Prezentujte v angličtine!

Kurzom sprevádza Skřivánek Česky

Cena: 15,00 € s DPH

Počet lekcií:
8
Celková dĺžka videí:
19 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Steve Jobs alebo Dananjaya Hettiarachchi. Prezentační guruovia, ktorí pútavo vyjadrujú svoje myšlienky. Chcete byť ako oni? Bez nervov prezentujte v angličtine!

V kurze si osvojíte

Chcete získať istotu pri prezentovaní v angličtine? Chcete mať svoje prezentácie bez chyby? Potrebujete mať v zásobe najdôležitejšie frázy, aby ste ich mohli použiť pohotovo a v každej situácii? Potom je tento kurz určený práve pre vás.

Ak sa chystáte na rokovanie a pri príprave ste zistili, že oprašovanie anglických fráz a slovíčok, ktoré sú bežne používané, nejde tak rýchlo, ako ste si mysleli, potom pre vás máme riešenie. Pustite sa do kurzu prezentačných zručností v angličtine!

V následujúcich šiestich krátkych videolekciách si osviežite všetko, čo budete pre úspešnú prezentáciu potrebovať. Správne frázy už zložito nehľadajte. Máte ich priamo na dosah ruky! Tak na čo ešte čakáte?

Pre koho je kurz určený:    

 • Pre každého, kto prezentuje v angličtine a nie je si svojou angličtinou úplne istý  
 • Pre všetkých, ktorí majú zahraničného šéfa a reportujú mu svoje úspechy  
 • Pre zamestnancov zahraničných firiem  
 • Pre vedúcich pracovníkov  
 • Pre odvážlivcov, ktorí spúšťajú biznis v zahraničí

V kurze sa naučíte:    

 • Zaujať hneď na začiatku vašej prezentácie  
 • Navigovať prehľadne cez štruktúru hlavnej časti prezentácie  
 • Zhrnúť efektívne celú prezentáciu  
 • Odpovedať na zvedavé otázky z publika  
 • Zrozumiteľne a výstižne popísať grafy, tabuľky a iné vizuály  
 • Používať správne frázy k získaniu času

Súvisiace kurzy:    

 • Uspejte na prijímacom pohovore a získajte prácu snov!  
 • Zdvihnite telefón a dohovorte sa  
 • Mailujte ako profík: vecne, prehľadne a v angličtine!  
 • Kujte pikle formálne aj neformálne  
 • Presvedčte a dohodnite sa! 

Osnova kurzu

Skřivánek

Skřivánek

Jazyková agentúra Skřivánek, s.r.o.

Spoločnosť Skřivánek bola založená v roku 1994 a dnes patrí medzi globálnych poskytovateľov jazykových služieb. čítať viacSkupina Skřivánek disponuje sieťou viac ako 45 pobočiek v 15 krajinách sveta. Vysoké kvality služieb spoločnosti Skřivánek sú garantované medzinárodnou certifikáciou ISO 9001:2008 a EN 15038:2006 a medzi najvýznamnejších klientov patria globálne inštitúcie ako Spojené národy, EÚ, Európska investičná banka a Svetová banka.

Všetky kurzy lektora Skřivánek

Hodnotenie kurzu

95 %

647 hodnotenie
524x
107x
11x
2x
3x

Katarína Š.

Super kurz , ťažký test.

Reakcia lektora:

“Dobrý den, Šoltesová, děkujeme za ohodnocení. určitě vyzkoušejte i naše další kurzy. Tým Skřivánek“


Jiří H.

Praktické rady, některé pro mě nové.

Reakcia lektora:

“Hezký den, Jiří, děkujeme za ohodnocení kurzu a těší nás, že se vám líbil. Určitě vyzkoušejte i naše další kurzy. Tým Skřivánek“


Martina J.

super, oceňujem materiály na stiahnutie

Reakcia lektora:

“Hezký den, děkujeme za ohodnocení! Těší nás, že se Vám kurz i materiály líbí. Neváhejte vyzkoušet i další kurzy :) Tým Skřivánek“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.