Česky

Nešváry v prezentácii a ako sa ich zbaviť

Kurzom sprevádza  Pavel Wieser

Vhodné na počúvanie

Máte trému? Hovoríte „takže, akoby” alebo sa ponáhľate, aby ste mali prezentáciu rýchlo za sebou? V kurze zistíte, že niektorých chýb pri prezentovaní sa môžete rýchlo zbaviť a iné vôbec nie sú chybami. Celý popisok

39,00 € s DPH

Celková dĺžka videí

56 min

Počet lekcií

13

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Prezentačné zručnosti potrebujeme každý deň - na mítingu, v tíme, v rozhovore s kolegom alebo pri zdieľaní svojich nápadov. Nikdy sme sa ale neučili, ako prezentovať efektívne a s ľahkosťou.

Čo si odnesiete?

  • Zistíte, ako prekonať konkrétne chyby pri prezentácii.
  • Osvojíte si postupy na zvýšenie vlastnej presvedčivosti.
  • Naučíte sa zvládať nečakané situácie a udržať pozornosť druhých.
  • Znížite stres z prezentácií a trému.
  • Objavíte mnoho zlepšovákov, tipov a techník.

Kurz obsahuje mnoho ukážok a príkladov z praxe, preto pre vás bude ľahké si všetko predstaviť a využiť už pri vašej ďalšej prezentácii.

Pre koho je kurz určený?

  • Pre každého, kto potrebuje odovzdávať svoje myšlienky.
  • Všetkým, ktorí niekedy hovoria pred ľuďmi.
  • Pre tých, ktorí cítia pri prezentácii trému a radi by ju prekonali.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Pavel Wieser

Pavel Wieser

Psychológ, kouč, lektor, herec a moderátor

Pavel si vás získa svojou bezprostrednosťou a pozitívnym prístupom. Od roku 2004 sa profesionálne venuje verejnému vystupovaniu a prezentačným čítať viaczručnostiam. Ako kouč a lektor spoločnosti Nandaru, s.r.o., pracuje s jednotlivcami a tímami s cieľom zvýšenia ich výkonnosti a spokojnosti. V rokoch 2014-2018 pôsobil v Prezídiu ČAKO - Českej asociácie koučov. Je členom EMCC – European Mentoring and Coaching Council. Ako moderátor vystupoval na business konferenciách, kulturných akciách a moderoval diskusie. Verejné vystupovanie a umenie bolo tiež predmetom jeho záujmu pri štúdiu psychológie na Univerzite Karlovej. Je absolventom 4ročného výcviku PCA - Prístup zameraný na človeka podľa Carla Rogersa. Ako lektor a herec pôsobil v Seattle, Krakove, Berlíne alebo dokonca v Bangkoku. Študoval hereckú metódu Jacques Lecoq a po dobu 7 rokov sa zaoberal Dialogickým konaním na pražskej DAMU. V roku 2018 sa stal ako herec improvizačného divadla súčasťou európskeho projektu Our Lives, vďaka ktorému si zahral s improvizátormi z 28 krajín EÚ doma aj v zahraničí. Na VOŠ ekonomických štúdií prednášal témy improvizácie v pracovnej praxi a vyjednávania. Dnes sa okrem koučovania zameriava na školenia rozličných oblastí soft-skills, predovšetkým na kreativitu, manažérske zručnosti a schopnosť prezentovať prirodzene a autenticky.

Všetky kurzy lektora Pavel Wieser

Hodnotenie kurzu

96 %

102 hodnotenie
84x
16x
2x
0x
0x

Michal M.

Super


Petra W.

Super, děkuji!


Mária D.

oceňujem výborný jazykový prejav a záujem o poslucháča a výborné ukážky

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.