Obchodné myslenie

Kurzom sprevádza  Jan Laibl

Vhodné na počúvanie

Presaďte svoje nápady, predajte svoje produkty a realizujte tak svoje sny.

zdarma

Celková dĺžka

21 min

Počet lekcií

11

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Kurz Obchodné myslenie je pre každého, kto potrebuje presviedčať ostatných. Skúsení obchodníci si vďaka nemu osviežia kľúčové princípy, z ktorých ich práca vychádza. Začínajúci podnikatelia, študenti, ale aj aktívni zamestnanci, ktorí chápu potrebu obchodných zručností, sa naučia premýšľať ako skutoční obchodníci.

Na konci kurzu dokážete:

1. Presadiť sa v oblasti obchodu

2. Lepšie a efektívnejšie presvedčovať ostatných

3. Prekonať strach a obavy - a dokázať využiť príležitosti

4. Konať a pôsobiť ako profesionálny obchodník

Tento kurz sa skladá z výukových videí, ďalších textových študijných materiálov a záverečného testu. Ak test zvládnete, získavate certifikát, ktorý slúží ako osvedčenie o absolvovaní.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Jan Laibl

Podnikateľ a profesionálny obchodník

Jan Laibl je profesionálny obchodník. Do obchodu sa zamiloval a sprevádza ho celou kariérou. V súčasnosti odovzdáva svoje znalosti ďalej na obchodných školeniach a seminároch prestížnym korporáciám. Je jedným zo zakladateľov spoločnosti osobniasistentka.cz a spolumajiteľ spoločnosti, ktorá outsourcuje predaj. Je autorom knižky pre obchodníkov s názvom „Nie! Ja nič nechcem!“. Podnikať začal už počas štúdia na strednej škole, tvrdí o sebe, že začínal ako klasický obchodník – hodený do vody. Motto: "Obchodník je jednou z najťažších profesií, ale zároveň jednou z najlepších, ktoré si môžete vybrať." Viac na: www.janlaibl.cz alebo www.janicnechci.cz

Hodnotenie kurzu

94 %

5 746 hodnotenie
4398x
1029x
237x
54x
28x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Petr Z.

pan lektor je přirozeně působící a zároveň motivovaný obchodník


Jan F.

perfektní


Eva J.

srozumitelné, výstižné

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.