Networking: profesionálny prístup k budovaniu B2B vzťahov

Kurzom sprevádza  Petr Pouchlý

Ovládnite umenie zoznamovania a uzatvárania obchodných priateľstiev cez networking. Pripravte sa krok za krokom.

23,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:19 hod

Počet lekcií

23

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Bez ohľadu na to, či ste freelancerom, B2B obchodníkom v obrovskej firme alebo občianskym aktivistom s plánmi na zlepšenie okolia, potrebujete udržiavať aktívne kontakty s vašou sieťou a zmysluplne ju rozširovať či čiastočne obmieňať. Ak ste už prešli základy networkingu v kurze Networking: prirodzená cesta k profesijnej spolupráci a hľadáte pokročilé techniky, ktoré vám pomôžu lepšie robiť biznis cez networking bez toho, aby ste pôsobili ako dotieravý agent s teplou vodou, máte príležitosť posunúť vaše vedomosti na novú úroveň.

Zameriame sa na efektívnu stratégiu, zmapujeme príležitosti aj konkurenciu na networkingových akciách a naučíte sa, ako otvárať nové obchodné príležitosti. K tomu všetkému získate desiatky overených skúseností zbieraných dlhé roky počas hodiny z pohodlia vášho pracovného kresla.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Petr Pouchlý

Kapitán škunra Court of Moravia

Petr riadi slobodnú firmu Court of Moravia, vyučuje na Masarykovej univerzite leadership, má za sebou 6 rokov konzultantských skúseností v medzinárodnom obchode, trénoval desiatky tímov v oblasti komunikačných zručností a pomáhal s nastavením predajno/marketingovej stratégie viac ako 100 malým podnikom a startupom. Za kľúčové úspechy vďačí networkingu, ktorý vytrvalo propaguje v ČR na všetkých úrovniach.

Hodnotenie kurzu

87 %

80 hodnotenie
50x
15x
12x
0x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Andrea B.

******


Pavel K.

Vážně užitečné! A perfektně povídané.


Zora V. T.

Velmi zaujimavy kurz. Plny prikladov z praxe. Dakujem!

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.