Riešenie konfliktov - taktiky a stratégie

i v audio verzii i v audio verzii
hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Eva Marková

Cena: 24,00 € s DPH

Počet lekcií:
15
Celková dĺžka videí:
50 min

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Zažiť konflikt je normálne. Skvelé je vedieť ho vyriešiť. A ešte lepšie je mu predísť. Zistite ako a buďte v pohode!

Máte občas pocit, že je váš život jeden veľký boj? Že sa stále musíte brániť a obhajovať? Alebo dokonca vediete bitky za iných? A pritom často bezvýsledne so stratou síl a bez nádeje, že môže byť lepšie? Verte, že môže. Spustite svoje pozitívne nastavenie mysle a tento kurz. Zistíte, čo rozhoduje o vašom úspechu aj neúspechu v konfliktných situáciách. Porovnáte svoje ťažkosti s reálnymi príbehmi viac než dvadsiatich ľudí, ktorými vás prevediem. Možno sa v mnohých spoznáte. Hlavne ale zistíte, čo konkrétne vám pomôže na konflikty najlepšie a čo naopak. Výsledkom a ocenením pre vás potom budú harmonické vzťahy a cesta životom bez zaťatých pästí.

V kurze sa naučíte:    

  • Odhaľovať príčiny konfliktov  
  • Objavovať rôzne pohľady na konflikty  
  • Kontrolovať svoje konanie a konfliktom tak predchádzať  
  • Riešiť konflikty rozmanitými taktikami a stratégiami  
  • Používať nevyhnutné komunikačné nástroje na riešenie konfliktov.

Kurz je určený pre:    

  • Každého, kto nemá konflikty rád  
  • Každého, kto občas má konflikt alebo je v konflikte  
  • Každého, kto chce konfliktom vedieť predchádzať  
  • Každého, kto chce a musí vedieť konflikty riešiť  
  • Vedúcich pracovníkov, projektových manažérov, obchodníkov, špecialistov rôznych profesií, HR pracovníkov, pracovníkov pomáhajúcich profesií a mnoho ďalších.

Osnova kurzu

Konflikt
Taktiky a stratégie riešenia konfliktov v praxi
Ďalšie kreatívne cesty
Záver

14.  Záver

1:48


Celková dĺžka videí
50 min
Eva Marková

Eva Marková

Lektor a kouč osobnostného rozvoja

Eva je lektorka a koučka so špecializáciou na osobnostný rozvoj. Jej klientmi sú medzinárodné korporácie aj čítať viacjednotlivci, ktorí chcú zmenu k lepšiemu. Kľúčové témy v jej práci tvoria komunikácia, sebapoznanie, sebariadenie, emócie alebo prezentačné a predajné zručnosti. Eva čerpá z vlastných dlhoročných skúseností z obchodu, rečníckych a psychoterapeutických kurzov a štúdia filozofie. Je životná optimistka.

Všetky kurzy lektora Eva Marková

Hodnotenie kurzu

91 %

1 019 hodnotenie
688x
231x
76x
13x
11x

Zuzana Š.

Kurz jako takový skvělý. Jen mi přijde závěrečný test jako ve škole, pojem a vše doslova správně odpovědět. Zaměřila bych se spis na dané situace. Jak by se člověk měl zachovat apodobne. Teorie je fajn, ale v pracovním nebo osobním životě, když například budu řešit nějaký spor, neřeknu a chci z toho udělat BATNU, ale zamerim se rovnou jakým způsobem. Dekuji za kurz

Reakcia lektora:

“Zuzano, také Vám děkuji, za hodnocení i zpětnou vazbu. S tím testem je to výborný nápad - právě tvořím nový kurz a v testu chci jít také více praktickou cestou. Ať se Vám daří! Eva.“


Michaela S.

Dobrý den, právě se mi tento kurz velmi hodí . Moc děkuji Míša

Reakcia lektora:

“Tak to jsem moc ráda, že jsem Vám padla do noty, Míšo, a děkuji! Eva.“


Renata J.

Z tohoto kurzu budu každopádně čerpat v životních situacích. A pustím si ho ještě jednou.

Reakcia lektora:

“Renato, tak to mám velkou radost a moc Vám děkuji! Eva.“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.