Osobný marketing III.: Ako sa prezentovať na sieťach

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Filip Kahoun Česky

Cena: 55,00 € s DPH

Počet lekcií:
15
Celková dĺžka videí:
1:21 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Sociálne siete dnes predstavujú najvyššiu ligu osobného marketingu. Sú otvorenou bránou do sveta médií, kde už sa nehrá len o pozornosť vášho okolia, ale celého trhu.

Tí najlepší z najlepších pozbierali na sieťach tak početné publikum, že by sa o tom mohlo snívať aj najsledovanejším globálnym televíziám. Uspieť však môže takmer každý! Chce to len vedieť ako a mať dostatok vytrvalosti…

Profesionálne zvládnutá sebaprezentácia v sociálnych médiách nie je zďaleka len o zbere „lajkov“ a budovaní zvučného mena vo verejnom priestore. Dokáže vám výdatne pomôcť napríklad so zháňaním nových klientov alebo pri nábore nováčikov do tímu, môže vám otvoriť nové kariérne či obchodné príležitosti, podporiť predaj vašich produktov, urobiť vám dobrú reklamu v zamestnaní a v neposlednom rade aj zvýšiť tržnú cenu vašej osobnej značky.

V treťom a záverečnom dieli seriálu o chytrom osobnom marketingu sa zameriame práve na to, ako sa presadiť na sociálnych sieťach a vyťažiť maximum z ich obrovského potenciálu.

Tento kurz vám ponúkne praktický návod ako:

 • zvládnuť „hygienické minimum“ vašej mediálnej prezentácie
 • dať svojej značke na sociálnych sieťach jasnú tvár a nenechať ju „rozplynúť“
 • vybrať pre svoj osobný marketing tu správnu sieť
 • vymyslieť vlastný seriál, ktorý budú ľudia na sieťach doslova hltať
 • dosiahnuť lepšie šírenie vašich príspevkov
 • efektívne obslúžiť viac sociálnych sietí súčasne
 • úspešne čeliť hlavným nástrahám sieťového marketingu

Pre koho je kurz určený?

 • Pre každého, kto nechce zapadnúť v dnešnom informačnom smogu a má odvahu vystúpiť z radu.
 • Pre manažérov, ktorí bojujú s náborom nováčikov a potrebujú aktívny „employer branding“.
 • Pre zamestnancov, ktorí chcú zlepšiť svoje kariérne vyhliadky.
 • Pre podnikateľov, ktorí potrebujú propagovať svoju osobnú (či firemnú) značku.
 • Pre všetkých, ktorí potrebujú k svojej práci publikum (umelci, autori, športovci, ale aj politici). 

Osnova kurzu

Filip Kahoun

Filip Kahoun

Lektor leadershipu a osobného marketingu

Ing. Filip Kahoun, Ph.D., vyštudoval ekonomiku a manažment, postgraduálne potom získal doktorát z marketingu a manažérskej psychológie. Pätnásť čítať viacrokov strávil v najvyššom vedení spoločností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a najväčšej českej digitálnej agentúry H1.cz. Zastával roly riaditeľa marketingu pre ČR, potom pre strednú a východnú Európu a nakoniec tiež pozíciu generálneho riaditeľa. V súčasnosti sa venuje lektorskej, prednáškovej a publikačnej činnosti. Je autorom knihy Boj o pozornosť, v ktorej odhaľuje netušenú silu obyčajnej ľudskej pozornosti.

Všetky kurzy lektora Filip Kahoun

Hodnotenie kurzu

94 %

64 hodnotenie
52x
7x
3x
2x
0x

Marcel L.

Velmi dobre a uzitocne ! Navod ako si zlepsit svoj profil.


Pavel K.

Perfektně zpracované, přínosné.


Martin B.

Zaujímavé informácie. Veľmi dobre prednesené. Pozrel som si všetky 3 kurzy osobného marketingu a dúfam, že mi pomôžu v mojej profesnej kariére.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.