Profesionálny hovorený prejav s Jakubom Železným

Kurzom sprevádza  Jakub Železný

Vhodné na počúvanie

Zlepšite svoj hovorený prejav na prezentáciách, konferenciách, poradách alebo na pohovoroch. Čo robiť? Čo nerobiť? Čomu sa vyhnúť? Na čo si dať pozor? Inšpirujte sa z praxe profesionálneho televízneho moderátora Jakuba Železného. Celý popisok

55,00 € s DPH

Celková dĺžka

45 min

Počet lekcií

10

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Naučiť sa hovoriť kultivovane, pútavo, zrozumiteľne a vedieť si získať pozornosť účastníkov je cieľom mnohých z nás. Umenie prezentácie a hovoreného prejavu je do veľkej miery zručnosť, ktorú môžeme rozvíjať. Zručnosť hovoreného prejavu môžete v tomto kurze rozvíjať s profesionálnym moderátorom Jakubom Železným, ktorý v ňom zhŕňa kľúčové charakteristiky dobrého hovoreného prejavu. Nečakajte, že vás počas kurzu naučí hneď správne hovoriť, ale určite sa tešte na jeho skúsenosti z praxe.

V tomto kurze sa dozviete:

  • Čo je kľúčové v hovorenom prejave.
  • Ako v hovorenom prejave eliminovať slovnú vatu a klišé.
  • Čomu sa vyhnúť a ako zvládať neverbálnu komunikáciu.
  • Aké sú časté chyby, ktoré pri hovorenom prejave robíme.
  • Prečo tréma nemusí byť nepriateľ a ako s ňou pracovať.

Kurz je určený všetkým, ktorí:

  • vystupujú na verejnosti a chcú zlepšiť svoj vlastný hovorený prejav
  • prezentujú či školia a chcú zlepšiť svoje zručnosti
  • sa chcú inšpirovať skúsenosťami profesionálneho moderátora
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Jakub Železný

moderátor

Pracuje ako moderátor v Českej televízii. Od roku 2002 pôsobí v spravodajstve, kde uvádza Udalosti a Udalosti, komentáre. Moderoval diskusný program Špona, Dobré ráno s ČT, Štúdio ČT24, Interview ČT24, Týždeň v regiónoch (Brno) a. i. vrátane mnohých špeciálov a predvolebných debát. Od roku 1993 bezmála 20 rokov pôsobil v Českom rozhlase. Vyštudoval Filozofickú fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a Fakultu sociálnych vied Univerzity Karlovej v Prahe, kde dnes prednáša. Spolupracoval na scenári štvordielneho televízneho dokumentu o spisovateľovi Pavlovi Kohoutovi To bol môj život?? a stvárnil niekoľko drobných hereckých úloh (napr. vo filmoch Stratení v Mníchove, Prezident Blaník, v seriáli Prípady 1. oddelenia a .i.), v malej role účinkuje v Divadle na Vinohradech.

Hodnotenie kurzu

97 %

1 993 hodnotenie
1745x
193x
44x
6x
5x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Jan Č.

Parádní. Moc díky. Tohle doporučím všem kolegům. Nesnáším parazitní slovíčka a Jakub to zde moc hezky vysvětlil.


Kateřina H.

Přínosný kurz, prezentovat kvalitní informace, ověřené, podložené a dát tomu takovou krásnou formu mluveného projevu, je co pilovat. Díky za kurz.


Monika B.

Pěkné, odpovídající prezentaci od profesionála.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.