Profíkom na videohovory: praktický sprievodca online komunikáciou

Kurzom sprevádza  Pavel Wieser

Vhodné na počúvanie

Využívate videohovory? Chcete predchádzať nedorozumeniam a udržať pozornosť druhých? Potrebujete zaujať a presvedčiť kolegov alebo klientov? Pre komunikáciu online a offline platia iné pravidlá. Celý popisok

36,00 € s DPH

Celková dĺžka

48 min

Počet lekcií

13

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Získajte istotu pri vedení online stretnutí. Naučíte sa ako nastaviť techniku, získať pozornosť druhých od prvých sekúnd a udržať si ju. Dozviete sa ako odovzdávať informácie zrozumiteľne, ako aktívne zapájať druhých a ako si overiť, že všetkému rozumeli.

Kurz vám pomôže zvládať porady, prezentácie, obchodné schôdzky, firemné stretnutia aj ďalšie situácie, pri ktorých potrebujete pôsobiť jasne a presvedčivo.

Budeme sa venovať témam spoločným pre užívateľov všetkých videokonferenčných aplikácií (Zoom, Microsoft Teams, Google Meet, Skype, Cisco Webex, Jitsi a pod.). Pôjdeme od základov až k pokročilým spôsobom ako online meeting vylepšiť.

V kurze sa naučíte:    

  • Ako sa nenechať zaskočiť nástrahami online komunikácie  
  • Ako si zabezpečiť dostatočne kvalitný obraz a zvuk  
  • Na čo si dať pozor pri zdieľaní obrazovky a prezentácie  
  • Ako u druhých vyvolať pocit osobného stretnutia  
  • Ktoré pomôcky pri prezentácii používať a ktoré radšej vynechať  
  • Ako začať meeting a nastaviť pravidlá komunikácie  
  • Ako si priebežne a ľahko overiť porozumenie s druhými  
  • Prečo byť interaktívny a aké nástroje k tomu využiť  
  • Kedy využiť dotazníky, ankety a ďalšie online aplikácie zdarma.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Pavel Wieser

Psychológ, kouč, lektor, herec a moderátor

Pavel si vás získa svojou bezprostrednosťou a pozitívnym prístupom. Od roku 2004 sa profesionálne venuje verejnému vystupovaniu a prezentačným zručnostiam. Ako kouč a lektor spoločnosti Nandaru, s.r.o., pracuje s jednotlivcami a tímami s cieľom zvýšenia ich výkonnosti a spokojnosti. V rokoch 2014-2018 pôsobil v Prezídiu ČAKO - Českej asociácie koučov. Je členom EMCC – European Mentoring and Coaching Council. Ako moderátor vystupoval na business konferenciách, kulturných akciách a moderoval diskusie. Verejné vystupovanie a umenie bolo tiež predmetom jeho záujmu pri štúdiu psychológie na Univerzite Karlovej. Je absolventom 4ročného výcviku PCA - Prístup zameraný na človeka podľa Carla Rogersa. Ako lektor a herec pôsobil v Seattle, Krakove, Berlíne alebo dokonca v Bangkoku. Študoval hereckú metódu Jacques Lecoq a po dobu 7 rokov sa zaoberal Dialogickým konaním na pražskej DAMU. V roku 2018 sa stal ako herec improvizačného divadla súčasťou európskeho projektu Our Lives, vďaka ktorému si zahral s improvizátormi z 28 krajín EÚ doma aj v zahraničí. Na VOŠ ekonomických štúdií prednášal témy improvizácie v pracovnej praxi a vyjednávania. Dnes sa okrem koučovania zameriava na školenia rozličných oblastí soft-skills, predovšetkým na kreativitu, manažérske zručnosti a schopnosť prezentovať prirodzene a autenticky.

Hodnotenie kurzu

94 %

693 hodnotenie
556x
100x
23x
10x
4x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Teodora Y. Y.

.


Petr Č.

Děkuji za kurz, našel jsem v něm mnoho zajímavých a praktických rad.


Marek S.

Možno až príliž základné, ale dobre štruhturované, čiže hlavnou devízou kurzu vidím jeho jednoduchosť. Dalo by sa zapracovať na uveriteľnejších príkladoch než kostrbaté kreslenie myšou, predvedenie skutočne elegantnej prezentácie by myslím prinieslo dobrú motiváciu.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.