Riešenie konfliktov - taktiky a stratégie

Kurzom sprevádza  Eva Marková

Vhodné na počúvanie

Zažiť konflikt je normálne. Skvelé je vedieť ho vyriešiť. A ešte lepšie je mu predísť. Zistite ako a buďte v pohode!

27,00 € s DPH

Celková dĺžka

50 min

Počet lekcií

15

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Máte občas pocit, že je váš život jeden veľký boj? Že sa stále musíte brániť a obhajovať? Alebo dokonca vediete bitky za iných? A pritom často bezvýsledne so stratou síl a bez nádeje, že môže byť lepšie? Verte, že môže. Spustite svoje pozitívne nastavenie mysle a tento kurz. Zistíte, čo rozhoduje o vašom úspechu aj neúspechu v konfliktných situáciách. Porovnáte svoje ťažkosti s reálnymi príbehmi viac než dvadsiatich ľudí, ktorými vás prevediem. Možno sa v mnohých spoznáte. Hlavne ale zistíte, čo konkrétne vám pomôže na konflikty najlepšie a čo naopak. Výsledkom a ocenením pre vás potom budú harmonické vzťahy a cesta životom bez zaťatých pästí.

V kurze sa naučíte:    

  • Odhaľovať príčiny konfliktov  
  • Objavovať rôzne pohľady na konflikty  
  • Kontrolovať svoje konanie a konfliktom tak predchádzať  
  • Riešiť konflikty rozmanitými taktikami a stratégiami  
  • Používať nevyhnutné komunikačné nástroje na riešenie konfliktov.

Kurz je určený pre:    

  • Každého, kto nemá konflikty rád  
  • Každého, kto občas má konflikt alebo je v konflikte  
  • Každého, kto chce konfliktom vedieť predchádzať  
  • Každého, kto chce a musí vedieť konflikty riešiť  
  • Vedúcich pracovníkov, projektových manažérov, obchodníkov, špecialistov rôznych profesií, HR pracovníkov, pracovníkov pomáhajúcich profesií a mnoho ďalších.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Eva Marková

Lektor a kouč osobnostného rozvoja

Eva je lektorka a koučka so špecializáciou na osobnostný rozvoj. Jej klientmi sú medzinárodné korporácie aj jednotlivci, ktorí chcú zmenu k lepšiemu. Kľúčové témy v jej práci tvoria komunikácia, sebapoznanie, sebariadenie, emócie alebo prezentačné a predajné zručnosti. Eva čerpá z vlastných dlhoročných skúseností z obchodu, rečníckych a psychoterapeutických kurzov a štúdia filozofie. Je životná optimistka.

Hodnotenie kurzu

91 %

1 780 hodnotenie
1213x
403x
130x
19x
15x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Drahoslav D.

Dalsi pekne pojaky kurz. Opet zasobnik myslenek, ktere se daji vytesat do kamene, any na ne clovek nezapomnel. Pro me osobne by bylo zajimave blize prozkoumat spojitoati mezi vnitrnim a vnejsim konfliktem, resp. jak odhalit, zda aktualni konflikt neni jen prekrytim neceho hlubsiho. Proto 4 hvezdy.

Reakcia lektora:

“Drahoslave, děkuji opět za Vaši zpětnou vazbu. Téma vnitřního a vnějšího konfliktu vychází mj. ze stavů osobnosti, o kterých máme kurz Sociální hry v komunikaci. Třeba tam najdete, co hledáte. Děkuji, Eva.“


Marie V.

obecné, nepříliš zajímavé

Reakcia lektora:

“Marie, děkuji Vám za Vaši zpětnou vazbu. Eva.“


Vendula B.

Jako již po několikáté jsem s kurzem lektorky velmi spokojena. Její neotřelý způsob a pojetí je mi velmi blízký a přivádí me k zamyšlení nad vlastním chováním a postojem. Moc děkuji

Reakcia lektora:

“Vendulo, moc Vám děkuji za krásné hodnocení! Zvlášť mě pak těší, že kurzy mají zásah tam, kde mají mít. Ať se daří! Eva.“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.