Praktická cesta k inováciám

i v audio verzii i v audio verzii
hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Kurzom sprevádza Ján Uriga

Cena: 51,00 € s DPH

Počet lekcií:
12
Celková dĺžka videí:
1:13 hod

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Nie každý môže vymýšľať a projektovať lety na Mars. Aj tak môžete vo vašej firme vytvoriť prostredie ústretové novým a zmysluplným biznis nápadom. Vlastne nielen nápadom, ale aj ich zhmotneniu a monetizácii.

Podľa štúdií Harvardskej univerzity sú inovácie najkľúčovejším motorom firiem, no len polovica firiem je zjednotená na tom, čo vlastne za inováciu považuje. Chýba momentum. Kurz momentum naštartuje.

Naučíte sa:

 • Vymedzenie obsahu slova inovácia, zmena, reinvencia, nápad, objav. Aké typy inovácií existujú a aké sú ich charakteristiky.
 • Ako vznikajú inovácie. Prehľad funkčných algoritmov na ceste k inováciám, ktoré budú predstavené cez konkrétne pozitívne i neúspešné príklady. 
 • Edison vs. da Vinci. Kreatívec vs. inovátor. Aký je rozdiel v uvažovaní a rozhodovaní dvoch typov ľudí a ktorý je pre inovácie potrebnejší, keď si môžete dovoliť iba jedného.
 • Techniky na tvorbu dobrých a úspešných inovácií. Kuchárska knižka dobrých návykov a spôsoby ako ich dostať do rutinného používania. 
 • Ako generovať inovácie bez peňazí a s ľuďmi, ktorí nemajú čas.
 • Ako rozpohybovať „priemernú firmu”.
 • Merania inovácií a ich dopadu. Kedy zistím, že mám nápad opustiť a. kedy naopak do toho nabehnúť plnou silou.
 • Firemná inovačná kultúra - ktoré dimenzie kultúry sú pre inovácie kľúčové a ktoré stačí mať v štandarde.
 • Inovačné mýty: Ako nerobiť veci, ktoré nefungujú, lebo sú to overené blbosti...

Cieľom kurzu je:

 • naučiť sa fakty o inováciách
 • porozumieť procesom za úspešnou inováciou
 • odhaliť cestu k zlepšeniu osobných kreatívnych a inovačných návykov
 • ako riadiť tím, ktorý je na ceste k inováciám

Kurz je určený:

 • všetkým, ktorí to so svojou firmou a zákazníkom myslia vážne a chcú inováciou riešiť nejaký problém.

Osnova kurzu

Ján Uriga

Ján Uriga

Špecialista inovácií a riadení zmien

Asertívny optimista zameraný na oblasti change managementu a inovácií. Verím v model bionic organisation, kde moderné technológie spolupracujú s čítať viacčlovekom na vytvorení riešení zlepšujúce kvalitu života. Mám tú možnosť prakticky denne zúžitkovať svoje PhD. štúdium psychológie v oblasti rozhodovacích procesov lídrov, napr. v aplikácii behaviorálnej ekonómie. Vyhľadávam možnosti objavovať nové miesta kultúry, ktoré obohacujú zabehnuté pohľady. Nájdete ma na Linkedin.

Všetky kurzy lektora Ján Uriga

Hodnotenie kurzu

95 %

19 hodnotenie
14x
5x
0x
0x
0x

Jana M.

Super. Ďakujem za zaujímavé podnety


Petra K.

Velmi poučné

Reakcia lektora:

“Dekuji za nasdíleni zkušenosti z videi. Zdravím vas Petro.“


Roman K.

Veľmi obsahovo hodnotné, výživné. Napokon, Ján Uriga je človek z praxe s množstvom skúseností a poznatkov. Vrelo odporúčam každému, kto to myslí s rozvojom svojej firmy vážne!

Reakcia lektora:

“Dakujem za feedback. Ako sef dynamickej firmy vies a denne zazivas, ze prave v inovacii je "istota". Paru kapitol opisuje najbezpecnejsie zdolanie tejto cesty.“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.