Profíkom na funkcie v Exceli

Kurzom sprevádza  Pavel Lasák

Ušetrite si čas tým, že začnete používať dostupné funkcie v Exceli. Zoznámte sa s väčšinou používaných funkcií prakticky na príkladoch s jedným z najväčších expertov na Excel u nás. Celý popisok

58,00 € s DPH

Celková dĺžka

2:15 hod

Počet lekcií

62

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Pri práci v Exceli sa nezaobídete bez výpočtov, ktoré sa často zbytočne robia ručne s využitím kalkulačky. Pritom sa na tieto výpočty dajú efektívne využiť vstavané funkcie. Často stačí vhodne vložiť jednu či dve funkcie a riešenie máte ihneď. Navyše pre celú oblasť. Odpadnú vám ručné zdĺhavé a komplikované postupy.

V tomto kurze sa pozriete na všetky kľúčové funkcie v Exceli. A to aj na nielen relatívne a absolútne odkazy, ale tiež na tie zmiešané, ktoré vám vo výpočtoch ušetria čas a zbytočné písanie vzorcov, až po tipy a triky, ktoré vám spríjemnia ďalšiu prácu s funkciami.

Obsah kurzu

  • Základné operácie so vzorcami
  • Dátum a čas
  • Textové funkcie
  • Vyhľadávacie funkcie
  • Matematické a štatistické funkcie
  • Logické funkcie
Celý popisok
Lektori kurzu
Pavel Lasák

Expert na Microsoft Excel

Pavel Lasák pred 18 rokmi založil obsahový web www.JakNaExcel.cz, ktorý učí, ako efektívne využívať Excel na tvorbu, spracovanie a editáciu dát. Mesačne jeho web zaznamenáva 100.000 návštev. Firmám pomáha s efektívnym spracovaním dát, tvorbou šablón a programovaním vo VBA. Ďalej externe lektoruje pre MUNI a Czechitas. Je jediným držiteľom prestížneho ocenenia MVP (Most Valued Professional) od Microsoftu v Česku.

Hodnotenie kurzu

95 %

74 hodnotenie
61x
9x
3x
1x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Iveta Š.

Mnohé z kurzu využiju v praxi. Celkově kurz splnil má očekávání.


Mgr. A. R.

Perfektní, jsem spokojená, hodně jsem se naučila.


Adela J.

Test nedával velmi zmysel, nesedeli zadani poli.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.