Profíkom na funkcie v Exceli

Kurzom sprevádza Pavel Lasák Česky

Cena: 49,00 € s DPH

Počet lekcií:
62
Celková dĺžka videí:
2:15 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Ušetrite si čas tým, že začnete používať dostupné funkcie v Exceli. Zoznámte sa s väčšinou používaných funkcií prakticky na príkladoch s jedným z najväčších expertov na Excel u nás.

Pri práci v Exceli sa neobídete bez výpočtov, ktoré sa často zbytočne robia ručne s využitím kalkulačky. Pritom pretieto výpočty sa dajú efektívne využiť vstavané funkcie. Často stačí vhodne vložiť jednu-dve funkcie a riešenie máte ihneď. Navyše pre celú oblasť. Odpadnú vám ručné zdĺhavé a komplikované postupy.

V tomto kurze sa pozriete na všetky kľúčové funkcie v Exceli. A to aj na odkazy nielen relatívne a absolútne, ale tiežzmiešané, ktoré nám vo výpočtoch ušetria čas a zbytočné písanie vzorcov až po tipy a triky, ktoré vám ďalšiu prácu s funkciami spríjemnia.

Obsah kurzu

  • Základné operácie so vzorcami
  • Dátum a čas
  • Textové funkcie
  • Vyhľadávacie funkcie
  • Matematické a štatistické funkcie
  • Logické funkcie

Osnova kurzu

Pavel Lasák

Pavel Lasák

Expert na Microsoft Excel

Pavel Lasák pred 18 rokmi založil obsahový web www.JakNaExcel.cz, ktorý učí, ako efektívne využívať čítať viacExcel na tvorbu, spracovanie a editáciu dát. Mesačne jeho web zaznamenáva 100.000 návštev. Firmám pomáha s efektívnym spracovaním dát, tvorbou šablón a programovaním vo VBA. Ďalej externe lektoruje pre MUNI a Czechitas. Je jediným držiteľom prestížneho ocenenia MVP (Most Valued Professional) od Microsoftu v Česku.

Všetky kurzy lektora Pavel Lasák

Hodnotenie kurzu

93 %

32 hodnotenie
23x
6x
3x
0x
0x

Michal K.

Kurz byl pro mě složitý.


Dana Š.

Stručně a přehledně pojatý. Líbil se mi.


Pavel T.

Super vše podrobně vysvětleno, doporučuji.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.