Ovládnite priority: stihnite to podstatné

Kurzom sprevádza  Daniel Gamrot

Vhodné na počúvanie

Horiace termíny, zadanie od šéfa, ktorý zrovna teraz niečo nutne potrebuje. A vy by ste sa (už konečne!) chceli venovať tomu podstatnému v práci, ale tiež mimo nej. Zistite, ako na to. Celý popisok

36,00 € s DPH

Celková dĺžka

34 min

Počet lekcií

10

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Sústredenie sa na nedôležité úlohy vám môže dať falošný pocit úspechu, ale nepriblíži vás k tomu, čo v skutočnosti chcete. Brzdí vás to. A to je škoda.

Vo chvíli, kedy vytvoríte rutinu z rozhodovania o tom, čo je dôležité, začnú sa diať veci. Nielenže ušetríte hromadu času, ktorý bežne investujete do nedôležitých úloh, ale zásadne zvýšite svoju osobnú produktivitu a budete mať skvelý pocit z dobre odvedenej práce.

Možno si aj vy kladiete otázky:

  • Neviete, do ktorej úlohy sa pustiť ako prvej?
  • Nezostáva vám čas alebo energia na rodinu alebo pre seba?
  • Chceli by ste tomu dôležitému dať prednosť pred tisícimi horiacimi úlohami?
  • Premýšľate, čo vlastne v živote skutočne chcete?

Nájdite si necelú hodinu na kurz a doprajte si priestor pre premýšľanie. Nechajte Daniela Gamrota, obľúbeného lektora produktivity, aby si s vami s ľahkosťou a ľudsky posvietil na vaše priority v práci aj osobnom živote.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Daniel Gamrot

Lektor osobnej produktivity

Daniel Gamrot je lektor a konzultant osobnej produktivity a propagátor moderných digitálnych technológií vo firmách. Založil portál LifeNotes, cez ktorý šíri myšlienku bezpapierovej kancelárie. Len za posledný rok prešla jeho seminármi tisícka účastníkov z firiem ako Orange Slovensko, AXA, Air Bank alebo Moravia IT, s ktorými pracoval na budovaní nových zručností na zvýšenie produktivity práce.

Hodnotenie kurzu

92 %

337 hodnotenie
245x
66x
19x
3x
4x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Martin J.

Opäť dobrý kurz, určite pomôže.

Reakcia lektora:

“Skvělé, mám radost. A moc děkuji. 🙂“


Monika Cibulková

Skvele, podnetne a uzitocne, vdaka! Rada sa obohatim aj dalsimi Vasimi kurzami.

Reakcia lektora:

“To mě moc těší, tak ať se líbí. A děkuji moc za hodnocení!“


Eva V.

Žábu praktikuji každý den, pod jiným názvem. Usnadňuje mi to zbytek pracovního dne.
Doporučuji - pusťte si tento kurz.

Reakcia lektora:

“Jeee, tak to je naprosto boží! 🧡 Moc děkuji za hodnocení.“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.