Osobná hrdosť a asertivita: ako si vážiť sám seba?

i v audio verzii

Kurzom sprevádza GrowJOB a Denisa Dědičová Česky

Cena: 36,00 € s DPH

Počet lekcií:
13
Celková dĺžka videí:
56 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Ako si dlhodobo zvyšovať sebavedomie a mieru osobnej hrdosti? Ako si jasne stanoviť svoje hranice, aby sme žili podľa svojich pravidiel a nie podľa pravidiel ostatných? Aké asertívne techniky k tomu môžete využiť?

V kurze si osvojíte

Pochybujete občas sami nad sebou? Ovplyvňuje vás to, čo si o vás myslia ostatní? Cítite, že vás brzdí vaša vlastná sebadôvera? Neviete povedať nie? Chceli by ste byť v komunikácii viac asertívni, ale neviete ako na to?

Na všetky tieto otázky nájdete v tomto kurze odpovede. Cieľom tohto kurzu je pomocou praktických a vedou overených nástrojov pomôcť ľuďom posilňovať mieru takzvanej osobnej hrdosti. Tá je základom zdravej sebadôvery a pozitívneho vnímania samého seba. Vďaka nej si človek dokáže viac vážiť sám seba, nastaviť si jasné hranice a ľahšie prekonávať prekážky. Osobná hrdosť je dôležitá k tomu, aby človek nešiel s davom priemernosti a bol rozhodnejší, asertívnejší, naučil sa hovoriť nie a lepšie zvládal prijať spätnú väzbu.

V kurze sa naučíte:    

  • Aký je rozdiel medzi sebeláskou, sebavedomím a osobnou hrdosťou.  
  • Aké sú najčastejšie príčiny nášho nízkeho sebavedomia a ako s nimi môžem pracovať.  
  • Aké praktické nástroje môžete používať k budovaniu osobnej hrdosti?  
  • Čo je to imposter syndróm a ako s ním bojovať.  
  • Aké sú vaše asertívne práva a aké asertívne techniky môžete využívať.  
  • Ako sa naučiť hovoriť nie.

Kurz je určený pre:    

  • všetkých, ktorí cítia, že si potrebujú dlhodobo zvyšovať sebavedomie a viac si vážiť seba a svoju prácu.  
  • všetkých, ktorí hľadajú praktické nástroje, aby na sebe mohli pracovať každý deň.  
  • všetkých, ktorí sa chcú naučiť hovoriť nie a potrebujú si nastaviť jasné hranice a pravidlá, aby nehrali podľa pravidiel ostatných.  
  • všetkých, ktorí vnímajú, že by sa ešte mohli zlepšiť v sebapresadzovaní a asertívnych technikách. 

Osnova kurzu

GrowJOB

GrowJOB

Vzdelávací inštitút

Vo vzdelávacom inštitúte GrowJOB pomáhame zlepšovať vnútornú motiváciu, efektivitu práce a spokojnosť jednotlivcov a ľudí vo čítať viacfirmách. Prenášame do praxe aktuálne vedecké poznatky prevažne z oblasti neurovied a behaviorálnej ekonómie. Našou prácou spoluvytvárame hodnotové spoločnosti, cez ktoré prispievame k budovaniu hodnotového Česka.

Všetky kurzy lektora GrowJOB
Denisa Dědičová

Denisa Dědičová

Konzultantka a lektorka osobného a profesného rozvoja pre GrowJOB Institute.

Denisa je od roku 2013 súčasťou GrowJOB Inštitútu, kde pomáha svojim klientom v ich osobnom aj profesijnom čítať viacrozvoji. Jej hlavnou náplňou práce je učiť účastníkov svojich kurzov a klientov na osobných konzultáciách používať praktické nástroje tak, aby si z dlhodobého hľadiska dokázali pomôcť sami. A to hlavne v hľadaní motivácie, zmyslu, osobnej vízie, sebavedomia a spokojnosti v osobnom živote i v práci. Dlhodobo sa tiež zaoberá témou inovácií vo vzdelávaní, a preto založila projekt Hodnotový učiteľ. Z rovnakého dôvodu sa začala venovať témam efektívneho vzdelávania a inšpiratívneho prezentovania. Denisa je tiež súčasťou projektu Koniec prokrastinácie a za pražskú pobočku je zodpovedná za väčšinu školení nadväzujúcich na túto tému. Vzhľadom k tomu, že dlho žila a pracovala v Španielsku, je zakladateľkou španielskej odnože Konca prokrastinácie. Prednáša pre verejnosť, ale aj firmy. Medzi jej klientov patria napríklad Avast, UniCredit Bank, SAP, Mall.cz, Johnson&Johnson, 3M, Servier a ďalšie.

Všetky kurzy lektora Denisa Dědičová

Hodnotenie kurzu

91 %

689 hodnotenie
461x
156x
56x
14x
2x

Martin S.

Perfektní kurz i přiložené úkoly. Mnohokrát děkuji!


Anna Gontkovičová Šišková

Lektorka s velmi prijemnym vystupovanim, obsah kurzu velmi prospesny pre osobny rozvoj.


Vladimír K.

Užitočný a hodnotný kurz pre celé spektrum života človeka, ďakujem.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.