Ovládnite iPhone ako teenager

Kurzom sprevádza Martin Světlík Česky

Cena: 39,00 € s DPH

Počet lekcií:
27
Celková dĺžka videí:
1:27 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Aby ste si mohli všetko rovno vyskúšať, budete potrebovať iPhone 6s alebo novší s operačným systémom iOS 15 alebo novším.

V kurze si osvojíte

iPhone je dnes naším najbližším spoločníkom, s ktorým trávime často najviac času po celý deň. Budíme sa s ním a často s ním aj zaspávame. Komunikujeme a pracujeme. Používame ho ako hudobný prehrávač, fotoaparát, kameru alebo navigáciu na cestách a výletoch. Športujeme s ním, čítame knižky alebo len sledujeme novinky na sociálnych sieťach. Tento kurz vám ukáže, ako prácu so systémom iOS posunúť ešte o úroveň ďalej a ako možno vďaka tomu tráviť na obrazovke telefónu menej času.

Ak máte pocit, že vaše deti ovládajú telefón lepšie ako vy, nezostaňte pozadu. Tento kurz vám ponúkne užitočné postupy a tipy, ktoré oceníte pri mnohých činnostiach. A nezáleží na tom, či máte svoj prvý iPhone alebo pamätáte plastové modely.

AKTUALIZOVANÉ 03/2022
Aby ste si mohli všetko rovno vyskúšať, budete potrebovať iPhone 6s alebo novší s operačným systémom iOS 15 alebo novším.

V kurze sa naučíte:    

  • ako telefón správne nastaviť a používať  
  • tipy na efektívnu prácu so systémom iOS  
  • čo vám ponúkne rodina služieb iCloud  
  • zásady bezpečnosti a ochrany súkromia  
  • ako fotiť a spravovať zbierku fotografií.

Osnova kurzu

Martin Světlík

Martin Světlík

Nezávislý Apple konzultant a lektor

Martin je konzultant a lektor produktov Apple na voľnej nohe. Pomáha užívateľom, firmám a školám používať ich zariadenia efektívne tak, aby im čítať viacuľahčili každodennú prácu. Organizuje tiež vlastné otvorené kurzy a prevádzkuje Prvý Mac, sprievodcu do sveta počítačov Mac pre nového užívateľa.

Všetky kurzy lektora Martin Světlík

Hodnotenie kurzu

94 %

245 hodnotenie
184x
50x
9x
1x
1x

Ondřej M.

Hezké a užitečné např. když přecházíte z Androidu na Jabko.


Lukáš Z.

Výborný kurz, inspiroval jsem se doplnil znalosti! :-)


David K.

Velmi užitečný kurz, ale hlavně přehledně zpracovaný. Jakožto apple uživatel, který už iPhone i Mac nějaký pátek používá jsem si tam našel spoustu inspirace. Díky a budu rád za další podobně tématicky laděné kurzy.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.