NLP koučing - kompletný kurz

Cena: 100,00 € s DPH

Počet lekcií:
47
Celková dĺžka videí:
3:10 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Dostaňte do života viac toho, čo v ňom chcete mať, a odstráňte z neho všetko, čo vás limituje.

V kurze si osvojíte

Maxikurz NLP koučing je určený všetkým, ktorí chcú vykročiť na cestu k svojej osobnej jedinečnosti.

Naučí vás praktické zručnosti, ktoré vám pomôžu dostať zo seba aj druhých to najlepšie, posunúť sa v akejkoľvek oblasti činnosti ďalej a dosiahnuť to, čo naozaj chcete.

Kurz obsahuje zrozumiteľné a ľahko použiteľné nástroje, vďaka ktorým môžete mať kvalitnejšie osobné či pracovné vzťahy, ľahšie dosahovať ciele, lepšie komunikovať, zažívať menej stresu, viac sebavedomia, veriť si, mať prácu, ktorá vás baví alebo čokoľvek ďalšie. Objavíte spôsob, akým vaša myseľ utvára realitu, ktorú žijete, a ako všetko využiť k zámernej tvorbe produktívneho myslenia, správania a života, ktorý chcete žiť.

NLP koučing vás naučí používať myslenie tak, aby pracovalo pre vás. Naučíte sa techniky, ktoré vám umožnia zvládať emócie a napojiť sa na svoj vnútorný potenciál. Dokážete ľahšie definovať svoje ciele a dosahovať ich efektívnejším spôsobom.

---

Do firiem vďaka novým zručnostiam pomôže dostať napr. nové úrovne uhlov pohľadu, prístupov k plánovaniu, komunikácie a pracovných vzťahov. Tiež zlepšiť kvalitu firemnej kultúry a zvýšiť výkonnosť firmy. Využitie nájdu zamestnanci, riadiaci pracovníci aj majitelia firiem v širokej oblasti vlastného rozvoja, sebaprezentácie a pracovných či osobných vzťahov.

Na školách hlavne študenti vysokých škôl veľmi dobre uplatnia NLP koučing na ľahšie a efektívnejšie zvládanie štúdia, sebaprezentáciu, lepšiu komunikáciu i budúce profesie.

V športe sú NLP techniky veľmi dobre použiteľné a vo vrcholovom športe bohato využívané.

V osobnej rovine vám kurz pomôže zlepšiť úroveň komunikácie s druhými a privedie vás k novému spôsobu premýšľania a proaktívnemu prístupu k životu. Naučí vás integrovať do života vnútorné zdroje a utvárať okolo seba priestor, v ktorom sa budete vy sami aj ľudia okolo vás cítiť príjemne.

V kurze sa naučíte:    

 • Používať vaše myslenie tak, aby pracovalo pre vás  
 • Zvládať svoje emócie a napojiť sa na svoj vnútorný potenciál  
 • Dosahovať ciele jednoduchším a efektívnejším spôsobom.

Kurz je určený pre:    

 • Jednotlivcov
 • Firmy  
 • Športovcov  
 • Študentov  
 • Všetkých, ktorí chcú:     
  • lepšie porozumieť sebe aj druhým   
  • mať na svoj život väčší vplyv a dať mu smer   
  • zlepšiť svoje vzťahy   
  • efektívnejšie komunikovať   
  • cítiť sa tak, ako si sami zvolia   
  • vedieť, čo v živote chcú.  

Osnova kurzu

Mgr. Daniela Kalvodová

Mgr. Daniela Kalvodová

Konzultant a lektor osobného rozvoja, NLP kouč

Profesijne sa venuje oblasti ľudských zdrojov, osobného rozvoja a vzdelávaniu. Zameriava sa na využitie vnútorného potenciálu k dosiahnutiu osobnej čítať viacspokojnosti v jednotlivých oblastiach života. Je dlhoročnou lektorkou autorských Body&Mind programov, kde aktívne prepája najnovšie poznatky neurovied s východnými náukami. 15 rokov pôsobila v manažmente obchodného domu a reštauračnej prevádzky. www.nlpkoucink.cz

Všetky kurzy lektora Mgr. Daniela Kalvodová

Hodnotenie kurzu

86 %

111 hodnotenie
65x
24x
14x
4x
4x

Martin K.

prišlo k uvedomeniu si (niečoho)... a to je základ :)


Mgr. P. K.

Bylo to úžasné! Zajímavé.


Andrea B.

*******

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.