Profíkom na online porady: ako na virtuálne meetingy

hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Pavel Wieser

Cena: 23,00 € s DPH

Počet lekcií:
19
Celková dĺžka videí:
1:05 hod

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Zúčastňujete sa online porád, statusov alebo mítingov? Odovzdávate informácie, diskutujete a rozhodujete online? Želáte si byť efektívni a šetriť čas? Získajte náskok vďaka množstvu tipov a techník.

Online mítingy sa stali neoddeliteľnou súčasťou našej práce. Často ale bývajú zdĺhavé a bez zapojenia účastníkov, ktorí nakoniec venujú pozornosť niečomu inému a vy musíte všetko opakovať dvakrát. 

Poďme sa spoločne pozrieť na stavebné kamene efektívneho online mítingu, na ktorom za polovicu času stihnete všetko, čo potrebujete. Kurz obsahuje rad praktických ukážok. Názorne sa pozrieme, ako môžete online porady urobiť prehľadnejšie a jednoduché. 

V jednotlivých lekciách získate tipy na techniky a nástroje pre online spoluprácu a zapojenie ostatných do diania na mítingu tak, aby si všetci odniesli čo najviac.

V kurze sa naučíte:

  • ako odovzdávať informácie a viesť míting interaktívne
  • zostaviť program porady, do ktorého sa druhí budú cítiť vtiahnutí
  • ako usmerniť diskusiu, aby sa k slovu dostal každý
  • zjednodušovať prezentačné slajdy pre online prostredie
  • zvoliť vhodnú aplikáciu pre online kreslenie, kvíz alebo anketu
  • motivovať druhých k využívaniu videohovorov a k zapínaniu kamier
  • ako predchádzať únave z videohovorov.

Kurz je určený pre:

  • všetkých, ktorí chcú ušetriť svoj čas vďaka efektívnym online schôdzkam
  • každému, kto sa zúčastňuje online mítingov a formálnych aj neformálnych firemných stretnutí
  • manažérom, vedúcim tímov, lektorom, projektovým vedúcim, členom agilných tímov, facilitátorom.

Osnova kurzu

Pavel Wieser

Pavel Wieser

Psychológ, kouč, lektor, herec a moderátor

Pavel si vás získa svojou bezprostrednosťou a pozitívnym prístupom. Od roku 2004 sa profesionálne venuje verejnému vystupovaniu a prezentačným čítať viaczručnostiam. Ako kouč a lektor spoločnosti Nandaru, s.r.o., pracuje s jednotlivcami a tímami s cieľom zvýšenia ich výkonnosti a spokojnosti. V rokoch 2014-2018 pôsobil v Prezídiu ČAKO - Českej asociácie koučov. Je členom EMCC – European Mentoring and Coaching Council. Ako moderátor vystupoval na business konferenciách, kulturných akciách a moderoval diskusie. Verejné vystupovanie a umenie bolo tiež predmetom jeho záujmu pri štúdiu psychológie na Univerzite Karlovej. Je absolventom 4ročného výcviku PCA - Prístup zameraný na človeka podľa Carla Rogersa. Ako lektor a herec pôsobil v Seattle, Krakove, Berlíne alebo dokonca v Bangkoku. Študoval hereckú metódu Jacques Lecoq a po dobu 7 rokov sa zaoberal Dialogickým konaním na pražskej DAMU. V roku 2018 sa stal ako herec improvizačného divadla súčasťou európskeho projektu Our Lives, vďaka ktorému si zahral s improvizátormi z 28 krajín EÚ doma aj v zahraničí. Na VOŠ ekonomických štúdií prednášal témy improvizácie v pracovnej praxi a vyjednávania. Dnes sa okrem koučovania zameriava na školenia rozličných oblastí soft-skills, predovšetkým na kreativitu, manažérske zručnosti a schopnosť prezentovať prirodzene a autenticky.

Všetky kurzy lektora Pavel Wieser

Hodnotenie kurzu

94 %

53 hodnotenie
43x
5x
4x
1x
0x

Tomáš Z.

Pro mne jeden z top na Seduo. Kurz byl přehledný, obsahoval spousta hezkých opravdových příkladů. Určitě ho využiji v práci i v životě hned na několika místech.


Jan Ž.

Stručné, jasné, pochopitelné, praktické bez zbytečných omáček a rovnou aplikovatelné do praxe.


Jan N.

Přehledné, dobře a srozumitelně vedené. Délka kurzu neunavila :-) hodně oceňuji příklady z praxe, které lze rovnou použít.
Děkuji

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.