Organizácia práce s Microsoft To Do

Kurzom sprevádza  Daniel Gamrot

Spoľahlivý systém s úlohami, termínmi a projektmi je dôležitý nielen na udržanie prehľadu o svojej práci, ale tiež na zlepšenie sústredenia a kvalitného rozhodovania. V Microsoft To Do si taký systém môžete zadarmo vytvoriť. Využite ho na maximum. Celý popisok

28,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:04 hod

Počet lekcií

15

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Organizácia úloh a projektov nemusí byť veda. Vďaka praktickým tipom na zaznamenávanie, triedenie a plánovanie úloh v Microsoft To Do zvládnete dostať veľmi ľahko svoju prácu pod kontrolu. Ukážeme si, ako v aplikácii, ktorú môžete zdarma využívať, evidovať úlohy a projekty. Prejdeme ich triedenie, mrkneme sa na hľadanie si vlastných termínov aj delegovanie práce. Naučíme sa jednoducho plánovať deň aj týždeň podľa priorít. A zameriame sa tiež na to, ako aplikáciu použiť na ešte vyššiu osobnú efektivitu vďaka prepojeniu s ďalšími nástrojmi, ako je napríklad kalendár.

V kurze sa naučíte:

  • ovládnuť základné aj pokročilé funkcie aplikácie Microsoft To Do
  • zvýšiť osobnú produktivitu a efektivitu
  • usporiadať si úlohy a projekty v práci aj mimo práce
  • dostať záležitosti a nápady z hlavy do dôveryhodného systému.

Kurz je určený pre:

  • tých, ktorí si chcú urobiť poriadok v úlohách, termínoch a projektoch
  • tých, ktorí už nechcú zabúdať na svoje sľuby a záväzky
  • tých, ktorí sa chcú viac a lepšie sústrediť na priority.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Daniel Gamrot

Lektor osobnej produktivity

Daniel Gamrot je lektor a konzultant osobnej produktivity a propagátor moderných digitálnych technológií vo firmách. Založil portál LifeNotes, cez ktorý šíri myšlienku bezpapierovej kancelárie. Len za posledný rok prešla jeho seminármi tisícka účastníkov z firiem ako Orange Slovensko, AXA, Air Bank alebo Moravia IT, s ktorými pracoval na budovaní nových zručností na zvýšenie produktivity práce.

Hodnotenie kurzu

94 %

256 hodnotenie
202x
39x
10x
2x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Petr T.

Dostatek informaci, bohužel některé informace jsou neaktuální a celé GUI aplikace je již jiné.

Reakcia lektora:

“Souhlas. Díky moc za reakci, promyslím, co s tím.“


Barbora Š.

Jako organizační nerd jsem si kurz pustila s chutí. Zda mi systém pomohl zhodnotím po jeho používání.:)


Jana P.

Děkuji za kurz a rady, které jsou velmi užitečné

Reakcia lektora:

“Jani, moc děkuji za hodnocení a ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️. A držím palce při práci s MS To Do.“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.