Ovládnite iPhone ako teenager

Kurzom sprevádza  Martin Světlík

Aby ste si mohli všetko rovno vyskúšať, budete potrebovať iPhone 6s alebo novší s operačným systémom iOS 15 alebo novším.

39,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:27 hod

Počet lekcií

27

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

iPhone je dnes naším najbližším spoločníkom, s ktorým trávime často najviac času po celý deň. Budíme sa s ním a často s ním aj zaspávame. Komunikujeme a pracujeme. Používame ho ako hudobný prehrávač, fotoaparát, kameru alebo navigáciu na cestách a výletoch. Športujeme s ním, čítame knižky alebo len sledujeme novinky na sociálnych sieťach. Tento kurz vám ukáže, ako prácu so systémom iOS posunúť ešte o úroveň ďalej a ako možno vďaka tomu tráviť na obrazovke telefónu menej času.

Ak máte pocit, že vaše deti ovládajú telefón lepšie ako vy, nezostaňte pozadu. Tento kurz vám ponúkne užitočné postupy a tipy, ktoré oceníte pri mnohých činnostiach. A nezáleží na tom, či máte svoj prvý iPhone alebo pamätáte plastové modely.

AKTUALIZOVANÉ 03/2022
Aby ste si mohli všetko rovno vyskúšať, budete potrebovať iPhone 6s alebo novší s operačným systémom iOS 15 alebo novším.

V kurze sa naučíte:    

  • ako telefón správne nastaviť a používať  
  • tipy na efektívnu prácu so systémom iOS  
  • čo vám ponúkne rodina služieb iCloud  
  • zásady bezpečnosti a ochrany súkromia  
  • ako fotiť a spravovať zbierku fotografií.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Martin Světlík

Nezávislý apple konzultant a lektor

Martin je konzultant a lektor produktov Apple na voľnej nohe. Pomáha užívateľom, firmám a školám používať ich zariadenia efektívne tak, aby im čítať viacuľahčili každodennú prácu. Organizuje tiež vlastné otvorené kurzy a prevádzkuje Prvý Mac, sprievodcu do sveta počítačov Mac pre nového užívateľa.

Hodnotenie kurzu

94 %

286 hodnotenie
213x
58x
12x
2x
1x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Milena P.

Moc hezky kurz, lektor kutz vedl svizne, prehledne, urcite si ho jeste jednou zopakuji, anych si vsechny vychytavky zapamatovala ;).


Miroslav K.

Užitočné rady pre každého kdo prejde z platformy android na iOS


Milan Č.

Bezva. Děkuji. Spousta informací, ke kterým se bude nutno asi vrátit.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.