Osobný marketing: 3 v 1

Kurzom sprevádza  Filip Kahoun

Ľudia, ktorí vedia, ako si robiť chytrý osobný marketing a vedia sa profesionálne prezentovať, mávajú oveľa lepšie kariérne vyhliadky aj vyšší spoločenský kredit. Naučte sa postaviť svoju silnú osobnú značku a zdravo sa presadiť. Celý popisok

100,00 € s DPH

Celková dĺžka

3:54 hod

Počet lekcií

44

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Mnoho ľudí dáva znamienko rovnosti medzi osobný marketing a nebotyčnú samochválu. To je však veľký omyl. V našej kultúre je okázalé nafukovanie sa a hlasitá osobná reklama nielen slepou uličkou, ale priam spoločenskou popravou. Naopak, chytrý osobný marketing, ktorý vedie k úspechu, stojí predovšetkým na úžitku pre druhých a jeho nevtieravej komunikácii.

Tento trojdielny seriál prepojený do jediného kurzu je praktickým návodom, ako si postaviť silnú osobnú značku a zdravo sa presadiť. V práci, na trhu aj v živote.

Čo sa v kurze dozviete?

  • Ako si vybudovať pozitívny imidž a silný osobný príbeh.
  • Ako si robiť kariérny marketing a úspešne sa predať v zamestnaní.
  • Ako sa profesionálne prezentovať v sociálnych médiách.

Pre koho je kurz určený?

  • Pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť, ako sa v dnešnej dobe dobre predať.
  • Pre zamestnancov, ktorí chcú naštartovať svoj kariérny rast.
  • Pre podnikateľov, ktorí potrebujú propagovať svoju osobnú (či firemnú) značku.
  • Pre manažérov, ktorí bojujú s náborom nováčikov a potrebujú rozbehnúť aktívny „employer branding“.
  • Pre každého, kto nechce zapadnúť v dnešnom informačnom smogu a má odvahu vystúpiť z radu.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Filip Kahoun

Lektor leadershipu a osobného marketingu

Ing. Filip Kahoun, Ph.D., vyštudoval ekonomiku a manažment, postgraduálne potom získal doktorát z marketingu a manažérskej psychológie. Pätnásť rokov strávil v najvyššom vedení spoločností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a najväčšej českej digitálnej agentúry H1.cz. Zastával roly riaditeľa marketingu pre ČR, potom pre strednú a východnú Európu a nakoniec tiež pozíciu generálneho riaditeľa. V súčasnosti sa venuje lektorskej, prednáškovej a publikačnej činnosti. Je autorom knihy Boj o pozornosť, v ktorej odhaľuje netušenú silu obyčajnej ľudskej pozornosti.

Hodnotenie kurzu

95 %

113 hodnotenie
92x
16x
2x
2x
1x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Martin N.

Vynikající obsah a skvěle zpracované téma kterému dal Filip stravitelnou formu.


Markéta V.

Hezky pojaté, srozumitelně prezentované a uspořádané. Těším se další kurzy


Radim K.

Velmi pozitivně hodnotím nejen obsah, ale i prezentaci!

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.