Prechádzame na Mac

Kurzom sprevádza  Martin Světlík

Vyhnite sa metóde pokus-omyl a prejdite na Mac ľahko a rýchlo! Tento kurz bude vaším sprievodcom do sveta počítačov Mac.

28,00 € s DPH

Celková dĺžka

37 min

Počet lekcií

17

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Prechádzate na Mac? Tento kurz bude vaším sprievodcom do sveta počítačov Mac. Ľahko a rýchlo vás prevedie prvými krokmi a stručne zoznámi s princípmi a filozofiou ovládania tak, aby prechod z Windows bol pre vás čo najjednoduchší.

V kurze sa naučíte:    

  • Ako používať nové klávesy a klávesové skratky  
  • Ako pracovať na Macoch s gestami na trackpade alebo myšou  
  • Základnú filozofiu prostredia macOS  
  • Ako fungujú aplikácie na Macoch  
  • Ako pracovať so súbormi.

Kurz je určený pre:    

  • Všetkých, ktorí prechádzajú na platformu Mac z Windows a chcú si ušetriť čas pri úvodnom zoznámení s odlišnou filozofiou systému macOS

Používame Mac efektívne

Akonáhle sa zoznámite so základmi práce v prostredí systému macOS, neváhajte pokračovať nadväzujúcim kurzom Používame Mac efektívne, ktorý je plný tipov a trikov, ktoré vám ušetria veľa času. Ak ste základy objavili už sami, nebojte sa pokračovať priamo na tento kurz.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Martin Světlík

Nezávislý Apple konzultant a lektor

Martin je konzultant a lektor produktov Apple na voľnej nohe. Pomáha užívateľom, firmám a školám používať ich zariadenia efektívne tak, aby im uľahčili každodennú prácu. Organizuje tiež vlastné otvorené kurzy a prevádzkuje Prvý Mac, sprievodcu do sveta počítačov Mac pre nového užívateľa.

Hodnotenie kurzu

95 %

241 hodnotenie
192x
38x
6x
5x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Miroslav B.

Nebylo ani povrchní ani složité, prostě akorát


Martina M.

Stručné, rychlé, poučné


Petr Š.

Naprosto perfektní, mám již zakoupené další Apple kurzy od pana Světlíka a doufám že časem budou další. Líbilo by se mi kurz na Apple Watch 😉

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.