Pokročilé vyhľadávanie na Google

Kurzom sprevádza  Seduo.sk

Nestačí vám vyhľadávať len jednoduché pojmy? Potrebujete nájsť nejaký konkrétny obrázok?

8,00 € s DPH

Celková dĺžka

7 min

Počet lekcií

6

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Druhý kurz zameraný na Google ide do hlbín vyhľadávania a ukáže vám, ako dokonale zadať vyhľadávané pojmy a okamžite sa dostať presne k tomu, čo potrebujete. Tiež vás naučí ako pracovať s vyhľadávaním obrázkov, ktoré vám môže ponúknuť viac, než si myslíte.

V tomto kurze sa naučíte:    

  • Aké existujú symboly a textové operátory pre spresnenie vyhľadávania. 
  • V čom sú užitočné oproti jednoduchému vyhľadávaniu pomocou pojmov.
  • Aké špecifiká nastavenia so sebou nesie vyhľadávanie obrázkov.  
  • Iné spôsoby vyhľadávania obrázkov ako pomocou pojmov. 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti Alma Career, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, firmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Hodnotenie kurzu

93 %

316 hodnotenie
231x
63x
19x
3x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Pavel Z.

Neaktuální.


Soňa P.

Super kurz.


Marek O.

Výborný

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.