PPC reklama: optimalizácia kampaní

Kurzom sprevádza  Petra Větrovská

Vhodné na počúvanie

Zlepšite výkon svojich PPC kampaní a využite optimalizačné tipy, ktoré vám pomôžu, ako zvýšiť zásah, efektivitu i ušetriť čas.

45,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:03 hod

Počet lekcií

23

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Aby PPC kampane dlhodobo plnili svoje ciele a rástli, je treba venovať im veľa starostlivosti. Ale je tiež potrebné zamerať sa na to dôležité a neutopiť sa v mikrooptimalizácii. A práve kľúčové oblasti optimalizácie PPC reklamy sú vypichnuté v tomto kurze.

Kurz nie je určený začiatočníkom, predpokladá sa, že skúsenosti s nastavením aj optimalizácie kampaní už máte. Kurz je pre vás, ak cítite, že kampane by mohli mať lepší výkon, ak viete, že trávite zbytočne veľa času prácou, ktorá by mohla byť automatizovaná a chcete mať kampane lepšie pod kontrolou a lepšie rozumieť tomu, ako sa správajú.

Dozviete sa:

  • Prečo treba revidovať nastavený cieľ kampaní a ich limit. Ako zvolené PNO ovplyvňuje potenciál kampaní.
  • Ako odlišovať vplyv zmien priamo v kampaniach od externých vplyvov a ako sa pripraviť na sezónu.
  • Ako zabezpečiť čo najlepšie pokrytie vyhľadávania pomocou dostupných automatizovaných nástrojov.
  • Ako písať dobré reklamné texty.
  • Ako si uľahčiť prípravu kampaní, správu aj kontrolu nad nimi pomocou automatizácie.
  • Ktoré činnosti robiť pravidelne a ako zvládnuť PPC rutinu.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Petra Větrovská

PPC špecialistka

Petra nazbierala skúsenosti v popredných českých SEM agentúrach. Od roku 2012 sa na voľnej nohe špecializuje na správu kampaní pre e-commerce klientov, analýzy PPC kampaní a mentoring inhouse tímov. Pôsobí ako Google Certified Trainer, školí pracovníkov agentúr v certifikačnej akadémii Google AdWords a prednáša o PPC reklame na VŠE. Je autorkou online sprievodcu PPC reklamou Zaklik.cz.

Hodnotenie kurzu

93 %

22 hodnotenie
17x
2x
3x
0x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Zuzana Š.

Velmi podaření kurz. K některým částem se určitě v budoucnu ještě vrátím, až přijde řada na využití některých funkcí atp.


Michaela Č.

Kurz byl smysluplný a přehledný. Jen testové otázky jsou divně češtinářsky položené což mate.


Andrea B.

*******

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.