NLP koučing I. - Naučte sa myslieť inak

Cena: 60,00 € s DPH

Počet lekcií:
20
Celková dĺžka videí:
1:14 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Naučte sa používať vaše myslenie tak, aby pracovalo pre vás.

V kurze si osvojíte

Online kurz NLP koučingu vám pomôže mať väčší vplyv na to, čo sa odohráva vo vašich životoch, lepšie porozumieť sebe aj druhým, myslieť proaktívne a vykročiť na cestu k svojej osobnej jedinečnosti.

NLP koučing používa nástroje Neurolingvistického programovania (NLP) k aktívnemu sebariadeniu a vedeniu druhých, k využívaniu vnútorného potenciálu a schopnosti učiť sa z vlastných skúseností. Vedie k poznaniu, že vaša myseľ utvára vašu realitu.

„Všetko, kým sme, je výsledkom toho, na čo sme mysleli“ - Buddha.

Keď pochopíte proces, ktorým svoju realitu utvárate, môžete svoje myslenie meniť v súlade s tým, kým chcete byť.

Nie sú to vonkajšie podmienky a okolnosti, na základe ktorých konáte v určitých situáciách – ale naučené vzorce správania, ktoré pramenia zo spôsobu vášho premýšľania.

V prvom module sa zameriame na tú časť základov NLP, ktorá vedie k uvedomeniu procesu, ako spôsob myslenia ovplyvňuje realitu, ktorú zažívate. Tá nemusí byť vždy taká, ako sa zdá - ľudská myseľ ju neustále rôznymi spôsobmi skresľuje a čím väčšie je skreslenie, tým viac trpíme.

---

Vo firmách nájdu využitie zamestnanci, riadiaci pracovníci aj majitelia v širokej oblasti osobného rozvoja, sebaprezentácie a zlepšovania pracovných vzťahov.

V školách hlavne študenti vysokých škôl uplatnia poznatky pri štúdiu, sebavzdelávaní aj budúcich profesiách.

V osobnej rovine nájde využitie každý, kto sa zaujíma o osobný rozvoj a chce zlepšiť úroveň komunikácie. Kurz vás uvedie k novému spôsobu premýšľania a proaktívnemu prístupu k životu.

V kurze sa naučíte:    

 • Ako masívne filtre mysle skresľujú realitu  
 • Prečo nie je možné nekomunikovať  
 • Prečo na stave mysle záleží.

Kurz je určený pre:    

 • Jednotlivcov  
 • Firmy  
 • Študentov  
 • Všetkých, ktorí chcú:     
  • lepšie porozumieť sebe aj druhým   
  • mať na svoj život väčší vplyv   
  • zlepšiť svoje vzťahy   
  • efektívnejšie komunikovať.

Osnova kurzu

Mgr. Daniela Kalvodová

Mgr. Daniela Kalvodová

Konzultant a lektor osobného rozvoja, NLP kouč

Profesijne sa venuje oblasti ľudských zdrojov, osobného rozvoja a vzdelávaniu. Zameriava sa na využitie vnútorného potenciálu k dosiahnutiu osobnej čítať viacspokojnosti v jednotlivých oblastiach života. Je dlhoročnou lektorkou autorských Body&Mind programov, kde aktívne prepája najnovšie poznatky neurovied s východnými náukami. 15 rokov pôsobila v manažmente obchodného domu a reštauračnej prevádzky. www.nlpkoucink.cz

Všetky kurzy lektora Mgr. Daniela Kalvodová

Hodnotenie kurzu

82 %

122 hodnotenie
63x
28x
17x
8x
6x

Ladislav B.

Očekával bych více praktických cvičení jak s tímto pracovat v reálném životě


Andrea B.

*******


Renáta M.

Poměr cena a informace = slabé

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.