Radikálna otvorenosť: Ako dávať účinnú spätnú väzbu?

i v audio verzii i v audio verzii

Kurzom sprevádza Barbora Vacková a GrowJOB Česky

Cena: 40,00 € s DPH

Zľava -50 %: 20,00 € s DPH

Platí do 3. 10. 2022

Počet lekcií:
20
Celková dĺžka videí:
1:21 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Zaujíma vás, ako efektívne riešiť nepríjemnosti na pracovisku? Chcete zlepšiť svoje komunikačné zručnosti?

Zažili ste napríklad jednu zo situácií:    

 • „v duchu si pripravím reč, ale nakoniec nič nepoviem“,  
 • „neviem situácie riešiť inak ako impulzívne a spätne to ľutujem“,  
 • „veď som to urobil pre ich dobro, to nechápu?“

Dozviete sa, ako sa nenechať znova zaskočiť. Obsahom kurzu sú konkrétne príklady, ktoré vedúci riešia v praxi najčastejšie, a postupy, vďaka ktorým si zautomatizujete formulovanie kritiky, pochvál aj drobných odporúčaní. Odnesiete si konkrétne tipy, ktoré vám pomôžu k otvorenejšej komunikácii v tíme a radikálnej otvorenosti. Kurz je inšpirovaný knihou od Kim Scottovej Radikálna otvorenosť: Ako byť silným lídrom a pritom nestrácať ľudskosť.

V kurze sa naučíte:    

 • Ako pripraviť tím aj seba na otvorenejšie zdieľanie informácií a úprimnejšiu atmosféru?  
 • Ako sa nebáť hovoriť s kolegami a prekonať skoršie nevydarené pokusy?  
 • Ako lepšie formulovať kritiku, aby neublížila, ale naopak bola vnímaná ako prostriedok učenia?  
 • Ako formulovať pochvalu, aby nevyznela ako fráza z príručky a naozaj povzbudila do ďalších dní?

Kurz je určený pre:    

 • vedúcich  
 • manažérov  
 • team-lídrov  
 • učiteľov  
 • zamestnancov  
 • ľudí, ktoré sa chcú v zdieľaní príjemných aj nepríjemných podnetov zlepšiť, prečistiť atmosféru v práci a pomôcť tak k zlepšeniu vzájomných vzťahov. 

Osnova kurzu

Barbora Vacková

Barbora Vacková

Konzultantka a lektorka osobného rozvoja & leadership vo vzdelávacom inštitúte Growjob

Barbora je 9 rokov konzultantka a lektorka v GrowJOB, kde riadi brniansku pobočku. Kurzy o efektivite a osobnom rozvoji Koniec prokrastinácie, čítať viacbudovaní otvorenejšieho pracovného prostredia a hodnotovom leadershipe viedla pre Českú televíziu, Akadémiu vied ČR, Lekári bez hraníc, Top4sport, Siemens, Unicredit a.i. V roku 2014 založila konferencie Leadership Praha a Brno. V Brne ju organizuje pre stovky ľudí.

Všetky kurzy lektora Barbora Vacková
GrowJOB

GrowJOB

Vzdelávací inštitút

Vo vzdelávacom inštitúte GrowJOB pomáhame zlepšovať vnútornú motiváciu, efektivitu práce a spokojnosť jednotlivcov a ľudí vo čítať viacfirmách. Prenášame do praxe aktuálne vedecké poznatky prevažne z oblasti neurovied a behaviorálnej ekonómie. Našou prácou spoluvytvárame hodnotové spoločnosti, cez ktoré prispievame k budovaniu hodnotového Česka.

Všetky kurzy lektora GrowJOB

Hodnotenie kurzu

89 %

465 hodnotenie
292x
115x
37x
12x
9x

Pavlína N.

Kurz byl jasný, informace na sebe logicky navazovaly, studijní materiály a cvičení lze prakticky využít. V poslední době jsem se zaměřila na chválu, vědomě ji využívám k motivaci druhých a jsem vždy velmi potěšena, když vidím, jak lidé "rozkvetou" a prohlubuje se tak naše vzájemná spolupráce.


Miroslava L.

Barbora, dakujem Vam za vynikajúci kurz s množstvom príkladov využiteľných v praxi a veľmi príjemný prejav :-)


Josef B.

příklady z praxe určitě pomáhají pro lepší pochopení :-)

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.