Nepredávajte! Buďte skvelí vo vyvolaní NÁKUPU

Kurzom sprevádza  Zbyněk Rozbořil

Vhodné na počúvanie

V tomto kurze sa dozviete všetky podstatné informácie k tomu, aby ste dokázali viesť také obchodné rokovanie, z ktorého bude mať radosť ako zákazník, tak aj vy. Naučíte sa princípy predaja, ktorý vedie k obojstranne spokojným výsledkom z predaja. Celý popisok

36,00 € s DPH

Celková dĺžka

31 min

Počet lekcií

15

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Aká emócia sa vo vás objaví pri predstave, že by ste mali niekomu niečo predať? Táto emócia nebýva vždy úplne pozitívna, pretože predaj je spájaný s tlakom a núteným presvedčovaním. V tomto kurze by sme vám chceli ukázať, že to ide aj inak, s minimom tlaku a manipulácie. A pritom s výsledkom, ktorý očakávate vy aj zákazník. V tomto kurze sa naučíte základné prístupy a techniky tzv. vťahujúceho predaja, ktorý vedie k tomu, aby ste nemuseli toľko predávať a tlačiť, ale aby ste skôr sprevádzali zákazníka pri jeho nákupe. Som si istý, že je to perspektíva, ktorá vás bude baviť ;).

Kurz je vhodný najmä pre tých, ktorí sa potrebujú naučiť predávať a chcú si získať pozitívny prístup k predajnej aktivite a radi by sa naučili účinný spôsob predaja, ktorý rešpektuje hodnoty zákazníka aj predávajúceho.

V kurze sa naučíte:    

  • Akým spôsobom zákazník nakupuje a ako mu v nákupe môžete pomôcť.  
  • Ako pracovať s námietkami, nákupnými signálmi a ďalšími momentmi pri vyvolaní nákupu.  
  • Ako byť viac citlivejší a vnímavejší voči zákazníkovi.  
  • Ako sa nebáť povedať si o „to svoje”, a ako dotiahnuť celý nákupný proces do úspešného konca.

Kurz je určený pre:    

  • Profesionálov, ktorí sa chcú naučiť nové, rešpektujúce techniky predaja.  
  • Profesionálov, ktorí neznášajú vedomie, že MUSIA predávať svoje služby a chceli by sa naučiť, ako predávať s minimom tlaku a s dobrým svedomím.  
  • Pre všetky ostatné zvedavé duše ;).  
     
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Zbyněk Rozbořil

zakladateľ a architekt riešení v spoločnosti Development Ateliér

Zbyněk Rozbořil je psychológ, kouč a tréner, je zakladateľom Development Ateliéru (www.developmentatelier.com), butikovej spoločnosti zabezpečujúcej rozvoj zručností a firemných kultúr. Zbyněk sa vo svojom konzultačnom štýle snaží vyvažovať konfrontačný spôsob komunikácie s vnímavosťou a citlivosťou. V jeho portfóliu nájdete malé i veľké firmy, korporácie aj startupy. Vo svojej práci sa snaží inšpirovať k dosiahnutiu maximálne možnej excelencie v podstatných komunikačných zručnostiach. Aj keď je Zbyněk silným introvertom, miluje svojich zákazníkov aj predajné situácie. Za dobu svojej praxe vyvinul unikátny a nenásilný spôsob predaja, ktorý inšpiroval tisíce českých aj zahraničných obchodných profesionálov.

 

Hodnotenie kurzu

88 %

592 hodnotenie
348x
159x
57x
24x
4x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Jan K.

odpověď na první otázku neodpovídá informacím v kurzu. Opakující se informace. zbytečně dlouhé


Lucia B.

Super kurz. Veľmi pútavo povedaný a zároveň stručne :)


Petra L.

Lektor super - informace ucelené, snadno pochopitelné.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.