Osobný marketing I.: Ako si vybudovať pozitívny image

Kurzom sprevádza Filip Kahoun Česky

Cena: 55,00 € s DPH

Počet lekcií:
18
Celková dĺžka videí:
1:13 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Budovanie osobnej image nie je len obľúbenou hračkou zo sveta celebrít. Týka sa doslova každého z nás. To, ako nás ostatní vnímajú a ako o nás hovoria, totiž veľmi silno ovplyvňuje náš osobný úspech.

V kurze si osvojíte

Ľudia, ktorí vedia ako ovládať svoj imidž, obvykle zbierajú veľa bodov v kariérnom aj súkromnom živote.

Každý človek sa podvedomo snaží zanechávať ten najlepší dojem. Máme totiž v sebe hlboko zakorenenú túžbu po uznaní ostatných ľudí. Robíme to však často metódou pokus-omyl bez toho, aby sme tušili, čo naozaj zaberá. Pritom stačí poznať niekoľko základných princípov, ktoré môžu výrazne vylepšiť našu spoločenskú povesť a posilniť našu osobnú značku.

V prvej časti tejto minisérie na tému osobného marketingu sa zameriame práve na to, ako vzniká náš spoločenský imidž, čo ho utvára a ako sa dá meniť.

Tento kurz vám ponúkne praktický návod na to ako:    

  • zistiť základný profil a identitu vašej osobnej značky  
  • nájsť vašu konkurenčnú výhodu  
  • zvýšiť vašu osobnú charizmu  
  • pracovať so svojím vzhľadom a využívať princíp „obal predáva“  
  • postaviť svoj silný osobný príbeh.

Pre koho je kurz určený?    

  • Pre všetkých, ktorí chcú vedieť dobre sa predať.  
  • Pre každého, komu nie je ľahostajné, ako pôsobí na druhých.  
  • Pre tých, ktorí chcú preniknúť do tajov osobného marketingu.

Náš osobný imidž je jedným z najcennejších vecí, ktoré v živote máme. Dobrou správou je, že ho môžeme z veľkej časti ovládať. Máme skrátka možnosť rozhodnúť sa, aký dojem zanecháme. Naučte sa, ako pracovať s imidžom vašej osobnej značky, aby on zase na odvetu pracoval pre vás!

Osnova kurzu

Filip Kahoun

Filip Kahoun

Lektor leadershipu a osobného marketingu

Ing. Filip Kahoun, Ph.D., vyštudoval ekonomiku a manažment, postgraduálne potom získal doktorát z marketingu a manažérskej psychológie. Pätnásť čítať viacrokov strávil v najvyššom vedení spoločností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a najväčšej českej digitálnej agentúry H1.cz. Zastával roly riaditeľa marketingu pre ČR, potom pre strednú a východnú Európu a nakoniec tiež pozíciu generálneho riaditeľa. V súčasnosti sa venuje lektorskej, prednáškovej a publikačnej činnosti. Je autorom knihy Boj o pozornosť, v ktorej odhaľuje netušenú silu obyčajnej ľudskej pozornosti.

Všetky kurzy lektora Filip Kahoun

Hodnotenie kurzu

95 %

619 hodnotenie
492x
101x
20x
4x
2x

Pavel K.

Hezky se to poslouchalo, mělo to hlavu a patu, jasné a výsťižné. Děkuji.


Jindřiška S.

Vystupování lektora odpovídá danému tématu; tak příkladně vidíme, že dojem utváří vzhled, vystupování a vědomosti člověka (ne nutně v tomto pořadí :-) ). Kurz se mi líbil, je dobře si některé věci připomínat.


Daniel D.

príjemný kurz plný informácií potrebných na budovanie osobnej značky

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.