Odvaha ísť vlastnou cestou

Kurzom sprevádza  Šimon Pánek

Vhodné na počúvanie

Ísť vlastnou cestou znamená prešľapovať si vlastnú stopu. Robiť chyby. Mať občas strach. Niekedy s rozhodnutím chvíľu počkať, o to viac si potom za ním stáť. Inšpirujte sa skúsenosťami zakladateľa najväčšej humanitárnej organizácie v strednej Európe. Celý popisok

58,00 € s DPH

Celková dĺžka

46 min

Počet lekcií

10

Hodnotenie
Pridať do plánu
České, Anglické
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Šimon Pánek je spoluzakladateľ a riaditeľ humanitárnej organizácie a humanitárny pracovník. Je tiež známy ako študentský vodca Zamatovej revolúcie v roku 1989. V kurze sa podelí o skúsenosti zo všetkých svojich farebných životných etáp. Nečakajte ale „zaručené” techniky, ako riešiť životné situácie. Šimon Pánek ponúka osobné postrehy a otvorene zdieľa svoje skúsenosti a pozorovania, ktoré sa mu osvedčili pri hľadaní jeho cesty. Možno pri hľadaní tej vašej osloví aj vás.

V kurze na seba Šimon Pánek prezradí, že:

  • Na svojej osobnej ceste sa riadi svojím vnútorným kompasom. V kurze sa dozviete, na akých hodnotách je jeho vnútorná kontrolka postavená a ako mu pomáha v rôznych životných situáciách.
  • Veľmi nerád sa vzdáva. Dozviete sa, prečo potrebuje veci niekoľkokrát skúsiť aj to, ako sa vyrovnáva s prípadnými neúspechmi a porážkami.
  • Tvrdí, že slušnosť nie je slabosť. Vysvetľuje, v čom môže byť slušnosť aj dnes užitočná - napriek tomu, že preniekoho predstavuje cnosť z dávnych dôb.
  • Svoj pohľad na svet netlačí ako princípy, podľa ktorých by mal každý žiť. Ponúka ich ako svoj prístup, ktorý môžete preniesť do svojho života, ak pre vás bude inšpiratívny.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Šimon Pánek

Spoluzakladateľ a riaditeľ humanitárnej organizácie

Šimon Pánek začínal s pomocou do vojenských oblastí ako dobrovoľník a dobrodruh. Stal sa študentským vodcom v roku 89, ktorý namiesto politiky či podnikania venoval svoju energiu do budovania „továrne na dobro“ ako je Človek v tiesni niekedy nazývaný. Postupne vybudoval dnes najväčšiu humanitárnu organizáciu v strednej Európe, ktorá sa z partie kamarátov stala neziskovou medzinárodnou „firmou“ s takmer dvoma tisícmi zamestnancov a rozpočtom blížiacim sa 2,5 miliardám korún.

Hodnotenie kurzu

94 %

817 hodnotenie
624x
149x
36x
5x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Eva V.

Doporučuji.

Reakcia lektora:

“děkuji Vám a hezké jaro :)“


Hana H.

Děkuji za tento kurz, již několik let podporuji Člověka v tísni a díky Vám budu i nadále.


Eva Z.

zaujímavé ukľudňujúce rozprávanie, na zamyslenie, ďakujem

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.