Rozhodujte sa ako šachový veľmajster

Kurzom sprevádza  Ján Markoš

Vhodné na počúvanie

Profesionálni šachisti sú experti na rozhodovanie pod tlakom. Naučte sa od najlepšieho slovenského hráča, ako sa efektívne rozhodovať v biznise aj v živote. Celý popisok

39,00 € s DPH

Celková dĺžka videí

56 min

Počet lekcií

12

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Rozhodujeme sa neustále: v práci aj v osobnom živote.  Dobré rozhodnutia nás približujú k naplneniu našich cieľov a snov, tie zlé nás od nich naopak vzďaľujú. Prečo sa teda neučíme, ako sa rozhodovať? 

Umením efektívneho rozhodovania vás v tomto kurze prevedie šachový veľmajster.

V kurze sa naučíte:

  • ako sa na rozhodnutie pripraviť
  • kedy sa rozhodovať rýchlo a kedy naopak pomaly
  • ako na rozhodovanie vplýva stres
  • prečo sa ľudský mozog často rozhoduje chybne
  • ako sa dá nečakané rozhodnutie použiť ako zbraň pri vyjednávaní
  • aká bude budúcnosť rozhodovania.

Kurz je určený pre:

  • manažérov
  • profesionálov, ktorí sa rozhodujú pod tlakom
  • obchodných zástupcov
  • a každého, kto by sa rád rozhodoval efektívnejšie.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Ján Markoš

Ján Markoš

šachový veľmajster a lektor kritického myslenia

Ján Markoš je šachový velmistr, bývalý juniorský mistr Evropy a bývalý nejlepší slovenský šachista. Je čítať viactaké autorem bestselleru Sila rozumu v bláznivej dobe o kritickém myšlení, jako i dalších knih o šachu a rozhodování. Nejnovější z nich nazvaná Medzi dobrom a zlom se soustřeďuje na etiku v rozhodování. V Akadémii kritického myslenia se Ján věnuje lektorování firem a organizací.

Všetky kurzy lektora Ján Markoš

Hodnotenie kurzu

91 %

629 hodnotenie
428x
142x
43x
9x
7x

Mária Č.

Výborné informácie, prednášajúci však vyznieva monotónne, v mohých prípadoch nevie zaujať a udržať pozornosť.


Michaela V.

Kurz bol velmi zaujimavy a prekvapujuci, ako aj obohacujuci svojim obsahom. Obsahuje viacere prakticke rady, ktore urcite vyskusam v praxi. Lektor sa velmi dobre pocuva, jeho prejav je logicky, zrozumitelny a prijemny.


Anna S.

Jednoduchý a pochopiteľný, hlavne logicky myslieť

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.