Odvaha ísť vlastnou cestou

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Šimon Pánek Česky České

Cena: 51,00 € s DPH

Black Friday: 25,00 € s DPH

Platí do 27. 11. 2022

Počet lekcií:
10
Celková dĺžka videí:
46 min
Kúpiť kurz
České
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Ísť vlastnou cestou znamená prešľapovať si vlastnú stopu. Robiť chyby. Mať občas strach. Niekedy s rozhodnutím chvíľu počkať, o to viac si potom za ním stáť. Inšpirujte sa skúsenosťami zakladateľa najväčšej humanitárnej organizácie v strednej Európe.

Šimon Pánek je spoluzakladateľ a riaditeľ humanitárnej organizácie a humanitárny pracovník. Je tiež známy ako študentský vodca Zamatovej revolúcie v roku 1989. V kurze sa podelí o skúsenosti zo všetkých svojich farebných životných etáp. Nečakajte ale „zaručené” techniky, ako riešiť životné situácie. Šimon Pánek ponúkaosobné postrehy a otvorene zdieľa svoje skúsenosti a pozorovania, ktoré sa mu osvedčili pri hľadaní jeho cesty. Možnopri hľadaní tej vašej osloví aj vás.

V kurze na seba Šimon Pánek prezradí, že:

  • Na svojej osobnej ceste sa riadi svojím vnútorným kompasom. V kurze sa dozviete, na akých hodnotách je jeho vnútorná kontrolka postavená a ako mu pomáha v rôznych životných situáciách.
  • Veľmi nerád sa vzdáva. Dozviete sa, prečo potrebuje veci niekoľkokrát skúsiť aj to, ako sa vyrovnáva s prípadnými neúspechmi a porážkami.
  • Tvrdí, že slušnosť nie je slabosť. Vysvetľuje, v čom môže byť slušnosť aj dnes užitočná - napriek tomu, že preniekoho predstavuje cnosť z dávnych dôb.
  • Svoj pohľad na svet netlačí ako princípy, podľa ktorých by mal každý žiť. Ponúka ich ako svoj prístup, ktorý môžete preniesť do svojho života, ak pre vás bude inšpiratívny.

Osnova kurzu

Šimon Pánek

Šimon Pánek

Spoluzakladateľ a riaditeľ humanitárnej organizácie

Šimon Pánek začínal s pomocou do vojenských oblastí ako dobrovoľník a dobrodruh. Stal sa študentským vodcom v roku 89, ktorý namiesto čítať viacpolitiky či podnikania venoval svoju energiu do budovania „továrne na dobro“ ako je Človek v tiesni niekedy nazývaný. Postupne vybudoval dnes najväčšiu humanitárnu organizáciu v strednej Európe, ktorá sa z partie kamarátov stala neziskovou medzinárodnou „firmou“ s takmer dvoma tisícmi zamestnancov a rozpočtom blížiacim sa 2,5 miliardám korún.

Všetky kurzy lektora Šimon Pánek

Hodnotenie kurzu

95 %

263 hodnotenie
207x
46x
6x
3x
1x

Zuzana K.

Presvedčivý prejav školiteľa. Povzbudzujúce skúsenosti.

Reakcia lektora:

“Dobrý den, Zuzano, děkuji Vám, já nějak nic jiného než čemu věřím moc říkat neumím, ale je velký kus od toho něco cítit a tak nějak se tím řídit k tomu to zformulovat a zkusit předat dál a v tom mi hodně pomohlo vedení a podpory lidí z teamu Seduo, za což jim chci poděkovat. ŠP“


Bc. J. N. D.

Velmi pěkně vedený kurz. V pozadí je vidět, že je podložený mnohaletou zkušeností.


Jan H.

Velmi zajímavé a inspirující. Děkuji Vám za to, co děláte.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.