Pokročilé vyhľadávanie na Google

Kurzom sprevádza  Seduo.sk

Nestačí vám vyhľadávať len jednoduché pojmy? Potrebujete nájsť nejaký konkrétny obrázok?

7,00 € s DPH

Celková dĺžka

7 min

Počet lekcií

6

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Druhý kurz zameraný na Google ide do hlbín vyhľadávania a ukáže vám, ako dokonale zadať vyhľadávané pojmy a okamžite sa dostať presne k tomu, čo potrebujete. Tiež vás naučí ako pracovať s vyhľadávaním obrázkov, ktoré vám môže ponúknuť viac, než si myslíte.

V tomto kurze sa naučíte:    

  • Aké existujú symboly a textové operátory pre spresnenie vyhľadávania. 
  • V čom sú užitočné oproti jednoduchému vyhľadávaniu pomocou pojmov.
  • Aké špecifiká nastavenia so sebou nesie vyhľadávanie obrázkov.  
  • Iné spôsoby vyhľadávania obrázkov ako pomocou pojmov. 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti LMC, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, čítať viacfirmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Hodnotenie kurzu

93 %

270 hodnotenie
199x
51x
18x
2x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Andrea M.

Pozor u otázky č. 3 - je tam jedna odpověď v nabídce 2x, je potřeba jednu z odpovědí přeformulovat, aby tam byly 3 možnosti a ne de facto 2:). Kurz jinak OK. Za 7 minut se víc říci nedá, než je obsahem kurzu.


Vladimír K.

Užitočný kurz, stále sa je čo učiť, ďakujem.


Barbora R.

Dobrý den, z tohoto kurzu jsem neznala skoro nic, děkuju za rozšíření znalostí vyhledávání, super

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.