PPC reklama: optimalizácia kampaní

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Petra Větrovská Česky

Cena: 39,00 € s DPH

Počet lekcií:
23
Celková dĺžka videí:
1:03 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Zlepšite výkon svojich PPC kampaní a využite optimalizačné tipy, ktoré vám pomôžu, ako zvýšiť zásah, efektivitu i ušetriť čas.

V kurze si osvojíte

Aby PPC kampane dlhodobo plnili svoje ciele a rástli, je treba venovať im veľa starostlivosti. Ale je tiež potrebné zamerať sa na to dôležité a neutopiť sa v mikrooptimalizácii. A práve kľúčové oblasti optimalizácie PPC reklamy sú vypichnuté v tomto kurze.

Kurz nie je určený začiatočníkom, predpokladá sa, že skúsenosti s nastavením aj optimalizácie kampaní už máte. Kurz je pre vás, ak cítite, že kampane by mohli mať lepší výkon, ak viete, že trávite zbytočne veľa času prácou, ktorá by mohla byť automatizovaná a chcete mať kampane lepšie pod kontrolou a lepšie rozumieť tomu, ako sa správajú.

Dozviete sa:

  • Prečo treba revidovať nastavený cieľ kampaní a ich limit. Ako zvolené PNO ovplyvňuje potenciál kampaní.
  • Ako odlišovať vplyv zmien priamo v kampaniach od externých vplyvov a ako sa pripraviť na sezónu.
  • Ako zabezpečiť čo najlepšie pokrytie vyhľadávania pomocou dostupných automatizovaných nástrojov.
  • Ako písať dobré reklamné texty.
  • Ako si uľahčiť prípravu kampaní, správu aj kontrolu nad nimi pomocou automatizácie.
  • Ktoré činnosti robiť pravidelne a ako zvládnuť PPC rutinu.

Osnova kurzu

Petra Větrovská

Petra Větrovská

PPC špecialistka

Petra nazbierala skúsenosti v popredných českých SEM agentúrach. Od roku 2012 sa na voľnej nohe špecializuje na správu kampaní pre e-commerce čítať viacklientov, analýzy PPC kampaní a mentoring inhouse tímov. Pôsobí ako Google Certified Trainer, školí pracovníkov agentúr v certifikačnej akadémii Google AdWords a prednáša o PPC reklame na VŠE. Je autorkou online sprievodcu PPC reklamou Zaklik.cz.

Všetky kurzy lektora Petra Větrovská

Hodnotenie kurzu

90 %

8 hodnotenie
5x
2x
1x
0x
0x

Andrea B.

*******


Miroslav H.

Fajn kurz na rychlý přehled, jak na to. Za daný čas je pochopitelné, že nelze probrat věci do detailu jako u celodenního/ vícedenního školení, ale i tak obsažné. Možná se Petra se Seduo domluví na zfilmování běžného školení PPC reklamy, určitě by to stálo za to.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.