Proper English Without Boring Grammar

Kurzom sprevádza Ryan Viguerie Česky

Cena: 19,00 € s DPH

Počet lekcií:
12
Celková dĺžka videí:
43 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Make fewer mistakes and feel more confident speaking English.

V kurze si osvojíte

Mistakes… Czenglish… verb tenses… conditionals…  

You want to speak better English -- Proper English -- English without mistakes..

Unfortunately, memorizing more rules won’t help you.

To speak with fewer mistakes and eventually speak proper English, you must change your thinking and change how you learn. Fortunately, you can also throw away your grammar books!


What you will learn in this course:

  • 2 things you must stop doing right now if you want to speak better
  • 3 methods for speaking with fewer mistakes (Including the one method proven by research to be the fastest way to improve your grammar.)
  • How to dramatically improve any conversation in two minutes.

This course is for you:

  • If you’re worried about your mistakes.
  • If you have a problem with Czenglish.
  • If your mistakes are not going away and you don’t know how to fix this problem.
  • And if you hate studying grammar!

Osnova kurzu

Ryan Viguerie

Ryan Viguerie

Private English Teacher

Ryan started teaching English in Prague in 2004. In 2009 he started Teacher-Creature.com so students could find teachers without čítať viacgoing to a language school. You can find more of his English lessons on his blog, mrvig.com 

Všetky kurzy lektora Ryan Viguerie

Hodnotenie kurzu

96 %

271 hodnotenie
233x
28x
8x
1x
1x

Milada V.

Výborný kurz, vřele doporučuji, určitě shlédnu ještě jednou.


Tomáš N.

Some great tips but could be a bit shorter.


Roman K.

A great way of improving your English skills above your current limit of skills you possess. Great stuff, Ryan is funny, provides tips and gives examples in various stories, in a nice, easy way.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.