Profíkom na videohovory: praktický sprievodca online komunikáciou

i v audio verzii i v audio verzii
hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Pavel Wieser

Cena: 24,00 € s DPH

Počet lekcií:
13
Celková dĺžka videí:
48 min

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Využívate videohovory? Chcete predchádzať nedorozumeniam a udržať pozornosť druhých? Potrebujete zaujať a presvedčiť kolegov alebo klientov? Pre komunikáciu online a offline platia iné pravidlá.

V kurze si osvojíte

Online komunikácia

Získajte istotu pri vedení online stretnutí. Naučíte sa ako nastaviť techniku, získať pozornosť druhých od prvých sekúnd a udržať si ju. Dozviete sa ako odovzdávať informácie zrozumiteľne, ako aktívne zapájať druhých a ako si overiť, že všetkému rozumeli.

Kurz vám pomôže zvládať porady, prezentácie, obchodné schôdzky, firemné stretnutia aj ďalšie situácie, pri ktorých potrebujete pôsobiť jasne a presvedčivo.

Budeme sa venovať témam spoločným pre užívateľov všetkých videokonferenčných aplikácií (Zoom, Microsoft Teams, Google Meet, Skype, Cisco Webex, Jitsi a pod.). Pôjdeme od základov až k pokročilým spôsobom ako online meeting vylepšiť.

V kurze sa naučíte:    

  • Ako sa nenechať zaskočiť nástrahami online komunikácie  
  • Ako si zabezpečiť dostatočne kvalitný obraz a zvuk  
  • Na čo si dať pozor pri zdieľaní obrazovky a prezentácie  
  • Ako u druhých vyvolať pocit osobného stretnutia  
  • Ktoré pomôcky pri prezentácii používať a ktoré radšej vynechať  
  • Ako začať meeting a nastaviť pravidlá komunikácie  
  • Ako si priebežne a ľahko overiť porozumenie s druhými  
  • Prečo byť interaktívny a aké nástroje k tomu využiť  
  • Kedy využiť dotazníky, ankety a ďalšie online aplikácie zdarma.

Osnova kurzu

Pavel Wieser

Pavel Wieser

Psychológ, kouč, lektor, herec a moderátor

Pavel si vás získa svojou bezprostrednosťou a pozitívnym prístupom. Od roku 2004 sa profesionálne venuje verejnému vystupovaniu a prezentačným čítať viaczručnostiam. Ako kouč a lektor spoločnosti Nandaru, s.r.o., pracuje s jednotlivcami a tímami s cieľom zvýšenia ich výkonnosti a spokojnosti. V rokoch 2014-2018 pôsobil v Prezídiu ČAKO - Českej asociácie koučov. Je členom EMCC – European Mentoring and Coaching Council. Ako moderátor vystupoval na business konferenciách, kulturných akciách a moderoval diskusie. Verejné vystupovanie a umenie bolo tiež predmetom jeho záujmu pri štúdiu psychológie na Univerzite Karlovej. Je absolventom 4ročného výcviku PCA - Prístup zameraný na človeka podľa Carla Rogersa. Ako lektor a herec pôsobil v Seattle, Krakove, Berlíne alebo dokonca v Bangkoku. Študoval hereckú metódu Jacques Lecoq a po dobu 7 rokov sa zaoberal Dialogickým konaním na pražskej DAMU. V roku 2018 sa stal ako herec improvizačného divadla súčasťou európskeho projektu Our Lives, vďaka ktorému si zahral s improvizátormi z 28 krajín EÚ doma aj v zahraničí. Na VOŠ ekonomických štúdií prednášal témy improvizácie v pracovnej praxi a vyjednávania. Dnes sa okrem koučovania zameriava na školenia rozličných oblastí soft-skills, predovšetkým na kreativitu, manažérske zručnosti a schopnosť prezentovať prirodzene a autenticky.

Všetky kurzy lektora Pavel Wieser

Hodnotenie kurzu

95 %

471 hodnotenie
391x
56x
13x
7x
4x

Jiří K.

Přehledné shrnutí důležitých pravidel, včetně odkazů na užitečné nástroje


Lucie K.

Kurz plný užitečných rad a tipů. Projev lektora byl výborný.


Jan K.

Kurz určitě doporučuji každému, kdo ve své práci potřebuje komunikovat online ať při vedení lidí, obchodních schůzkách nebo prezentaci. Jako obchodní zástupce rozhodně využiji v praxi.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.