Presiahni seba samého

i v audio verzii

Cena: 39,00 € s DPH

Black Friday: 19,00 € s DPH

Platí do 27. 11. 2022

Počet lekcií:
10
Celková dĺžka videí:
41 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Čo sú moje silné stránky a ako mi pomôžu? Zvedomťe sa v prirodzenom spôsobe premýšľania a prekonajte samého seba. Pozrieme sa, ako silné stránky využiť pre osobný rast, v rámci tímu, či pri vedení ľudí.

Po absolvovaní kurzu budú účastníci pripravení začať u seba, budú mať predpoklad spoluvytvárať zdravú firemnú kultúru s ohľadom a prirodzeným dôrazom na diverzitu a inklúziu.

Zmyslom kurzu je:

  • Poznať samého seba a vlastné nevedomé predsudky. 
  • Zvedomiť sa v tom, čo je pre mňa prirodzený spôsob rozmýšľania a naciťovania si vecí a diania okolo seba. 
  • Kedy, ako a prečo má pre mňa typická vlastnosť silnú a slabú stránku. 

Akonáhle spoznám samého seba, porozumiem si, budem vedieť presiahnuť vlastný potenciál, lepšie sa mi bude chápať a rešpektovať správanie druhých. V medziľudských vzťahoch sa k sebe navyše prirodzene priblížime a prekonáme nevedomé predsudky, ktoré sú chtiac či nechtiac zakorenené v každom z nás. 

 

Osnova kurzu

Zuzana Zamborská

Zuzana Zamborská

Zakladatelka a CEO firmy BE-ID human, expert na inklúziu a diverzitu

Viac ako 8 rokov pomáham firmám expandovať do zahraničia na trhy od CEE až po USA. Práve pri pracovných cestách som spoznala, aká je inklúzia, čítať viacdiverzita, ako i práca s predsudkami v tíme či vo firmách potrebná a ako vie pomôcť inovovať, zvýšiť angažovanosť zamestnancov a posúvať ich dopredu. Témam inklúzie a diverzity som sa začala teda prirodzene venovať v zahraničí. Následne po návrate do Česka som sa pridala do BE-DNA ako expert na témy inklúzie a diverzity. Zároveň som založila projekt BE-ID human, kde pomáhame firmám uchopovať túto agendu komplexne a strategicky.

Všetky kurzy lektora Zuzana Zamborská
Margaret Starka

Margaret Starka

Zakladatelka BE-DNA a HR Marketing Consultant

V HR sa pohybujem posledných 16 rokov. Som vyštudovaný učiteľ a špeciálny pedagóg. Najdlhšiu časť svojej kariéry som strávila v čítať viacspoločnosti Red Bull. Začínala som na marketingovom oddelení. Posledných 6 rokov kariéry som viedla HR oddelenie v Čechách a na Slovensku. Dnes stojím za vlastnou agentúrou BE-DNA. Zaoberáme sa témou firemnej kultúry. Hodnotami, značkou zamestnávateľa, témou diverzity a inklúzie, nastavením firemného eco-systému, v ktorom majú zdravé vzťahy vo firme zmysel a silu. Pomáhame firmám zvedomiť sa akými chcú byť pre ľudí zamestnávateľom. Práca s pozitívnou psychológiou je našou denno-dennou súčasťou.

Všetky kurzy lektora Margaret Starka

Hodnotenie kurzu

82 %

259 hodnotenie
123x
67x
46x
14x
9x

Mária T.

Som veľmi spokojná


Jindřich P.

Hezký přednes, hezká práce se zajímavými zdroji. Absolutně odtržené od reality. Kurz pro ideální, sluníčkový svět.


Anita P.

Dobrý kurz, ale test zbytočne ťažký.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.