Osobný marketing II.: Ako sa úspešne predať v práci

Kurzom sprevádza  Filip Kahoun

Vhodné na počúvanie

Dobrá práca, ktorá nie je dobre predaná, ako by ani neexistovala. Väčšina z nás však nie je zvyknutá robiť si okázalú reklamu. Odvádzame mlčky kvalitnú prácu, venujeme jej kopu času, ale nikto o tom poriadne nevie. Celý popisok

65,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:19 hod

Počet lekcií

13

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Takže plat nič moc a vyhliadky na kariérny rast zrovna tak. Čo teda robiť, aby sme sa dokázali v našom zamestnaní lepšie predať a dosiahli ocenenie?

Je takmer umenie robiť si reklamu, ktorá dobre funguje, a pritom nepôsobí ako nehanebná samochvála (s nepeknou vôňou). V prvom rade platí, že vaším najlepším marketingom je ten, ktorý vám robia ostatní. A keď k tomu ešte dokážete pridať nenásilnú sebaprezentáciu, úspech na seba nenechá dlho čakať.

V druhej časti tejto minisérie na tému osobného marketingu sa zameriame práve na to, ako si ľahko zabezpečíte, aby vás propagovali ostatní a ako tento „hygienický základ“ osobného marketingu navyše korunovať vlastnou chytrou reklamou.

Tento kurz vám ponúkne praktický návod na to ako:    

  • sa prezentovať na trhu práce  
  • sa predať na prijímacom pohovore  
  • vyzerajú základy osobného marketingu v každom zamestnaní  
  • predávať dovnútra firmy svoje úspechy a ako presadiť zaujímavé nápady  
  • sa vyhnúť najväčším zabijákom pracovnej reputácie  
  • vyrobiť počas pár minút profesionálnu prezentáciu.

Pre koho je kurz určený?

  • pre všetkých, ktorí sa chcú dobre predať vo svojom zamestnaní  
  • pre každého, komu záleží na kariérnom a platovom postupe  
  • pre tých, ktorí chcú preniknúť do tajov osobného marketingu.

Už dávno neplatí, že kvalitný tovar nepotrebuje žiadnu reklamu. V dnešnom informačnom smogu potrebuje reklamu každý produkt, služba alebo človek. Naučte sa, ako si robiť v práci dobrú reklamu, aby ste dostali náležité uznanie! Platovo, kariérne aj reputačne…

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Filip Kahoun

Lektor leadershipu a osobného marketingu

Ing. Filip Kahoun, Ph.D., vyštudoval ekonomiku a manažment, postgraduálne potom získal doktorát z marketingu a manažérskej psychológie. Pätnásť rokov strávil v najvyššom vedení spoločností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a najväčšej českej digitálnej agentúry H1.cz. Zastával roly riaditeľa marketingu pre ČR, potom pre strednú a východnú Európu a nakoniec tiež pozíciu generálneho riaditeľa. V súčasnosti sa venuje lektorskej, prednáškovej a publikačnej činnosti. Je autorom knihy Boj o pozornosť, v ktorej odhaľuje netušenú silu obyčajnej ľudskej pozornosti.

Hodnotenie kurzu

94 %

413 hodnotenie
318x
73x
17x
3x
2x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Renáta C.

Skvělý a poutavý kurz, doporučuji ostatním.


Vladimír K.

Opäť ďalší zo série zaujímavých a hodnotných kurzov. Ďakujem.


Eva B.

Opět skvělé. Děkuji

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.