Plánovanie projektu 2: riziká a komunikácia

Kurzom sprevádza Jiří Krátký Česky

Cena: 23,00 € s DPH

Počet lekcií:
22
Celková dĺžka videí:
36 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Naučte sa plánovať komunikáciu a riadiť riziká projektu.

V kurze si osvojíte

Projektový manažér strávi pri riadení projektu až 80 % času komunikáciou. V kurze sa naučíte plánovať komunikáciu so zainteresovanými stranami a riadiť riziká, a to na príkladoch z praxe. Tento kurz nadväzuje na predchádzajúci (Ako úspešne naštartovať projekt a Plánovanie I: rozsah, čas, zdroje a náklady), kde ste sa naučili plánovať rozsah, čas, zdroje a náklady. Čo vám kurz prinesie?

1) Budete vedieť nájsť udalosti, ktoré môžu ohroziť úspech projektu. Na príklade sa naučíte rozpoznávať najvýznamnejšie hrozby, aby ste na ne mohli upriamiť pozornosť. Dozviete sa, ako riziká ošetriť. Budete vedieť, ako zostaviť prehľadný register rizík.

2) Naučíte sa plánovať projektovú komunikáciu so zainteresovanými stranami podľa ich dôležitosti. Budete vedieť, ako vybrať vhodnú komunikačnú stratégiu rovnako, ako to robia v americkej NASA.

3) Získate vzorové dokumenty, ktoré budete môcť použiť na svojich projektoch.

Či už riadite malé alebo väčšie projekty, znalosti, návody a vzorové dokumenty z tohto kurzu sa vám budú určite hodiť.

Osnova kurzu

Jiří Krátký

Jiří Krátký

Tréner projektových manažérov

Jirka pomáha ľuďom a organizáciám zvládať projekty a zmeny. Je výkonným riaditeľom poradenskej spoločnosti PM Consulting. Vymýšľa a čítať viacrealizuje simulácie a zážitkové tréningy projektového riadenia. Je spoluautorom Simulácie projektu Pacifická dráha či knihy Projektový management v praxi. V asociácii projektových manažérov IPMA Česká republika tvorí obsah testov medzinárodných certifikácií. Viac o ňom na LinkedIn.

Všetky kurzy lektora Jiří Krátký

Hodnotenie kurzu

94 %

83 hodnotenie
62x
17x
3x
1x
0x

Jozef H.

Vecne a na príkladoch vysvetlená podstata. Veľmi dobrý kurz.


Jana H.

Srozumitelný, jasný, stručný náhled do problematiky rizik.


Petra H.

Super :)

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.