Odhaľte finančné zdravie podniku

Kurzom sprevádza  Seduo.sk

Naučte sa, ako rýchlo a efektívne zhodnotiť firmu po finančnej stránke, keď na to máte 20 minút a nepotrebujete vedieť úplné detaily.

12,00 € s DPH

Celková dĺžka

13 min

Počet lekcií

7

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Znalosti z kurzu sa vám budú hodiť napríklad vtedy, keď si chcete firmu rýchlo preklepnúť pred schôdzkou s možným klientom alebo keď sa chystáte na pracovný pohovor. Čísla väčšinou neklamú a pohľad na financie firmy vám pomôže odhaliť to, čo krásna webová prezentácia neukáže.

V kurze sa naučíte:    

  • Kam se mrknúť, keď potrebujete nájsť verejne dostupné zdroje finančných informácií.  
  • Predstavíme si rýchle, jednoduché a užitočné ukazovatele na posúdenie firmy.  
  • Konkrétne sa zameriame na výkonnosť, ziskovosť, zadĺženosť a likviditu.  
  • Vysvetlíme si, ako tieto vybrané ukazovatele interpretovať.

Pre koho je kurz:    

  • Kurz je určený ľuďom, ktorí o výkaze zisku a strát alebo rozvahe nepočujú prvýkrát v živote a zároveň pre nich financie nie sú denným chlebom. 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti Alma Career, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, firmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Hodnotenie kurzu

86 %

268 hodnotenie
147x
73x
36x
8x
4x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Ing. M. Č.

Velmi přínosný kurz na zopakování a prohloubení znalostí v oblasti finanční analýzy a hodnocení podniků.


Imrich M.

jednoduché, praktické


Adam L.

testové otázky jsou velmi zavádějící....

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.