Organizujte svoje poznámky s Evernote

Kurzom sprevádza Seduo.sk Česky

Cena: 7,00 € s DPH

Počet lekcií:
10
Celková dĺžka videí:
14 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Ste zavalení papierovými poznámkami, nemôžete sa v zápiskoch vyznať a zbytočne tak márnite váš čas?

V kurze si osvojíte

V tomto kurze sa dozviete, aké jednoduché je prejsť na elektronickú formu poznámok, ktorá vám prácu sprehľadní, uľahčí a uprace váš pracovný stôl od hromady poznámok.

V tomto kurze sa dozviete ako:

  • vytvárať a usporiadať elektronické poznámky  
  • formátovať elektronické poznámky  
  • vkladať do evernote prílohy  
  • pracovať so šablónami  
  • označovať poznámky pre lepšiu prehľadnosť 
  • zdieľanie poznámok ostatným užívateľom  
  • a ďalšie užitočné tipy

Osnova kurzu

Seduo.sk

Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti LMC, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, čítať viacfirmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Všetky kurzy lektora Seduo.sk

Hodnotenie kurzu

88 %

75 hodnotenie
40x
26x
9x
0x
0x

Juraj D.

Rýchle intro, OK


Tomáš S.

Prima, velmi dobré!


Boris K.

Super kurz

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.