Radikálna otvorenosť: Ako dávať účinnú spätnú väzbu?

Kurzom sprevádza  Barbora Vacková a GrowJOB

Vhodné na počúvanie

Zaujíma vás, ako efektívne riešiť nepríjemnosti na pracovisku? Chcete zlepšiť svoje komunikačné zručnosti?

45,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:21 hod

Počet lekcií

20

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Zažili ste napríklad jednu zo situácií:    

 • „v duchu si pripravím reč, ale nakoniec nič nepoviem“,  
 • „neviem situácie riešiť inak ako impulzívne a spätne to ľutujem“,  
 • „veď som to urobil pre ich dobro, to nechápu?“

Dozviete sa, ako sa nenechať znova zaskočiť. Obsahom kurzu sú konkrétne príklady, ktoré vedúci riešia v praxi najčastejšie, a postupy, vďaka ktorým si zautomatizujete formulovanie kritiky, pochvál aj drobných odporúčaní. Odnesiete si konkrétne tipy, ktoré vám pomôžu k otvorenejšej komunikácii v tíme a radikálnej otvorenosti. Kurz je inšpirovaný knihou od Kim Scottovej Radikálna otvorenosť: Ako byť silným lídrom a pritom nestrácať ľudskosť.

V kurze sa naučíte:    

 • Ako pripraviť tím aj seba na otvorenejšie zdieľanie informácií a úprimnejšiu atmosféru?  
 • Ako sa nebáť hovoriť s kolegami a prekonať skoršie nevydarené pokusy?  
 • Ako lepšie formulovať kritiku, aby neublížila, ale naopak bola vnímaná ako prostriedok učenia?  
 • Ako formulovať pochvalu, aby nevyznela ako fráza z príručky a naozaj povzbudila do ďalších dní?

Kurz je určený pre:    

 • vedúcich  
 • manažérov  
 • team-lídrov  
 • učiteľov  
 • zamestnancov  
 • ľudí, ktoré sa chcú v zdieľaní príjemných aj nepríjemných podnetov zlepšiť, prečistiť atmosféru v práci a pomôcť tak k zlepšeniu vzájomných vzťahov. 
Celý popisok
Lektori kurzu
Barbora Vacková

Konzultantka a lektorka osobného rozvoja & leadership vo vzdelávacom inštitúte Growjob

Barbora je 9 rokov konzultantka a lektorka v GrowJOB, kde riadi brniansku pobočku. Kurzy o efektivite a osobnom rozvoji Koniec prokrastinácie, budovaní otvorenejšieho pracovného prostredia a hodnotovom leadershipe viedla pre Českú televíziu, Akadémiu vied ČR, Lekári bez hraníc, Top4sport, Siemens, Unicredit a.i. V roku 2014 založila konferencie Leadership Praha a Brno. V Brne ju organizuje pre stovky ľudí.


GrowJOB

Vzdelávací inštitút

Vo vzdelávacom inštitúte GrowJOB pomáhame zlepšovať vnútornú motiváciu, efektivitu práce a spokojnosť jednotlivcov a ľudí vo firmách. Prenášame do praxe aktuálne vedecké poznatky prevažne z oblasti neurovied a behaviorálnej ekonómie. Našou prácou spoluvytvárame hodnotové spoločnosti, cez ktoré prispievame k budovaniu hodnotového Česka.

Hodnotenie kurzu

88 %

802 hodnotenie
498x
190x
71x
23x
20x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Klára P.

Kurz by super, se spoustou přínosných myšlenek i příkladů. Pouze přednes paní lektorky mi přišel přehnaný a trochu jak pro dítě ve školce.


Jakub B.

Velmi pěkný přednes paní lektorky, musím velmi pozitivně ohodnotit její uklidňující tón. Mírně skeptický jsem k řešení některých situací, především když se jedná o ryze mužský kolektiv. Informace z kurzu jsou všeobecně velmi cenné. Děkuji


Petra G.

Oceňuji rozdělení do kratších úseků. Kurz je srozumitelný se spoustou příkladů.
Děkuji

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.