Networking: profesionálny prístup k budovaniu B2B vzťahov

hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Petr Pouchlý

Cena: 20,00 € s DPH

Počet lekcií:
23
Celková dĺžka videí:
1:19 hod

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Ovládnite umenie zoznamovania a uzatvárania obchodných priateľstiev cez networking. Pripravte sa krok za krokom.

V kurze si osvojíte

Networking

Bez ohľadu na to, či ste freelancerom, B2B obchodníkom v obrovskej firme alebo občianskym aktivistom s plánmi na zlepšenie okolia, potrebujete udržiavať aktívne kontakty s vašou sieťou a zmysluplne ju rozširovať či čiastočne obmieňať. Ak ste už prešli základy networkingu v kurze Networking: prirodzená cesta k profesijnej spolupráci a hľadáte pokročilé techniky, ktoré vám pomôžu lepšie robiť biznis cez networking bez toho, aby ste pôsobili ako dotieravý agent s teplou vodou, máte príležitosť posunúť vaše vedomosti na novú úroveň.

Zameriame sa na efektívnu stratégiu, zmapujeme príležitosti aj konkurenciu na networkingových akciách a naučíte sa, ako otvárať nové obchodné príležitosti. K tomu všetkému získate desiatky overených skúseností zbieraných dlhé roky počas hodiny z pohodlia vášho pracovného kresla.

Osnova kurzu

Petr Pouchlý

Petr Pouchlý

Kapitán škunra Court of Moravia

Petr riadi slobodnú firmu Court of Moravia, vyučuje na Masarykovej univerzite leadership, má za sebou 6 rokov konzultantských čítať viacskúseností v medzinárodnom obchode, trénoval desiatky tímov v oblasti komunikačných zručností a pomáhal s nastavením predajno/marketingovej stratégie viac ako 100 malým podnikom a startupom. Za kľúčové úspechy vďačí networkingu, ktorý vytrvalo propaguje v ČR na všetkých úrovniach.

Všetky kurzy lektora Petr Pouchlý

Hodnotenie kurzu

88 %

53 hodnotenie
34x
9x
9x
0x
1x

Pavel K.

Vážně užitečné! A perfektně povídané.


Zora V. T.

Velmi zaujimavy kurz. Plny prikladov z praxe. Dakujem!


Jitka S.

Lektor není reprezentativní. Jeho sledování odvádí mou pozornost od toho, co říká.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.