Profíkom na funkcie v Exceli

Kurzom sprevádza  Pavel Lasák

Ušetrite si čas tým, že začnete používať dostupné funkcie v Exceli. Zoznámte sa s väčšinou používaných funkcií prakticky na príkladoch s jedným z najväčších expertov na Excel u nás. Celý popisok

49,00 € s DPH

Celková dĺžka

2:15 hod

Počet lekcií

62

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Pri práci v Exceli sa neobídete bez výpočtov, ktoré sa často zbytočne robia ručne s využitím kalkulačky. Pritom pretieto výpočty sa dajú efektívne využiť vstavané funkcie. Často stačí vhodne vložiť jednu-dve funkcie a riešenie máte ihneď. Navyše pre celú oblasť. Odpadnú vám ručné zdĺhavé a komplikované postupy.

V tomto kurze sa pozriete na všetky kľúčové funkcie v Exceli. A to aj na odkazy nielen relatívne a absolútne, ale tiežzmiešané, ktoré nám vo výpočtoch ušetria čas a zbytočné písanie vzorcov až po tipy a triky, ktoré vám ďalšiu prácu s funkciami spríjemnia.

Obsah kurzu

  • Základné operácie so vzorcami
  • Dátum a čas
  • Textové funkcie
  • Vyhľadávacie funkcie
  • Matematické a štatistické funkcie
  • Logické funkcie
Celý popisok
Lektori kurzu
Pavel Lasák

Expert na microsoft excel

Pavel Lasák pred 18 rokmi založil obsahový web www.JakNaExcel.cz, ktorý učí, ako efektívne využívať čítať viacExcel na tvorbu, spracovanie a editáciu dát. Mesačne jeho web zaznamenáva 100.000 návštev. Firmám pomáha s efektívnym spracovaním dát, tvorbou šablón a programovaním vo VBA. Ďalej externe lektoruje pre MUNI a Czechitas. Je jediným držiteľom prestížneho ocenenia MVP (Most Valued Professional) od Microsoftu v Česku.

Hodnotenie kurzu

94 %

47 hodnotenie
36x
8x
3x
0x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Vendula B.

Docela narocne s ohledem na pocet probiranych funkci. Cenim si ale prehlednosti a moznosti si vybrat pro kazdeho to podstatne


Anna V.

Kurz se mi hodně přinesl. Pěkně se poslouchal díky příjemnému hlasu lektora a jednoduchému vysvětlování složitých věcí:-)


Patrik K.

prý tam mám chybu, vidím otázku, ale nevidím, co mám za chybu :-( To se nedá už zobrazit? Chci vědět, kde jsem tu chybu udělal.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.