Pokročilé vyhľadávanie na Google

Kurzom sprevádza Seduo.sk Česky

Cena: 7,00 € s DPH

Počet lekcií:
6
Celková dĺžka videí:
7 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Nestačí vám vyhľadávať len jednoduché pojmy? Potrebujete nájsť nejaký konkrétny obrázok?

V kurze si osvojíte

Druhý kurz zameraný na Google ide do hlbín vyhľadávania a ukáže vám, ako dokonale zadať vyhľadávané pojmy a okamžite sa dostať presne k tomu, čo potrebujete. Tiež vás naučí ako pracovať s vyhľadávaním obrázkov, ktoré vám môže ponúknuť viac, než si myslíte.

V tomto kurze sa naučíte:    

  • Aké existujú symboly a textové operátory pre spresnenie vyhľadávania. 
  • V čom sú užitočné oproti jednoduchému vyhľadávaniu pomocou pojmov.
  • Aké špecifiká nastavenia so sebou nesie vyhľadávanie obrázkov.  
  • Iné spôsoby vyhľadávania obrázkov ako pomocou pojmov. 

Osnova kurzu

Seduo.sk

Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti LMC, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, čítať viacfirmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Všetky kurzy lektora Seduo.sk

Hodnotenie kurzu

93 %

248 hodnotenie
183x
48x
16x
1x
0x

Andrea M.

Pozor u otázky č. 3 - je tam jedna odpověď v nabídce 2x, je potřeba jednu z odpovědí přeformulovat, aby tam byly 3 možnosti a ne de facto 2:). Kurz jinak OK. Za 7 minut se víc říci nedá, než je obsahem kurzu.


Vladimír K.

Užitočný kurz, stále sa je čo učiť, ďakujem.


Barbora R.

Dobrý den, z tohoto kurzu jsem neznala skoro nic, děkuju za rozšíření znalostí vyhledávání, super

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.