Osobný štýl muža ako brána k úspechu

Kurzom sprevádza  Daniel Šmíd

Naučte sa, ako sa oveľa lepšie obliekať, ako vytvoriť osobný štýl a urobiť dobrý prvý dojem. Oblečenie pozitívne ovplyvňuje úspech u žien aj v pracovnom živote. Celý popisok

45,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:01 hod

Počet lekcií

10

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Obliekate sa už od raného detstva. Napriek tomu väčšina z vás, mužov, nevie, čo vám sluší a ako vaše oblečenie pôsobí na ostatných. Naučte sa spôsob, ako za odevy neutrácať, ale investovať do nich, naučte sa, ako materiály odevov ovplyvňujú vašu pohodu a vzhľad. So znalosťou zásad ako sa obliekať získate vnútornú istotu a sebavedomie. Zapôsobíte pozitívne na prvý dojem, budete si istí na pohovore, obchodnej schôdzke, v divadle alebo na rande. Ľahšie vybudujete vzťahy v osobnom aj pracovnom živote.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Daniel Šmíd

Arbiter Elegantiarum

Daniel Šmíd je uznávaným lektorom v oblasti korektného správania, firemnej kultúry, obliekania na úrovni a tvorby osobného štýlu. Jeho klientmi sú napr. Allianz, Český olympijský výbor, DRFG alebo Ernst & Young, vyučuje tiež na univerzitách. Jeho vášňou sú pánske odevy a moderné gentlemanstvo, ktorému venoval svoj osobný aj pracovný život. Stretnúť ho môžete aj v krajčírstve, kde navrhuje odevy a kompletné šatníky mužov a žien. Pravidelne píše články do lifestylových časopisov.

www.danielsmid.cz 

Hodnotenie kurzu

90 %

298 hodnotenie
193x
71x
24x
6x
4x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Jan Č.

Zajímavé. Trochu archaické. Ve "vyšší" společnosti OK.
Odkazy na formenonline nefugují. Lekce 3 a 8 jsou hlasitější než ostatní.

Reakcia lektora:

“Vážený pane Černý, děkuji za recenzi a slova zpětné vazby. S technickými záležitostmi se svěřím provozovateli, aby se je pokusil napravit. Ať se Vám vše daří.“


Filip V.

dobré školení se základy vkusné prezentace každého muže

Reakcia lektora:

“Díky, díky. Moc si vážím toho, že jste napsal Vaši recenzi právě takto. Ať se Vám daří...“


Lukáš Blahút

Dobrý kurz pre gentlemanov. Veľa rád z kurzu človek aj vie, no zabúda sa nimi riadiť, takže skvelé si osviežiť a znovu sa nimi riadiť

Reakcia lektora:

“Děkuji za slova, které jste napsal, vážím si Vaší zpětné vazby. Jsem rád, že jste kurzu věnoval Váš čas.“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.