Networking: profesionálny prístup k budovaniu B2B vzťahov

Kurzom sprevádza  Petr Pouchlý

Ovládnite umenie zoznamovania a uzatvárania obchodných priateľstiev cez networking. Pripravte sa krok za krokom.

28,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:19 hod

Počet lekcií

23

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Bez ohľadu na to, či ste freelancerom, B2B obchodníkom v obrovskej firme alebo občianskym aktivistom s plánmi na zlepšenie okolia, potrebujete udržiavať aktívne kontakty s vašou sieťou a zmysluplne ju rozširovať či čiastočne obmieňať. Ak ste už prešli základy networkingu v kurze Networking: prirodzená cesta k profesijnej spolupráci a hľadáte pokročilé techniky, ktoré vám pomôžu lepšie robiť biznis cez networking bez toho, aby ste pôsobili ako dotieravý agent s teplou vodou, máte príležitosť posunúť vaše vedomosti na novú úroveň.

Zameriame sa na efektívnu stratégiu, zmapujeme príležitosti aj konkurenciu na networkingových akciách a naučíte sa, ako otvárať nové obchodné príležitosti. K tomu všetkému získate desiatky overených skúseností zbieraných dlhé roky počas hodiny z pohodlia vášho pracovného kresla.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Petr Pouchlý

Kapitán škunra Court of Moravia

Petr riadi slobodnú firmu Court of Moravia, vyučuje na Masarykovej univerzite leadership, má za sebou 6 rokov konzultantských skúseností v medzinárodnom obchode, trénoval desiatky tímov v oblasti komunikačných zručností a pomáhal s nastavením predajno/marketingovej stratégie viac ako 100 malým podnikom a startupom. Za kľúčové úspechy vďačí networkingu, ktorý vytrvalo propaguje v ČR na všetkých úrovniach.

Hodnotenie kurzu

86 %

95 hodnotenie
58x
18x
13x
1x
5x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Zdeněk V.

Pro mě byl Petrův projev příjemný a poslouchatelný.

Co se týká obsahu, kurz se mi líbil, rozhodně byl pro mě přínosný, a myslím, že může být dobrým základním návodem jak dobře na networking.

Já rozhodně mnoho věcí z něj využiji v praxi.


Vladimír K.

Zaujímavý kurz a návod, ako budovať sieť kontaktov pre budúcnosť ako takú, či už v pracovnom alebo osobnom živote. Ďakujem.


Elena U.

Tento kurz nebol 100% pre mňa - ale to je samozrejme na mne, len teda moje vnímanie nemusí byť relevantné pre všetkých.
Za mňa som sa zoznámila s tým ako funguje/by mohol fungovať networking. Páčilo sa mi, že to nebolo o dravej stratégii, ale o takom ľudskejšom prístupe. Na druhej strane neviem úplne pochopiť, ako sa dá systematicky budovať sieť za účelom mať kontakty, ktoré neskôr môžem požiadať o pomoc, a zároveň budovať sieť v zásade nezištne a viac najskôr dávať (alebo aj všeobecne viac dávať). Obe veci - aj stratégia znela fajn a aj myšlienka ľudského prístupu znela dobre. Ale ako sa to dá spojiť, neviem. Môže byť niečo nezištné, keď môj cieľ je vybudovať si kontakt?
A potom sú vizitky ešte stále relevantné? Možno áno, to neviem posúdiť, lebo sa v tejto oblasti nepohybujem, ale myslela som si, že už sme sa od nich trocha posunuli ďalej. A ak sme sa aj posunuli, možno je toto kurz staršieho dáta...
Ale to sú veci, ktoré som ja možno nepochopila. Celkovo stratégia znela rozumne, obsahovala praktické kroky a aj lektor pôsobí, že vie, o čom rozpráva.

P.S. Nemyslím si, že lektor vyrábal test, ale jednak v ňom boli poprehadzované slová a mnoho gramatických chýb, ale zároveň sme v kurze rozprávali o troch druhoch ľudí - dráči, celebrity a spojovatelia. A otázka znela - kto sú radiči?

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.