Odvaha žiť inak

Kurzom sprevádza  Pavel Moric

Vhodné na počúvanie

Ako by ste žili, keby ste sa menej báli? Do čoho by ste sa pustili? Čo by ste skončili? Čo vám bráni žiť podľa svojich predstáv? Nájdite guráž a preskúmajte všetky odtiene svojej osobnej odvahy. Celý popisok

59,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:18 hod

Počet lekcií

21

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Máte guráž?

  • Ísť ako prvý na tanečný parket.
  • Odísť z práce.
  • Vydať sa na cestu okolo sveta.
  • Siahnuť na hada.
  • Povedať doma, že chcete požiadať o rozvod.
  • Ísť na vyšetrenie kvôli podozreniu na vážne ochorenie.
  • Verejne povedať svoj názor.
  • …?

Odvaha sa nemeria tým, či skáčete padákom, alebo je vaším vrcholným adrenalínovým zážitkom víkend strávený u rodičov. Každý sa niečoho bojí. A je jedno čoho. Všetci ale na ceste za lepším životom a lepším ja stretávame strach, obavy, čierne scenáre a predstavy neúspechu.

Čo keby to ale bolo inak? Čo keby sme sa namiesto odháňania strachu s ním skamarátili? Čo keby sme sa k sebe správali ako ten najviac podporujúci tréner? Čo keby sme si v hlavách kreslili, aké to bude, keď sa nám to podarí? Čo keby sme sa trénovali na úspech a pochválili sa i za pokus?

Nahliadnite s Pavlom Moricom, obľúbeným lektorom osobného rozvoja, na všetky tváre odvahy. Brzdy a limity, ktoré väčšina ľudí dobre pozná. Negatívne zážitky, ktoré dodnes diktujú, aby ste sa držali pri stene. Ale tiež mentálne postupy a stratégie, ktoré vám pomôžu sa rozhúpať a prerámovať myslenie smerom: Áno, to dám!

Trúfnete si vďaka kurzu odhaliť, čo vás v živote brzdí? Odvážite sa urobiť prvý krok?

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Pavel Moric

Tréner, kouč, spíker, zakladateľ klubu Karatevision

Pavel Moric je úspešný lektor a mentor na českej scéne osobného rozvoja. Okrem toho vzišiel zo športového prostredia, kde na poli karate získal 7x titul majstra Českej republiky. Vychoval mnoho majstrov ČR v karate. Je veľkým priaznivcom sebaobjavovania a cestovania za poznaním. Absolvoval viac ako 400 terapeutických schôdzok so svojím vlastným materiálom a tiež strávil týždeň na púšti Sahara. Navštívil 2x Peru a zúčastnil sa šamanských ceremónií.

Neustále inšpiruje a zdieľa svoje nadobudnuté skúsenosti rôznou formou medzi rôznymi publikami od korporátnych sfér cez širokú verejnosť až po workshopové akcie mimo ČR (Kréta/Thajsko). Uvedomenie je kľúč k zmene a dáva možnosť realizovať vyššie a rozvinutejšie formy bytia tu na Zemi. Má mnoho videí na Youtube a stovky tisíc zhliadnutí. Je to rebel :-).

Hodnotenie kurzu

95 %

280 hodnotenie
237x
27x
11x
2x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Pavel K.

Super.


Samuel T.

veľmi zaujmavé


Milena F.

Pavel má velmi příjemný projev, umí skvěle vše jednoduše vysvětlit, inspirovat, odlehčit, kouknout se na věc jinak. Dodá člověku odvahu a dojem, že nic není tak těžké, složité..

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.