PowerPoint – Práca s textami a obrazcami

Cena: 23,00 € s DPH

Počet lekcií:
13
Celková dĺžka videí:
50 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Kurz, v ktorom sa naučíte, ako správne pracovať s textom, tabuľkami a obrazcami v PowerPointe. Naučíte sa formátovať text, vytvárať tabuľky a pracovať s obrazcami. Všetko si tiež môžete prakticky vyskúšať.

V kurze si osvojíte

Tento kurz voľne nadväzuje na kurz PowerPoint 2016: Nielen pre začiatočníkov, v ktorom sa môžete zoznámiť s úplnymi základmi PowerPointu a základnými postupmi pri vytváraní prezentácií. V tomto kurze ideme viac do hĺbky a venujeme sa niektorým detailnejším aspektom práce s prezentáciami.

V tomto kurze sa naučíte:    

  • Ako pracovať s textom a ako ho formátovať  
  • Ako správne používať odrážky  
  • Ako pracovať s WordArtom  
  • Ako pracovať s tabuľkami  
  • Ako formátovať a upravovať obrázky  
  • Ako vytvárať vlastnú grafiku 
     

Osnova kurzu

CloudForce

CloudForce

Špecialisti na Office 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, čítať viacimplementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.

Všetky kurzy lektora CloudForce
Kateřina Černostová

Kateřina Černostová

Online Marketing Specialist

Kateřina sa v spoločnosti CloudForce, s.r.o., stará o online marketing, dizajn a prezentáciu firmy navonok. Preto musí vedieť pracovať s čítať viacmnohými programami a byť o krok dopredu pred ostatnými. To znamená - neustále štúdium informácií a noviniek, týkajúcich sa jednotlivých aplikácií aj balíčkov Office 365. Vďaka tomu je Kateřina tou správnou kompetentnou osobou, ktorá vám v PowerPointe ukáže maximum. Naučí vás tvoriť pekné prezentácie, pridá zaujímavé tipy, všetko do seba bude pekne zapadať a z jednotlivých lekcií bude vyžarovať Kateřinina veselá a priateľská povaha.

Všetky kurzy lektora Kateřina Černostová

Hodnotenie kurzu

89 %

142 hodnotenie
102x
19x
13x
2x
6x

Milan F.

Kurz byl veden ze strany lektora velice dobře. Pro začátečníky by podle mne bylo přínosné, kdyby v průběhu kurzu před některými úkony myší byla ve větší míře než doposud využívaná červeně orámovaná políčka, na která se kliká z důvodu přehlednosti a rychlého sledu úkonů prováděných za sebou.
Děkuji / Fulajtár


Ing. A. M.

Přehledné a názorné vysvětlení používání funkcí PowerPointu. Oceňuji připravené materiály pro procvičení funkcí v jednotlivých lekcích. Přínosný kurz.


Jan F.

Rychlí a velmi pěkně zpracovaný kurz.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.