PowerPoint – Práca s textami a obrazcami

Kurzom sprevádza  Kateřina Černostová a CloudForce

Kurz, v ktorom sa naučíte, ako správne pracovať s textom, tabuľkami a obrazcami v PowerPointe. Naučíte sa formátovať text, vytvárať tabuľky a pracovať s obrazcami. Všetko si tiež môžete prakticky vyskúšať. Celý popisok

28,00 € s DPH

Celková dĺžka

50 min

Počet lekcií

13

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Tento kurz voľne nadväzuje na kurz PowerPoint 2016: Nielen pre začiatočníkov, v ktorom sa môžete zoznámiť s úplnymi základmi PowerPointu a základnými postupmi pri vytváraní prezentácií. V tomto kurze ideme viac do hĺbky a venujeme sa niektorým detailnejším aspektom práce s prezentáciami.

V tomto kurze sa naučíte:    

  • Ako pracovať s textom a ako ho formátovať  
  • Ako správne používať odrážky  
  • Ako pracovať s WordArtom  
  • Ako pracovať s tabuľkami  
  • Ako formátovať a upravovať obrázky  
  • Ako vytvárať vlastnú grafiku 
     
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Kateřina Černostová

Online Marketing Specialist

Kateřina sa v spoločnosti CloudForce, s.r.o., stará o online marketing, dizajn a prezentáciu firmy navonok. Preto musí vedieť pracovať s mnohými programami a byť o krok dopredu pred ostatnými. To znamená - neustále štúdium informácií a noviniek, týkajúcich sa jednotlivých aplikácií aj balíčkov Office 365. Vďaka tomu je Kateřina tou správnou kompetentnou osobou, ktorá vám v PowerPointe ukáže maximum. Naučí vás tvoriť pekné prezentácie, pridá zaujímavé tipy, všetko do seba bude pekne zapadať a z jednotlivých lekcií bude vyžarovať Kateřinina veselá a priateľská povaha.


CloudForce

Špecialisti na Microsoft 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, implementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.

Hodnotenie kurzu

89 %

172 hodnotenie
121x
24x
18x
3x
6x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Markéta H.

Moc děkuji za tento kurz, moc pěkně prezentováno, doplněno názornými a praktickými ukázkami.
Velmi sympatická lektorka.


Milan F.

Kurz byl veden ze strany lektora velice dobře. Pro začátečníky by podle mne bylo přínosné, kdyby v průběhu kurzu před některými úkony myší byla ve větší míře než doposud využívaná červeně orámovaná políčka, na která se kliká z důvodu přehlednosti a rychlého sledu úkonů prováděných za sebou.
Děkuji / Fulajtár


Ing. A. M.

Přehledné a názorné vysvětlení používání funkcí PowerPointu. Oceňuji připravené materiály pro procvičení funkcí v jednotlivých lekcích. Přínosný kurz.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.