Realizácia a ukončenie projektu

Kurzom sprevádza Jiří Krátký Česky

Cena: 23,00 € s DPH

Počet lekcií:
26
Celková dĺžka videí:
48 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Naučte sa to najdôležitejšie, čo by mal každý projektový manažér o fáze realizácie vedieť.

V kurze si osvojíte

V realizačnej fáze strávime na projekte najviac času. V tomto kurze nadviažeme na predchádzajúce kurzy venované začatiu a plánovaniu projektu a ukážeme si na príkladoch to najdôležitejšie, čo by mal manažér projektu vedieť pre úspešné zvládnutie realizačnej fázy. A čo konkrétne vám kurz prinesie?

1) Budete vedieť počas pár sekúnd posúdiť, ako si projekt stojí oproti plánu.

2) Naučíte sa vyhodnocovať náklady projektu a rozpracovanosť pomocou semaforu.

3) Dozviete sa, ako efektívne riadiť projektové porady.

4) Budete schopní odhaliť, čo motivuje jednotlivých členov tímu.

5) Spoznáte, akými fázami prechádza vývoj projektového tímu a ako projektový tím v jednotlivých fázach riadiť.

6) Budete vedieť, ako riadiť zmeny v projekte.

7) Dozviete sa, na čo nezabudnúť pri ukončení projektu.

Ste pripravení? Teším sa na vás v prvej lekcii!

Osnova kurzu

Jiří Krátký

Jiří Krátký

Tréner projektových manažérov

Jirka pomáha ľuďom a organizáciám zvládať projekty a zmeny. Je výkonným riaditeľom poradenskej spoločnosti PM Consulting. Vymýšľa a čítať viacrealizuje simulácie a zážitkové tréningy projektového riadenia. Je spoluautorom Simulácie projektu Pacifická dráha či knihy Projektový management v praxi. V asociácii projektových manažérov IPMA Česká republika tvorí obsah testov medzinárodných certifikácií. Viac o ňom na LinkedIn.

Všetky kurzy lektora Jiří Krátký

Hodnotenie kurzu

93 %

73 hodnotenie
53x
15x
4x
1x
0x

Jana V.

Kurz považuji za velmi přínosný, MS project bych na tomto základě ráda vyzkoušela. Část věnovaná motivaci mě velmi zaujala a našla jsem se v ní. Oceňuji průběžné testy, u kterých jsem si ověřila, že jsem dávala pozor a téma jsem pochopila.


Andrea B.

******


Elena Blahová

Veľmi donre vysvetlené a čo som veľmi uvítala boli priebežné testy po každej vysvetlenej téme.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.