Pracovné právo SR pre manažérov

i v audio verzii i v audio verzii
hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Kurzom sprevádza Milan Ficek

Cena: 40,00 € s DPH

Počet lekcií:
11
Celková dĺžka videí:
1:02 hod

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Tri podmienky pri práci nadčas. Skúšobná doba na 6 mesiacov. Možnosť nariadiť až 400 hodín nadčasov ročne a oveľa viac práv a povinností v zákonníku práce, ktoré by mal poznať každý manažér.

V kurze si osvojíte

Pracovné právo

Práca manažéra nie je jednoduchá a aj manažér môže urobiť prešľapy v práci, za ktoré sa môže ako iný zamestnanec zodpovedať. Každý manažér zodpovedá nielen za seba ale aj za svojich ľudí. Väčšina manažérov si uvedomuje, že ich rozhodnutia môžu mať vplyv na celú spoločnosť a pokiaľ sú nesprávne, tak vyústia do problémov. 

Praktická znalosť zákonníka práce je preto kľúčová. Cieľom tohto kurzu je naučiť vás prakticky rozmýšľať pri používaní zákonníka práce. Manažér by mal vedieť aké má práva a povinnosti, čo si môže dovoliť a čo je už cez čiaru a tiež by mal vedieť, na čo nezabúdať. Upozorníme vás na časté chyby manažérov. V konečnom dôsledku tým dôjde aj k ušetreniu peňazí vo firme. 

Ako dodáva lektor: „Neznalosť zákona neospravedlňuje a preto manažér, ktorý neovláda tieto základné inštitúty zákonníka práce je pre firmu rizikom.“

Osnova kurzu

Milan Ficek

Milan Ficek

advokát - špecialista na pracovné právo

Milan je advokát a pracuje v advokátskej kancelárii Ficek & Ficeková, ktorá sa špecializuje aj na pracovné právo. Vo svojej čítať viacpraxi sa zameriava na pracovno-právne spory a ich predchádzaniu. Počas svojej praxe od roku 2010 získal množstvo praktických skúseností zo súdnych konaní, či už pri zastupovaní zamestnávateľov alebo zamestnancov. Milan je členom Slovenskej advokátskej komory a Českej advokátskej komory.  Jeho klientmi sú veľké spoločnosti so stovkami zamestnancov.  Viac info o lektorovi: https://ficek.sk/milan-ficek.html

Všetky kurzy lektora Milan Ficek

Hodnotenie kurzu

92 %

43 hodnotenie
29x
11x
3x
0x
0x

Adriana Š.

veľmi prehľadné, stručné a výstižné spracovanie


Soňa K.

V pracovnom práve sa trochu orientujem, napriek tomu som sa dozvedela niečo nové. Spokojnosť.


Martin K.

Správne základne info. Kurz by som rozsiril o priklady z pracovno-pravnych problemov na sudoch a praxe. Ako a kde rozhodoval v danych bodoch zakonnika prace sud a ako to odovodnil.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.