Ovládnite iPhone ako teenager

Kurzom sprevádza  Martin Světlík

Využite iPhone na maximum. Vyskúšajte všetky funkcie najnovšieho iOS 17. Aby ste si mohli všetko rovno vyskúšať, budete potrebovať iPhone Xr alebo novší s operačným systémom iOS 17 alebo novším. Celý popisok

45,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:46 hod

Počet lekcií

27

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

iPhone je dnes naším najbližším spoločníkom, s ktorým trávime často najviac času po celý deň. Budíme sa s ním a často s ním aj zaspávame. Komunikujeme a pracujeme. Používame ho ako hudobný prehrávač, fotoaparát, kameru alebo navigáciu na cestách a výletoch. Športujeme s ním, čítame knižky alebo len sledujeme novinky na sociálnych sieťach. Tento kurz vám ukáže, ako prácu so systémom iOS posunúť ešte o úroveň ďalej a ako možno vďaka tomu tráviť pri displeji telefónu menej času.

Ak máte pocit, že vaše deti ovládajú telefón lepšie ako vy, nezostaňte pozadu. Tento kurz vám ponúkne užitočné postupy a tipy, ktoré oceníte pri mnohých činnostiach. A nezáleží na tom, či máte svoj prvý iPhone, alebo si pamätáte plastové modely.

AKTUALIZOVANÉ 11/2023
Aby ste si mohli všetko rovno vyskúšať, budete potrebovať iPhone Xr alebo novší s operačným systémom iOS 17 či novším.

V kurze sa naučíte:    

  • ako telefón správne nastaviť a používať,  
  • tipy na efektívnu prácu so systémom iOS,  
  • čo vám ponúkne rodina služieb iCloud,  
  • zásady bezpečnosti a ochrany súkromia,  
  • ako fotiť a spravovať zbierku fotografií.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Martin Světlík

Nezávislý Apple konzultant a lektor

Martin je konzultant a lektor produktov Apple na voľnej nohe. Pomáha užívateľom, firmám a školám používať ich zariadenia efektívne tak, aby im uľahčili každodennú prácu. Organizuje tiež vlastné otvorené kurzy a prevádzkuje Prvý Mac, sprievodcu do sveta počítačov Mac pre nového užívateľa.

Hodnotenie kurzu

93 %

395 hodnotenie
290x
83x
18x
3x
1x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Ondřej V.

Perfektní. Mám iPhone 2 roky a toto mi otevřelo oči. Na pár místech je hůře vidět kam je potřeba na displeji klepnout.


Jan Č.

Super. Pár vychytávek si zapamatuji.


Jiri T.

Stručné, jednoduché, jen si zapamatovat :)

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.