Profesionálny hovorený prejav s Jakubom Železným

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Jakub Železný Česky

Cena: 47,00 € s DPH

Počet lekcií:
10
Celková dĺžka videí:
45 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Zlepšite svoj hovorený prejav na prezentáciách, konferenciách, poradách alebo na pohovoroch. Čo robiť? Čo nerobiť? Čomu sa vyhnúť? Na čo si dať pozor? Inšpirujte sa z praxe profesionálneho televízneho moderátora Jakuba Železného.

Naučiť sa hovoriť kultivovane, pútavo, zrozumiteľne a vedieť si získať pozornosť účastníkov je cieľom mnohých z nás. Umenie prezentácie a hovoreného prejavu je do veľkej miery zručnosť, ktorú môžeme rozvíjať. Zručnosť hovoreného prejavu môžete v tomto kurze rozvíjať s profesionálnym moderátorom Jakubom Železným, ktorý v ňom zhŕňa kľúčové charakteristiky dobrého hovoreného prejavu. Nečakajte, že vás počas kurzu naučí hneď správne hovoriť, ale určite sa tešte na jeho skúsenosti z praxe.

V tomto kurze sa dozviete:

  • Čo je kľúčové v hovorenom prejave.
  • Ako v hovorenom prejave eliminovať slovnú vatu a klišé.
  • Čomu sa vyhnúť a ako zvládať neverbálnu komunikáciu.
  • Aké sú časté chyby, ktoré pri hovorenom prejave robíme.
  • Prečo tréma nemusí byť nepriateľ a ako s ňou pracovať.

Kurz je určený všetkým, ktorí:

  • vystupujú na verejnosti a chcú zlepšiť svoj vlastný hovorený prejav
  • prezentujú či školia a chcú zlepšiť svoje zručnosti
  • sa chcú inšpirovať skúsenosťami profesionálneho moderátora

Osnova kurzu

Jakub Železný

Jakub Železný

moderátor

Pracuje ako moderátor v Českej televízii. Od roku 2002 pôsobí v spravodajstve, kde uvádza Udalosti a Udalosti, čítať viackomentáre. Moderoval diskusný program Špona, Dobré ráno s ČT, Štúdio ČT24, Interview ČT24, Týždeň v regiónoch (Brno) a. i. vrátane mnohých špeciálov a predvolebných debát. Od roku 1993 bezmála 20 rokov pôsobil v Českom rozhlase. Vyštudoval Filozofickú fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a Fakultu sociálnych vied Univerzity Karlovej v Prahe, kde dnes prednáša. Spolupracoval na scenári štvordielneho televízneho dokumentu o spisovateľovi Pavlovi Kohoutovi To bol môj život?? a stvárnil niekoľko drobných hereckých úloh (napr. vo filmoch Stratení v Mníchove, Prezident Blaník, v seriáli Prípady 1. oddelenia a .i.), v malej role účinkuje v Divadle na Vinohradech.

Všetky kurzy lektora Jakub Železný

Hodnotenie kurzu

97 %

1 030 hodnotenie
914x
95x
20x
1x
0x

Iveta B.

působivý kurz, zajímavé od začátku do konce


Klára R.

Perfektní, děkuji!


Petr K.

Kurz je dobře strukturován. Podstatné věci jsou v něm stručně a výstižně vysvětleny. Pan Železný ví, o čem mluví. Jeho práci s hlasem je radost poslouchat, což už samo o sobě zvyšuje kvalitu tohoto kurzu. Doporučuji každému, který chce, či musí vystoupit se svým mluveným projevem před publikum.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.