Nepredávajte! Buďte skvelí vo vyvolaní NÁKUPU

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Zbyněk Rozbořil Česky

Cena: 27,00 € s DPH

Počet lekcií:
15
Celková dĺžka videí:
31 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

V tomto kurze sa dozviete všetky podstatné informácie k tomu, aby ste dokázali viesť také obchodné rokovanie, z ktorého bude mať radosť ako zákazník, tak aj vy. Naučíte sa princípy predaja, ktorý vedie k obojstranne spokojným výsledkom z predaja.

Aká emócia sa vo vás objaví pri predstave, že by ste mali niekomu niečo predať? Táto emócia nebýva vždy úplne pozitívna, pretože predaj je spájaný s tlakom a núteným presvedčovaním. V tomto kurze by sme vám chceli ukázať, že to ide aj inak, s minimom tlaku a manipulácie. A pritom s výsledkom, ktorý očakávate vy aj zákazník. V tomto kurze sa naučíte základné prístupy a techniky tzv. vťahujúceho predaja, ktorý vedie k tomu, aby ste nemuseli toľko predávať a tlačiť, ale aby ste skôr sprevádzali zákazníka pri jeho nákupe. Som si istý, že je to perspektíva, ktorá vás bude baviť ;).

Kurz je vhodný najmä pre tých, ktorí sa potrebujú naučiť predávať a chcú si získať pozitívny prístup k predajnej aktivite a radi by sa naučili účinný spôsob predaja, ktorý rešpektuje hodnoty zákazníka aj predávajúceho.

V kurze sa naučíte:    

  • Akým spôsobom zákazník nakupuje a ako mu v nákupe môžete pomôcť.  
  • Ako pracovať s námietkami, nákupnými signálmi a ďalšími momentmi pri vyvolaní nákupu.  
  • Ako byť viac citlivejší a vnímavejší voči zákazníkovi.  
  • Ako sa nebáť povedať si o „to svoje”, a ako dotiahnuť celý nákupný proces do úspešného konca.

Kurz je určený pre:    

  • Profesionálov, ktorí sa chcú naučiť nové, rešpektujúce techniky predaja.  
  • Profesionálov, ktorí neznášajú vedomie, že MUSIA predávať svoje služby a chceli by sa naučiť, ako predávať s minimom tlaku a s dobrým svedomím.  
  • Pre všetky ostatné zvedavé duše ;).  
     

Osnova kurzu

Zbyněk Rozbořil

Zbyněk Rozbořil

zakladateľ a architekt riešení v spoločnosti Development Ateliér

Zbyněk Rozbořil je psychológ, kouč a tréner, je zakladateľom Development Ateliéru (www.developmentatelier.com), butikovej čítať viacspoločnosti zabezpečujúcej rozvoj zručností a firemných kultúr. Zbyněk sa vo svojom konzultačnom štýle snaží vyvažovať konfrontačný spôsob komunikácie s vnímavosťou a citlivosťou. V jeho portfóliu nájdete malé i veľké firmy, korporácie aj startupy. Vo svojej práci sa snaží inšpirovať k dosiahnutiu maximálne možnej excelencie v podstatných komunikačných zručnostiach. Aj keď je Zbyněk silným introvertom, miluje svojich zákazníkov aj predajné situácie. Za dobu svojej praxe vyvinul unikátny a nenásilný spôsob predaja, ktorý inšpiroval tisíce českých aj zahraničných obchodných profesionálov.  

Všetky kurzy lektora Zbyněk Rozbořil

Hodnotenie kurzu

88 %

445 hodnotenie
260x
122x
42x
17x
4x

Petr M.

Test nedava smysl, kurz zajimavy.


Renata F. P.

Krátké shrnutí obchodní taktiky. Děkuji za osvěžení.

Jen mne zarazilo, že v závěrečném testu byla jako správná otázky uvedena ta, že pravidlo 2:1 je 2/3 rozhovoru argumentovat a 1/3 zjišťovat potřeby zákazníka. To by mělo být naopak.


Jan H.

S některými výroky nesouhlasím, test je poměrně odbytý a nesrozumitelný.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.