Obchodné myslenie

i v audio verzii i v audio verzii
hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Jan Laibl

Cena: zdarma

Počet lekcií:
11
Celková dĺžka videí:
21 min

Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Spustiť kurz zdarma

Čo sa v kurze naučíte

Presaďte svoje nápady, predajte svoje produkty a realizujte tak svoje sny.

V kurze si osvojíte

Predajné myslenie

Kurz Obchodné myslenie je pre každého, kto potrebuje presviedčať ostatných. Skúsení obchodníci si vďaka nemu osviežia kľúčové princípy, z ktorých ich práca vychádza. Začínajúci podnikatelia, študenti, ale aj aktívni zamestnanci, ktorí chápu potrebu obchodných zručností, sa naučia premýšľať ako skutoční obchodníci.

Na konci kurzu dokážete:

1. Presadiť sa v oblasti obchodu

2. Lepšie a efektívnejšie presvedčovať ostatných

3. Prekonať strach a obavy - a dokázať využiť príležitosti

4. Konať a pôsobiť ako profesionálny obchodník

Tento kurz sa skladá z výukových videí, ďalších textových študijných materiálov a záverečného testu. Ak test zvládnete, získavate certifikát, ktorý slúží ako osvedčenie o absolvovaní.

Osnova kurzu

Všetky lekcie sú prístupné

Jan Laibl

Jan Laibl

Podnikateľ a profesionálny obchodník

Jan Laibl je profesionálny obchodník. Do obchodu sa zamiloval a sprevádza ho celou kariérou. V súčasnosti odovzdáva svoje znalosti ďalej na čítať viacobchodných školeniach a seminároch prestížnym korporáciám. Je jedným zo zakladateľov spoločnosti osobniasistentka.cz a spolumajiteľ spoločnosti, ktorá outsourcuje predaj. Je autorom knižky pre obchodníkov s názvom „Nie! Ja nič nechcem!“. Podnikať začal už počas štúdia na strednej škole, tvrdí o sebe, že začínal ako klasický obchodník – hodený do vody. Motto: "Obchodník je jednou z najťažších profesií, ale zároveň jednou z najlepších, ktoré si môžete vybrať." Viac na: www.janlaibl.cz alebo www.janicnechci.cz

Všetky kurzy lektora Jan Laibl

Hodnotenie kurzu

94 %

4 567 hodnotenie
3538x
792x
173x
44x
20x

Roman H.

perfektní dalo mi to nový rozhled


Andrea B.

Krátke, výstižné, motivačné.


Štefánia Šafárová

Zaujímavý kurz, určite niečo z neho použijem v práci pri predajnom rozhovore

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.