Odhaľte finančné zdravie podniku

Kurzom sprevádza Seduo.sk Česky

Cena: 11,00 € s DPH

Počet lekcií:
7
Celková dĺžka videí:
13 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Naučte sa, ako rýchlo a efektívne zhodnotiť firmu po finančnej stránke, keď na to máte 20 minút a nepotrebujete vedieť úplné detaily.

V kurze si osvojíte

Znalosti z kurzu sa vám budú hodiť napríklad vtedy, keď si chcete firmu rýchlo preklepnúť pred schôdzkou s možným klientom alebo keď sa chystáte na pracovný pohovor. Čísla väčšinou neklamú a pohľad na financie firmy vám pomôže odhaliť to, čo krásna webová prezentácia neukáže.

V kurze sa naučíte:    

  • Kam se mrknúť, keď potrebujete nájsť verejne dostupné zdroje finančných informácií.  
  • Predstavíme si rýchle, jednoduché a užitočné ukazovatele na posúdenie firmy.  
  • Konkrétne sa zameriame na výkonnosť, ziskovosť, zadĺženosť a likviditu.  
  • Vysvetlíme si, ako tieto vybrané ukazovatele interpretovať.

Pre koho je kurz:    

  • Kurz je určený ľuďom, ktorí o výkaze zisku a strát alebo rozvahe nepočujú prvýkrát v živote a zároveň pre nich financie nie sú denným chlebom. 

Osnova kurzu

Seduo.sk

Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti LMC, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, čítať viacfirmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Všetky kurzy lektora Seduo.sk

Hodnotenie kurzu

85 %

179 hodnotenie
95x
52x
22x
6x
4x

Vladimír K.

Užitočné informácie aj pre bežný osobný život, človek predsa denne musí realizovať množstvo vlastných rozhodnutí, ďakujem.


Tomáš S.

odpovědi na některé otázky v testu jsou špatně:
Jaká je ziskovost. Roční tržby jsou 1 000, provozní výsledek hospodaření 500 a odpisy jsou 10? odpověď 500 (provozní výsledek je po odpisech).
Pravda nebo nepravda? U zadluženosti nám poměr 2 říká, že např. novou provozovnu jsme schopni splatit za 2 roky. Zadluženost s tímto nesouvisí, souvisí s poměrem VK/K nebo VK/CK.


Andrea B.

******

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.