Praktická typológia osobnosti: Ako úspešne komunikovať s rôznymi typmi ľudí

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Eva Marková Česky

Cena: 39,00 € s DPH

Počet lekcií:
12
Celková dĺžka videí:
59 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Naučte sa lepšie odhadnúť tendencie druhých a prispôsobiť im komunikáciu. Z odlišností budete viac ťažiť a menej šalieť.

V kurze si osvojíte

Ako radi pracujete? Obklopení ďalšími ľuďmi vo víre komunikácie, alebo skôr sami a v pokoji? A keď musíte rozhodnúť, idete na to výhradne racionálne alebo zohľadňujete širší kontext a ohľady na druhých? A radšej plánujete alebo improvizujete? A ako to majú vaši najbližší spolupracovníci alebo priatelia?

Čo ak úplne opačne a napriek tomu sa musíte dohodnúť? Aké limity má rovnosť, aké obzory rôznosť? To všetko a oveľa viac odhalíte vďaka kombinácii výkladu a praktických ukážok v tomto kurze. Naučíte sa pracovať so základnými funkciami ľudskej psychiky, ktoré ovplyvňujú náš prístup k životu.

Predstavte si tím ľudí zložený z úplne odlišných osobností, ktoré spolu majú dobre vychádzať a plniť spoločné ciele. Teoreticky výhra, ale prakticky často peklo. Aby ľudská diverzita bola naozaj výhodou, treba rozumieť jej podstate. Pochopiť vlastný prístup k práci aj k životu a to isté vedieť rozpoznať a prijať aj u druhých. Až potom môžeme z odlišností ťažiť, byť spokojnejší a pracovať efektívnejšie. Zmyslom tohto kurzu je pomôcť vám, aby ste k tomuto poznaniu dospeli.

NAUČÍTE SA:

  • Pracovať so svojimi dominantnými preferenciami a posilňovať tie slabšie.
  • Lepšie odhadnúť tendencie druhých a prispôsobiť im komunikáciu.
  • Z odlišností budete viac ťažiť a menej šalieť.
  • Osvojíte si nástroje na to, ako efektívne spolupracovať so všetkými ľuďmi.

KURZ JE URČENÝ PRE:

  • Tých, ktorí pracujú vo veľmi rôznorodých tímoch.
  • Tých, ktorí riadia tímy plné odlišných osobností.
  • Tie, ktoré obklopujú typologicky rozmanití ľudia.
  • Všetky, ktoré zaujíma psychológia komunikácia.

Osnova kurzu

Eva Marková

Eva Marková

Lektor a kouč osobnostného rozvoja

Eva je lektorka a koučka so špecializáciou na osobnostný rozvoj. Jej klientmi sú medzinárodné korporácie aj čítať viacjednotlivci, ktorí chcú zmenu k lepšiemu. Kľúčové témy v jej práci tvoria komunikácia, sebapoznanie, sebariadenie, emócie alebo prezentačné a predajné zručnosti. Eva čerpá z vlastných dlhoročných skúseností z obchodu, rečníckych a psychoterapeutických kurzov a štúdia filozofie. Je životná optimistka.

Všetky kurzy lektora Eva Marková

Hodnotenie kurzu

93 %

362 hodnotenie
266x
65x
26x
3x
2x

Marcel L.

vyborne !

Reakcia lektora:

“Děkuji Vám, Marcel! Eva.“


Petra J.

Vítá nás u kávovaru jako zlatý retrívr :-) Krásná věta, moc pobavila. Připomněla mi jednoho kolegu. Děkuji moc za kurz.

Reakcia lektora:

“Petro, moc Vám děkuji za hodnocení i zveřejnění jedné repliky. Já všechno píšu ze zážitků z praxe, takže jsem též měla předlohu :-). Eva.“


Pavol M.

Obohatilo

Reakcia lektora:

“Za obohacení jsem moc ráda, děkuji! Eva.“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.