Plánovanie projektu 2: riziká a komunikácia

Kurzom sprevádza  Jiří Krátký

Naučte sa plánovať komunikáciu a riadiť riziká projektu.

28,00 € s DPH

Celková dĺžka

36 min

Počet lekcií

22

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Projektový manažér strávi pri riadení projektu až 80 % času komunikáciou. V kurze sa naučíte plánovať komunikáciu so zainteresovanými stranami a riadiť riziká, a to na príkladoch z praxe. Tento kurz nadväzuje na predchádzajúci (Ako úspešne naštartovať projekt a Plánovanie I: rozsah, čas, zdroje a náklady), kde ste sa naučili plánovať rozsah, čas, zdroje a náklady. Čo vám kurz prinesie?

1) Budete vedieť nájsť udalosti, ktoré môžu ohroziť úspech projektu. Na príklade sa naučíte rozpoznávať najvýznamnejšie hrozby, aby ste na ne mohli upriamiť pozornosť. Dozviete sa, ako riziká ošetriť. Budete vedieť, ako zostaviť prehľadný register rizík.

2) Naučíte sa plánovať projektovú komunikáciu so zainteresovanými stranami podľa ich dôležitosti. Budete vedieť, ako vybrať vhodnú komunikačnú stratégiu rovnako, ako to robia v americkej NASA.

3) Získate vzorové dokumenty, ktoré budete môcť použiť na svojich projektoch.

Či už riadite malé alebo väčšie projekty, znalosti, návody a vzorové dokumenty z tohto kurzu sa vám budú určite hodiť.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Jiří Krátký

Tréner projektových manažérov

Jirka pomáha ľuďom a organizáciám zvládať projekty a zmeny. Je výkonným riaditeľom poradenskej spoločnosti PM Consulting. Vymýšľa a realizuje simulácie a zážitkové tréningy projektového riadenia. Je spoluautorom Simulácie projektu Pacifická dráha či knihy Projektový management v praxi. V asociácii projektových manažérov IPMA Česká republika tvorí obsah testov medzinárodných certifikácií. Viac o ňom na LinkedIn.

Hodnotenie kurzu

94 %

120 hodnotenie
90x
22x
7x
1x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Patrik K.

Mnoho zajímavých informací ohledně projektového řízení rizik a komunikace. Děkuji


Juraj B.

p. Krátky rovnako kvalitne spracoval aj túto problematiku projektovej práce ako v predchádzajúcich kurzoch a venoval sa vysvetleniu na konkrétnych príkladoch


Pavla W.

Velmi povedené :)

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.