Prezentačné zručnosti a verejný prejav

Kurzom sprevádza  Pavel Wieser

Potrebujete profesionálne vystupovať na poradách, obchodnej schôdzke, pódiu alebo konferencii? Chcete druhých nadchnúť pre vašu myšlienku? Veríte, že vaša kariéra by nemala byť limitovaná schopnosťou verejne prehovoriť? Celý popisok

36,00 € s DPH

Celková dĺžka

44 min

Počet lekcií

14

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Staňte sa dobrým rečníkom. Povedieme vás k autenticite a objaveniu nového rozmeru verejného vystupovania. Očakávajte užitočné tipy, praktické príklady aj overené postupy, ako na pódiu a pred ľuďmi podať excelentný výkon.

Naučíte sa lepšie komunikovať a prezentovať. Kurz vám pomôže zvládať porady, obchodné schôdzky, firemné stretnutia aj ďalšie situácie, pri ktorých potrebujete pôsobiť jasne a presvedčivo.

„Obyčajne mi to zaberie viac ako tri týždne, než sa pripravím na dobrý nepripravený prejav.” Mark Twain

Čo si z kurzu odnesiete?    

 • Poznáte, ako vytvoriť pozitívny prvý dojem. 
 • Osvojíte si jednoduchú štruktúru pre tvorbu prezentácií.
 • Vaše gestá budú hovoriť presne to, čo potrebujete.
 • Pochopíte pravidlá pohybu rečníka v prezentačnom priestore. 
 • Naučíte sa interagovať s divákmi a zapájať ich do aktivít a hier. 
 • Naučíte sa využívať kontrasty, ktoré zaujmú pozornosť poslucháčov.
 • Budete vedieť ako reagovať na náročné publikum.
 • Odnesiete si triky na moderovanie spoločenského eventu. 
 • Poznáte, ako sa hovorí na kameru a ako do mikrofónu.
 • Naučíte sa triky na rozvoj vašej schopnosti improvizovať bez prípravy.

Pre koho je kurz určený:    

 • Pre každého, kto chce posunúť svoje prezentačné zručnosti na novú úroveň.  
 • Pre lídrov, freelancerov, obchodníkov, markeťákov aj ďalších, ktorí chcú druhých získať na svoju stranu.  
 • Pre tých, ktorí chcú na praktických príkladoch pochopiť kúzlo prezentovania.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Pavel Wieser

Psychológ, kouč, lektor, herec a moderátor

Pavel si vás získa svojou bezprostrednosťou a pozitívnym prístupom. Od roku 2004 sa profesionálne venuje verejnému vystupovaniu a prezentačným zručnostiam. Ako kouč a lektor spoločnosti Nandaru, s.r.o., pracuje s jednotlivcami a tímami s cieľom zvýšenia ich výkonnosti a spokojnosti. V rokoch 2014-2018 pôsobil v Prezídiu ČAKO - Českej asociácie koučov. Je členom EMCC – European Mentoring and Coaching Council. Ako moderátor vystupoval na business konferenciách, kulturných akciách a moderoval diskusie. Verejné vystupovanie a umenie bolo tiež predmetom jeho záujmu pri štúdiu psychológie na Univerzite Karlovej. Je absolventom 4ročného výcviku PCA - Prístup zameraný na človeka podľa Carla Rogersa. Ako lektor a herec pôsobil v Seattle, Krakove, Berlíne alebo dokonca v Bangkoku. Študoval hereckú metódu Jacques Lecoq a po dobu 7 rokov sa zaoberal Dialogickým konaním na pražskej DAMU. V roku 2018 sa stal ako herec improvizačného divadla súčasťou európskeho projektu Our Lives, vďaka ktorému si zahral s improvizátormi z 28 krajín EÚ doma aj v zahraničí. Na VOŠ ekonomických štúdií prednášal témy improvizácie v pracovnej praxi a vyjednávania. Dnes sa okrem koučovania zameriava na školenia rozličných oblastí soft-skills, predovšetkým na kreativitu, manažérske zručnosti a schopnosť prezentovať prirodzene a autenticky.

Hodnotenie kurzu

94 %

1 134 hodnotenie
885x
193x
48x
4x
4x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Michal E.

Dle mého názoru se nemusí až tak moc gestikulovat... vypadá to až přehrávaně


Eliška K.

Velice hezký, srozumitelný kurz


František F.

Prima postřehy, jak uplatnit v praxi přednes, projev...prezentovat na malé poradě atd.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.