Česky

Riešenie konfliktov - taktiky a stratégie

Kurzom sprevádza  Eva Marková

Vhodné na počúvanie

Zažiť konflikt je normálne. Skvelé je vedieť ho vyriešiť. A ešte lepšie je mu predísť. Zistite ako a buďte v pohode!

27,00 € s DPH

Celková dĺžka videí

50 min

Počet lekcií

15

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Máte občas pocit, že je váš život jeden veľký boj? Že sa stále musíte brániť a obhajovať? Alebo dokonca vediete bitky za iných? A pritom často bezvýsledne so stratou síl a bez nádeje, že môže byť lepšie? Verte, že môže. Spustite svoje pozitívne nastavenie mysle a tento kurz. Zistíte, čo rozhoduje o vašom úspechu aj neúspechu v konfliktných situáciách. Porovnáte svoje ťažkosti s reálnymi príbehmi viac než dvadsiatich ľudí, ktorými vás prevediem. Možno sa v mnohých spoznáte. Hlavne ale zistíte, čo konkrétne vám pomôže na konflikty najlepšie a čo naopak. Výsledkom a ocenením pre vás potom budú harmonické vzťahy a cesta životom bez zaťatých pästí.

V kurze sa naučíte:    

  • Odhaľovať príčiny konfliktov  
  • Objavovať rôzne pohľady na konflikty  
  • Kontrolovať svoje konanie a konfliktom tak predchádzať  
  • Riešiť konflikty rozmanitými taktikami a stratégiami  
  • Používať nevyhnutné komunikačné nástroje na riešenie konfliktov.

Kurz je určený pre:    

  • Každého, kto nemá konflikty rád  
  • Každého, kto občas má konflikt alebo je v konflikte  
  • Každého, kto chce konfliktom vedieť predchádzať  
  • Každého, kto chce a musí vedieť konflikty riešiť  
  • Vedúcich pracovníkov, projektových manažérov, obchodníkov, špecialistov rôznych profesií, HR pracovníkov, pracovníkov pomáhajúcich profesií a mnoho ďalších.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Eva Marková

Eva Marková

Lektor a kouč osobnostného rozvoja

Eva je lektorka a koučka so špecializáciou na osobnostný rozvoj. Jej klientmi sú medzinárodné korporácie aj čítať viacjednotlivci, ktorí chcú zmenu k lepšiemu. Kľúčové témy v jej práci tvoria komunikácia, sebapoznanie, sebariadenie, emócie alebo prezentačné a predajné zručnosti. Eva čerpá z vlastných dlhoročných skúseností z obchodu, rečníckych a psychoterapeutických kurzov a štúdia filozofie. Je životná optimistka.

Všetky kurzy lektora Eva Marková

Hodnotenie kurzu

91 %

1 650 hodnotenie
1124x
378x
120x
15x
13x

Maria J.

super kurz

Reakcia lektora:

“Mario, děkuji Vám! Eva.“


Ing. A. S.

Velmi pěkný kurz s praktickými ukázkami ze života

Reakcia lektora:

“Velmi pěkně Vám děkuji, Ing. A. S.! Eva.“


Petr T.

V kurzu bylo až příliš cizojazyčných a špatně zapamatovatelných výrazů...nicméně lektorka vše pečllivě vysvětlovala, působí velice příjemným dojmem

Reakcia lektora:

“Děkuji Vám Petře, za hodnocení! Je to tak, v kurzu se s několika novými výrazy setkáme, nicméně nejde tak o jejich zapamatování, jako o jejich význam. Tak ať v praxi pomáhají! Eva.“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.