Praktická typológia osobnosti: Ako úspešne komunikovať s rôznymi typmi ľudí

i v audio verzii i v audio verzii
hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Eva Marková

Cena: 39,00 € s DPH

Zľava -50 %: 19,00 € s DPH

Platí do 31. 1. 2022

Počet lekcií:
12
Celková dĺžka videí:
59 min

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Naučte sa lepšie odhadnúť tendencie druhých a prispôsobiť im komunikáciu. Z odlišností budete viac ťažiť a menej šalieť.

V kurze si osvojíte

Emócie Tímová práca

Ako radi pracujete? Obklopení ďalšími ľuďmi vo víre komunikácie, alebo skôr sami a v pokoji? A keď musíte rozhodnúť, idete na to výhradne racionálne alebo zohľadňujete širší kontext a ohľady na druhých? A radšej plánujete alebo improvizujete? A ako to majú vaši najbližší spolupracovníci alebo priatelia?

Čo ak úplne opačne a napriek tomu sa musíte dohodnúť? Aké limity má rovnosť, aké obzory rôznosť? To všetko a oveľa viac odhalíte vďaka kombinácii výkladu a praktických ukážok v tomto kurze. Naučíte sa pracovať so základnými funkciami ľudskej psychiky, ktoré ovplyvňujú náš prístup k životu.

Predstavte si tím ľudí zložený z úplne odlišných osobností, ktoré spolu majú dobre vychádzať a plniť spoločné ciele. Teoreticky výhra, ale prakticky často peklo. Aby ľudská diverzita bola naozaj výhodou, treba rozumieť jej podstate. Pochopiť vlastný prístup k práci aj k životu a to isté vedieť rozpoznať a prijať aj u druhých. Až potom môžeme z odlišností ťažiť, byť spokojnejší a pracovať efektívnejšie. Zmyslom tohto kurzu je pomôcť vám, aby ste k tomuto poznaniu dospeli.

NAUČÍTE SA:

  • Pracovať so svojimi dominantnými preferenciami a posilňovať tie slabšie.
  • Lepšie odhadnúť tendencie druhých a prispôsobiť im komunikáciu.
  • Z odlišností budete viac ťažiť a menej šalieť.
  • Osvojíte si nástroje na to, ako efektívne spolupracovať so všetkými ľuďmi.

KURZ JE URČENÝ PRE:

  • Tých, ktorí pracujú vo veľmi rôznorodých tímoch.
  • Tých, ktorí riadia tímy plné odlišných osobností.
  • Tie, ktoré obklopujú typologicky rozmanití ľudia.
  • Všetky, ktoré zaujíma psychológia komunikácia.

Osnova kurzu

Eva Marková

Eva Marková

Lektor a kouč osobnostného rozvoja

Eva je lektorka a koučka so špecializáciou na osobnostný rozvoj. Jej klientmi sú medzinárodné korporácie aj čítať viacjednotlivci, ktorí chcú zmenu k lepšiemu. Kľúčové témy v jej práci tvoria komunikácia, sebapoznanie, sebariadenie, emócie alebo prezentačné a predajné zručnosti. Eva čerpá z vlastných dlhoročných skúseností z obchodu, rečníckych a psychoterapeutických kurzov a štúdia filozofie. Je životná optimistka.

Všetky kurzy lektora Eva Marková

Hodnotenie kurzu

93 %

59 hodnotenie
44x
11x
3x
0x
1x

Ing. E. K.

Tento kurz byl opravdu velice přínosný, zajímavý s praktickými ukázkami, lektorka je báječná, celkové hodnocení? Skvělé moc děkuji

Reakcia lektora:

“Paní inženýrko, velmi děkuji za Vaše slova! Moc jste mě potěšila. Eva.“


Slávka K.

Na kurze sa mi pacili konkretne pripady s malymi scenkami. Tieto kurzy by mali byt pre zamestnancov ale zamestnavatelov povinne

Reakcia lektora:

“Slávka, děkuji! Moc mě těší, že Vás kurz zaujal! A třeba se to podaří a podívají se na něj i další zmínění! Eva.“


Martina H.

vynikajúci praktický kurz, hodil by sa pozrieť si ho aj viackrát v živote a mal by ho absolvovať každý manager :) Ďakujem

Reakcia lektora:

“Martina, já děkuji Vám! Studovat můžete neomezeně. A třeba to zkusí i nějaký ten manažer :-). Eva.“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.