Peniaze pod kontrolou: sprievodca osobnými financiami pre každého

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Margareta Křížová Česky

Cena: 39,00 € s DPH

Počet lekcií:
11
Celková dĺžka videí:
1:01 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Chcete žiť alebo živoriť? Chcete vedieť, kam majú peniaze ísť alebo sa čudovať, kam peniaze odišli? Osvojte si základné pravidlá riadenia osobných financií a majte svoje peniaze pod kontrolou.

V kurze si osvojíte

Schopnosť spravovať vlastné peniaze má zásadný vplyv na to, či budeme žiť alebo živoriť. A napriek tomu finančnú gramotnosť nepovažujeme za nevyhnutnosť. Nie je to žiadna veda, je to kombinácia zdravého rozumu, disciplíny a schopnosti pracovať s informáciami. Riadenie osobných financií je spôsob, ako určiť, kam majú peniaze ísť, namiesto toho, aby ste sa čudovali, kam peniaze odišli. 

V tomto kurze nečakajte návod, ako sa stať milionárom do budúceho utorka. Tento kurz je skôr prehľadom základných pravidiel riadenia osobných financií.

Čo sa ďalej naučíte? 

  • Ako si spočítať, koľko peňazí si môžeme zodpovedne požičať a od koho.
  • Že poistiť si môžete psa, zlato v hrdle aj vlastnú blbosť, ale že tým to nekončí.
  • Niečo o investíciách, pretože kto šetrí, už dnes nemá za tri, a kto investuje nezhlúpne.
  • Štyri tipy na pohodový dôchodok.
  • Čo robiť, keď sa zrovna finančne nedarí.
  • K tomu všetkému pridám svoje osobné skúsenosti a tipy, kde hľadať inšpiráciu a kam ísť po ďalšie informácie.

Osnova kurzu

Margareta Křížová

Margareta Křížová

Biznis mentorka, poradkyňa v oblasti obchodnej stratégie a fúzií a akvizícií

Radí ľuďom v podnikaní, jedna zo zakladajúcich partneriek CEAG, zodpovedná predovšetkým za stratégiu, business development a poradenstvo v čítať viacrámci fúzií a akvizícií. Spolupracuje s fondami private equity, strategickými investormi a vlastníkmi spoločností. Členka Rady pre komercializáciu výsledkov vedy a výskumu ČZU. Investorka v programe Českej televízie Den D. Dva roky na Rádiu ZET moderovala svoj program Podnikanie od A do ZET, píše blog, napísala knižku Z denníka investorky alebo Ako podnikať a nezblázniť sa.  www.margaretakrizova.com

Všetky kurzy lektora Margareta Křížová

Hodnotenie kurzu

95 %

431 hodnotenie
359x
47x
20x
2x
3x

Sladjana Svetlik

Výborné


Olga K.

skvělý kurz a už si tu sepisuji svoje příjmy a výdaje...není to hezký pohled, ale je fajn, že člověk prostě může začít budovat odznovu svůj systém...musí chtít :)

Reakcia lektora:

“Milá Olgo, děkuju za Vaše hodnocení a přeju ať se Vám ten "systém odznova" povede brzy nastartovat. Margareta“


Monika Zbínová

Sú to v podstate len základy, ale ak vo financiách nemá človek poriadok, je to výborné intro. Ja som si len upevnila to, čo už viem, ale aj za to vďaka :)

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.