Prezentujte v angličtine!

Kurzom sprevádza  Skřivánek

Steve Jobs alebo Dananjaya Hettiarachchi. Prezentační guruovia, ktorí pútavo vyjadrujú svoje myšlienky. Chcete byť ako oni? Bez nervov prezentujte v angličtine! Celý popisok

20,00 € s DPH

Celková dĺžka

19 min

Počet lekcií

8

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Chcete získať istotu pri prezentovaní v angličtine? Chcete mať svoje prezentácie bez chyby? Potrebujete mať v zásobe najdôležitejšie frázy, aby ste ich mohli použiť pohotovo a v každej situácii? Potom je tento kurz určený práve pre vás.

Ak sa chystáte na rokovanie a pri príprave ste zistili, že oprašovanie anglických fráz a slovíčok, ktoré sú bežne používané, nejde tak rýchlo, ako ste si mysleli, potom pre vás máme riešenie. Pustite sa do kurzu prezentačných zručností v angličtine!

V následujúcich šiestich krátkych videolekciách si osviežite všetko, čo budete pre úspešnú prezentáciu potrebovať. Správne frázy už zložito nehľadajte. Máte ich priamo na dosah ruky! Tak na čo ešte čakáte?

Pre koho je kurz určený:    

 • Pre každého, kto prezentuje v angličtine a nie je si svojou angličtinou úplne istý  
 • Pre všetkých, ktorí majú zahraničného šéfa a reportujú mu svoje úspechy  
 • Pre zamestnancov zahraničných firiem  
 • Pre vedúcich pracovníkov  
 • Pre odvážlivcov, ktorí spúšťajú biznis v zahraničí

V kurze sa naučíte:    

 • Zaujať hneď na začiatku vašej prezentácie  
 • Navigovať prehľadne cez štruktúru hlavnej časti prezentácie  
 • Zhrnúť efektívne celú prezentáciu  
 • Odpovedať na zvedavé otázky z publika  
 • Zrozumiteľne a výstižne popísať grafy, tabuľky a iné vizuály  
 • Používať správne frázy k získaniu času

Súvisiace kurzy:    

 • Uspejte na prijímacom pohovore a získajte prácu snov!  
 • Zdvihnite telefón a dohovorte sa  
 • Mailujte ako profík: vecne, prehľadne a v angličtine!  
 • Kujte pikle formálne aj neformálne  
 • Presvedčte a dohodnite sa! 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Skřivánek

Jazyková agentúra Skřivánek, s.r.o.

Spoločnosť Skřivánek bola založená v roku 1994 a dnes patrí medzi globálnych poskytovateľov jazykových služieb. Skupina Skřivánek disponuje sieťou viac ako 45 pobočiek v 15 krajinách sveta. Vysoké kvality služieb spoločnosti Skřivánek sú garantované medzinárodnou certifikáciou ISO 9001:2008 a EN 15038:2006 a medzi najvýznamnejších klientov patria globálne inštitúcie ako Spojené národy, EÚ, Európska investičná banka a Svetová banka.

Hodnotenie kurzu

95 %

696 hodnotenie
562x
115x
14x
2x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Miroslav K.

Super kurz. Budu používat pro budoucí prezentace.

Reakcia lektora:

“Dobrý den, děkujeme za ohodnocení! Velmi nás těší, že Vám materiály slouží při vytváření prezentací. Určitě vyzkoušejte i naše další kurzy. S přáním hezkého dne, Tým Skřivánek (skrivanek.cz)“


Marek K.

Příjemný hlas a rychlost přednesu. Uvítal bych více vizuálních příkladů během výkladu. Lépe by to vystihlo efekt, jak to na posluchače působí. Jaký to vzbuzuje pocit. Děkuji za velmi dobrý kurz.

Reakcia lektora:

“Dobrý den, děkujeme za ohodnocení našeho kurzu a podněty ke zlepšení. S přáním hezkého dne, Tým Skřivánek (skrivanek.cz)“


Jakub H.

Závěrečný test není moc o kurzu, ale jakési slovíčkaření.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.