Pasce vo vzťahoch a ako do nich nespadnúť

Kurzom sprevádza  Honza Vojtko

Vhodné na počúvanie

Vzťah ako romantické splynutie dvoch duší. Láska na celý život. Ohňostroj nových a nových zážitkov. Všetci si vytvárame predstavy o správnom partnerstve. Kde v nich číha pasca? Ako vyzerá? A ako do nej nespadnúť? Celý popisok

39,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:04 hod

Počet lekcií

12

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Občas sa vo vzťahu cítime ako v pasci, avšak si neuvedomujeme, že sme ju na seba nastražili sami. Napríklad môžeme sami seba presvedčiť, že nuda je vo vzťahoch všeobecne nevyhnuteľná. Že rovnako tak musíme s tým druhým stále komunikovať a analyzovať sa. Že stále musíme vytrubovať do sveta sociálnych sietí, ako sa máme úžasne. Občas dokážeme sami seba lapiť do pascí svojich predstáv o tom, čo je a čo nie je správne. Dajú sa také pasce spoznať? A ako sú nebezpečné?

Odborne, ale s humorom sebe vlastným kombinuje v tomto kurze Honza Vojtko ľudský prístup a skúsenosti dlhoročného párového terapeuta. V kurze sa dozviete o 10 pasciach, do ktorých môžete spadnúť vo vzťahu. Pri každej z nich si môžete s lektorom sami položiť niekoľko otázok a zistiť, či ste sa do niektorej z nich nechytili. A ak už ste sa do nich chytili alebo nie, získate rady a tipy, ako sa im vyhnúť alebo ako ich prekonať.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Honza Vojtko

Párový terapeut

Honza Vojtko je psychoterapeut, ktorý sa venuje prevažne párovej a individuálnej terapii. Absolvoval výcviky čítať viacv kognitívno-behaviorálnej terapii, schéma terapii, využíva vo svojej praxi bodyterapiu, zaoberá sa vzdelávaním dospelých. Okrem terapie tiež píše knižky pre deti či články pre dospelých. Občas ho môžete počuť v rádiu. Spolu s Ester Geislerovou a Josefinou Bakošovou vystupuje na interaktívnych prednáškach v rámci projektu Terapiazdieľaním.

Hodnotenie kurzu

97 %

112 hodnotenie
99x
10x
3x
0x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Karolína R. G.

Super! Doporučuji.

Reakcia lektora:

“Děkuju převelice! ;)“


Kateřina B.

Ja prostě lektora "můžu". Je autentický, lidský, z kurzu si vždycky něco odnáším.

Reakcia lektora:

“Děkuju moc! mám radost, že to takhle funguje ;)“


Zuzana T.

Výborne spracovaný kurz :-)

Reakcia lektora:

“Děkuju moc! ;)“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.