PowerPoint 2016: Nielen pre začiatočníkov

Cena: 23,00 € s DPH

Počet lekcií:
15
Celková dĺžka videí:
58 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Kurz pre úplných začiatočníkov. Zoznámte sa s prostredím PowerPointu, naučte sa pracovať so snímkami a robte z nich ucelené prezentácie, ktorými zaujmete vaše publikum. Zároveň si osvojte postupy, vďaka ktorým bude tvorba prezentácií jednoduchšia a bude v

V kurze si osvojíte

Vytvárajte profesionálne prezentácie jednoducho a rýchlo. Naučte sa základy ovládania PowerPointu a vytvárajte prezentácie, vďaka ktorým vášmu publiku odovzdáte informácie zaujímavým spôsobom.

Často v dnešnej dobe potrebujete odovzdať svojim kolegom alebo klientom informácie, ktoré si žiadajú napríklad grafické znázornenie, obrázkový podklad či tabuľku. Mnohí z nás tiež často predstupujú pred poslucháčov, ktorí prišli na vašu prednášku, poradu, stretnutie a pod.

Tieto situácie vyžadujú pripravenosť a podklady, prostredníctvom ktorých odovzdáme našim poslucháčom očakávané informácie. Nebolo by fajn dať im informácie zaujímavou formou, ktorou prekvapíte? Profesionálna prezentácia zaujme, nadchne a odovzdá to, čo skutočne chcete odovzdať. Navyše profesionálnu a pekne pripravenú prezentáciu každé publikum ocení.

PowerPoint je nástroj, ktorý pomôže každému vytvoriť z obyčajnej prezentácie, prezentáciu chytľavú a ľahko prezentovateľnú.

Nielenže ponúka mnoho funkcionalít na vyšperkovanie prezentácie, ale ponúka aj skvelé prostredie, v ktorom je prezentovanie hračka.

V tomto kurze sa zoznámite s prostredím PowerPointu, ale tiež sa naučíte základy, ktoré sú dostačujúce na tvorbu profesionálnej prezentácie. Navyše kurz obsahuje veľa užitočných klávesových skratiek a tipov, ktoré sa dajú pri tvorbe prezentácie využiť.

Kurz je určený pre začiatočníkov aj pre pokročilejších užívateľov, ktorí chcú zefektívniť svoju prácu s PowerPointom. V priebehu kurzu si spoločne s lektorkou vytvoríte krok za krokom prezentáciu až do takej podoby, ktorú sa nebudete hanbiť prezentovať na verejnosti.

Dozviete sa, ako vytvoriť prezentácie pekne postupne a s tými najefektívnejšími postupmi.

Po absolvovaní kurzu pre vás nebude problém:    

  • orientovať sa v pracovnom prostredí aj zákulisí PowerPointu 2016,  
  • používať užitočné klávesové skratky na urýchlenie tvorby prezentácie,  
  • vytvoriť prezentáciu celkom od začiatku alebo využiť návrhy dizajnu, ktoré PowerPoint ponúka,  
  • ukladať svoje dokumenty do počítača alebo do cloudu,  
  • pracovať so snímkami a ich zobrazeniami,  
  • vkladať do snímkov text či obrázok,  
  • vytvoriť si vlastné rozloženie snímku a zaradiť ho medzi defaultne ponúkané rozloženia,  
  • rozdeliť prezentáciu do jednotlivých oddielov,  
  • pracovať s prezentáciou ako uceleným súborom. 

Osnova kurzu

CloudForce

CloudForce

Špecialisti na Office 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, čítať viacimplementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.

Všetky kurzy lektora CloudForce
Kateřina Černostová

Kateřina Černostová

Online Marketing Specialist

Kateřina sa v spoločnosti CloudForce, s.r.o., stará o online marketing, dizajn a prezentáciu firmy navonok. Preto musí vedieť pracovať s čítať viacmnohými programami a byť o krok dopredu pred ostatnými. To znamená - neustále štúdium informácií a noviniek, týkajúcich sa jednotlivých aplikácií aj balíčkov Office 365. Vďaka tomu je Kateřina tou správnou kompetentnou osobou, ktorá vám v PowerPointe ukáže maximum. Naučí vás tvoriť pekné prezentácie, pridá zaujímavé tipy, všetko do seba bude pekne zapadať a z jednotlivých lekcií bude vyžarovať Kateřinina veselá a priateľská povaha.

Všetky kurzy lektora Kateřina Černostová

Hodnotenie kurzu

89 %

264 hodnotenie
158x
80x
18x
4x
4x

Jana H.

Skvěle připravené, srozumitelné


Jan F.

Kurz je vhodný pro rychlou orientaci a základy.
Jsem s kurzem spokojený.


Ľubica Z.

Kurz sa mi páčil. Bol zrozumiteľný. Naučila som sa niečo nové.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.