NLP koučing - kompletný kurz

Kurzom sprevádza  Mgr. Daniela Kalvodová

Dostaňte do života viac toho, čo v ňom chcete mať, a odstráňte z neho všetko, čo vás limituje.

100,00 € s DPH

Celková dĺžka

3:10 hod

Počet lekcií

47

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Maxikurz NLP koučing je určený všetkým, ktorí chcú vykročiť na cestu k svojej osobnej jedinečnosti.

Naučí vás praktické zručnosti, ktoré vám pomôžu dostať zo seba aj druhých to najlepšie, posunúť sa v akejkoľvek oblasti činnosti ďalej a dosiahnuť to, čo naozaj chcete.

Kurz obsahuje zrozumiteľné a ľahko použiteľné nástroje, vďaka ktorým môžete mať kvalitnejšie osobné či pracovné vzťahy, ľahšie dosahovať ciele, lepšie komunikovať, zažívať menej stresu, viac sebavedomia, veriť si, mať prácu, ktorá vás baví alebo čokoľvek ďalšie. Objavíte spôsob, akým vaša myseľ utvára realitu, ktorú žijete, a ako všetko využiť k zámernej tvorbe produktívneho myslenia, správania a života, ktorý chcete žiť.

NLP koučing vás naučí používať myslenie tak, aby pracovalo pre vás. Naučíte sa techniky, ktoré vám umožnia zvládať emócie a napojiť sa na svoj vnútorný potenciál. Dokážete ľahšie definovať svoje ciele a dosahovať ich efektívnejším spôsobom.

---

Do firiem vďaka novým zručnostiam pomôže dostať napr. nové úrovne uhlov pohľadu, prístupov k plánovaniu, komunikácie a pracovných vzťahov. Tiež zlepšiť kvalitu firemnej kultúry a zvýšiť výkonnosť firmy. Využitie nájdu zamestnanci, riadiaci pracovníci aj majitelia firiem v širokej oblasti vlastného rozvoja, sebaprezentácie a pracovných či osobných vzťahov.

Na školách hlavne študenti vysokých škôl veľmi dobre uplatnia NLP koučing na ľahšie a efektívnejšie zvládanie štúdia, sebaprezentáciu, lepšiu komunikáciu i budúce profesie.

V športe sú NLP techniky veľmi dobre použiteľné a vo vrcholovom športe bohato využívané.

V osobnej rovine vám kurz pomôže zlepšiť úroveň komunikácie s druhými a privedie vás k novému spôsobu premýšľania a proaktívnemu prístupu k životu. Naučí vás integrovať do života vnútorné zdroje a utvárať okolo seba priestor, v ktorom sa budete vy sami aj ľudia okolo vás cítiť príjemne.

V kurze sa naučíte:    

 • Používať vaše myslenie tak, aby pracovalo pre vás  
 • Zvládať svoje emócie a napojiť sa na svoj vnútorný potenciál  
 • Dosahovať ciele jednoduchším a efektívnejším spôsobom.

Kurz je určený pre:    

 • Jednotlivcov
 • Firmy  
 • Športovcov  
 • Študentov  
 • Všetkých, ktorí chcú:     
  • lepšie porozumieť sebe aj druhým   
  • mať na svoj život väčší vplyv a dať mu smer   
  • zlepšiť svoje vzťahy   
  • efektívnejšie komunikovať   
  • cítiť sa tak, ako si sami zvolia   
  • vedieť, čo v živote chcú.  
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Mgr. Daniela Kalvodová

Konzultant a lektor osobného rozvoja, NLP kouč

Profesijne sa venuje oblasti ľudských zdrojov, osobného rozvoja a vzdelávaniu. Zameriava sa na využitie vnútorného potenciálu k dosiahnutiu osobnej spokojnosti v jednotlivých oblastiach života. Je dlhoročnou lektorkou autorských Body&Mind programov, kde aktívne prepája najnovšie poznatky neurovied s východnými náukami. 15 rokov pôsobila v manažmente obchodného domu a reštauračnej prevádzky. www.nlpkoucink.cz

Hodnotenie kurzu

85 %

122 hodnotenie
73x
24x
15x
4x
6x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Vladimír K.

Veľmi výborné a vhodné po čase sa opäť k tomuto kurzu vrátiť. Ďakujem.


Petr F.

... připadal jsem si jak u uspávačky hadů :-( Podle projevu jsem lektorce nevěřil to, že je přesvědčená o tom, o čem školí v tomto kurzu...


Dana Z.

Absolvovala jsem podruhé, abych vše lépe vstřebala. Skvělý kurz, rychlost tak akorát, užitečné rady...

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.