OneDrive pre firmy 2: Spolupracujte na súboroch s ostatnými

Kurzom sprevádza  CloudForce a Tereza Hoření

Spolupracujte na súboroch so svojimi kolegami aj zákazníkmi efektívne. Pristupujte k zdieľaným súborom odkiaľkoľvek, sledujte úpravy ostatných a nastavujte oprávnenia podľa svojich predstáv. Spoznajte zdieľanie na cloudovom úložisku OneDrive pre firmy! Celý popisok

28,00 € s DPH

Celková dĺžka

38 min

Počet lekcií

10

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Pripravujete spoločne s vašimi kolegami ponuku pre zákazníka, jednotlivé verzie si posielate e-mailom a vy z nich potom prácne vytvárate jeden dokument? Potrebujete zákazníkom sprístupniť priečinok s vašimi materiálmi tak, aby si ich mohli iba zobraziť, ale nie stiahnuť alebo vytlačiť? Chcete externým spolupracovníkom poslať videonahrávku z online konzultácie?

Na to všetko sa perfektne hodí zdieľanie cez OneDrive pre firmy! Umožní vám udeliť prístup k vybraným súborom a priečinkom – pritom nastavíte presne také oprávnenia, ktoré potrebujete. Vaši kolegovia aj zákazníci sa tak ľahko dostanú ku všetkému, čo im chcete sprístupniť. A vy docielite ľahkú a efektívnu spoluprácu.

Tento kurz tvorí druhý zo série kurzov venujúcich sa cloudovému úložisku OneDrive pre firmy. Dozviete sa v ňom všetko o zdieľaní – od základnej teórie cez rôzne príklady praktického využitia zdieľania pre kolegov aj externistov, až po nastavenie a úpravu už existujúceho zdieľania.

Kurz je určený pre mierne pokročilých užívateľov, ktorí už poznajú aspoň základné informácie o OneDrive pre firmy. Trebárs z nášho prvého kurzu OneDrive pre firmy 1: Pracujte so súbormi kdekoľvek. Krok za krokom v ňom spoznáte všetky možnosti zdieľania na tomto cloudovom úložisku.

Lektorka kurzu sa učením Office 365, kam patrí aj OneDrive pre firmy, živí. Sama toto cloudové úložisko aktívne používa už mnoho rokov. Vzhľadom k tomu, že ide o veľmi populárnu aplikáciu, odškolila o ňom v minulých rokoch mnoho školení, a to ako praktických školení naživo, tak online školení a webinárov. Vďaka tomu vám teraz môže ponúknuť to najlepšie zo všetkých školení v spojení s mnohými užitočnými tipmi z praxe.

Na kurze sa naučíte:    

  • čo je to zdieľanie, kedy ho používať a aké možnosti oprávnení máte k dispozícii  
  • ako zdieľať súbory a priečinky s kolegami i s externistami – na čítanie, úpravy aj s blokovaním stiahnutia 
  • ako vyzerá nazdieľaný súbor z pohľadu externistu  
  • čo je to anonymné zdieľanie a ako ho nastaviť  
  • k čomu slúži funkcia Kopírovať odkaz  
  • ako zdieľať súbory priamo z Outlooku Online  
  • ako nastaviť zdieľanie – dodatočne zmeniť oprávnenie alebo ho celé zrušiť.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
CloudForce

Špecialisti na Microsoft 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, implementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.


Tereza Hoření

Microsoft 365 Trainer

Tereza je školiteľkou, ktorá v spoločnosti CloudForce, s.r.o., bravúrne zvláda pozíciu Microsoft 365 Trainer. Je trpezlivá a preškolila už stovky nadšencov a záujemcov o oblasť Microsoft 365. Tereza je súčasťou tímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Microsoft 365 stará od A až po Z. Jej kolegovia sú jej tou správnou oporou v technickej podpore aj v neustálom štúdiu a sledovaním noviniek z Microsoft 365. Je tak schopná svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.

Hodnotenie kurzu

86 %

88 hodnotenie
52x
21x
9x
3x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Peter B.

nerozumiem cestine, skoda ze to nie je po anglicky / slovensky


Jana P.

Kurz se mi moc líbil, názorný, vysvětlující, tempo přijatelné. Dozvěděla jsem se mnoho věcí.


Ondřej B.

Myslím že kurz se dal shrnout minimálně na poloviční dobu. Bylo to zdlouhavé a nudné. V kombinaci s tóninami hlasu lektorky a způsobem jejího "vyprávění" hodnotím kurz průměrně.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.