Organizácia práce s Microsoft To Do

Kurzom sprevádza Daniel Gamrot Česky

Cena: 23,00 € s DPH

Počet lekcií:
15
Celková dĺžka videí:
1:04 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Spoľahlivý systém s úlohami, termínmi a projektmi je dôležitý nielen na udržanie prehľadu o svojej práci, ale tiež na zlepšenie sústredenia a kvalitného rozhodovania. V Microsoft To Do si taký systém môžete zadarmo vytvoriť. Využite ho na maximum.

Organizácia úloh a projektov nemusí byť veda. Vďaka praktickým tipom na zaznamenávanie, triedenie a plánovanie úloh v Microsoft To Do zvládnete dostať veľmi ľahko svoju prácu pod kontrolu. Ukážeme si, ako v aplikácii, ktorú môžete zdarma využívať, evidovať úlohy a projekty. Prejdeme ich triedenie, mrkneme sa na hľadanie si vlastných termínov aj delegovanie práce. Naučíme sa jednoducho plánovať deň aj týždeň podľa priorít. A zameriame sa tiež na to, ako aplikáciu použiť na ešte vyššiu osobnú efektivitu vďaka prepojeniu s ďalšími nástrojmi, ako je napríklad kalendár.

V kurze sa naučíte:

  • ovládnuť základné aj pokročilé funkcie aplikácie Microsoft To Do
  • zvýšiť osobnú produktivitu a efektivitu
  • usporiadať si úlohy a projekty v práci aj mimo práce
  • dostať záležitosti a nápady z hlavy do dôveryhodného systému.

Kurz je určený pre:

  • tých, ktorí si chcú urobiť poriadok v úlohách, termínoch a projektoch
  • tých, ktorí už nechcú zabúdať na svoje sľuby a záväzky
  • tých, ktorí sa chcú viac a lepšie sústrediť na priority.

Osnova kurzu

Daniel Gamrot

Daniel Gamrot

Lektor osobnej produktivity

Daniel Gamrot je lektor a konzultant osobnej produktivity a propagátor moderných digitálnych technológií vo firmách. Založil portál LifeNotes, cez čítať viacktorý šíri myšlienku bezpapierovej kancelárie. Len za posledný rok prešla jeho seminármi tisícka účastníkov z firiem ako Orange Slovensko, AXA, Air Bank alebo Moravia IT, s ktorými pracoval na budovaní nových zručností na zvýšenie produktivity práce.

Všetky kurzy lektora Daniel Gamrot

Hodnotenie kurzu

93 %

127 hodnotenie
98x
19x
8x
1x
1x

Ondřej M.

Super kurz pro začátečníky


Martin R.

Výborné shrnutí používání MS To-do. I jako dlouhodobý uživatel jsem si našel další tipy na efektivnější práci s tímto nástrojem.


Josef S.

Super kurz, škoda, že firma To Do nemá v licenci.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.