Rozhodujte sa ako šachový veľmajster

i v audio verzii i v audio verzii
hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Kurzom sprevádza Ján Markoš

Cena: 39,00 € s DPH

Počet lekcií:
12
Celková dĺžka videí:
56 min

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Profesionálni šachisti sú experti na rozhodovanie pod tlakom. Naučte sa od najlepšieho slovenského hráča, ako sa efektívne rozhodovať v biznise aj v živote.

Rozhodujeme sa neustále: v práci aj v osobnom živote.  Dobré rozhodnutia nás približujú k naplneniu našich cieľov a snov, tie zlé nás od nich naopak vzďaľujú. Prečo sa teda neučíme, ako sa rozhodovať? 

Umením efektívneho rozhodovania vás v tomto kurze prevedie šachový veľmajster.

V kurze sa naučíte:

  • ako sa na rozhodnutie pripraviť
  • kedy sa rozhodovať rýchlo a kedy naopak pomaly
  • ako na rozhodovanie vplýva stres
  • prečo sa ľudský mozog často rozhoduje chybne
  • ako sa dá nečakané rozhodnutie použiť ako zbraň pri vyjednávaní
  • aká bude budúcnosť rozhodovania.

Kurz je určený pre:

  • manažérov
  • profesionálov, ktorí sa rozhodujú pod tlakom
  • obchodných zástupcov
  • a každého, kto by sa rád rozhodoval efektívnejšie.

Osnova kurzu

Ján Markoš

Ján Markoš

šachový veľmajster a lektor kritického myslenia

Ján Markoš je šachový veľmajster, bývalý juniorský majster Európy a desaťročie najlepší slovenský šachista. Je čítať viactiež autorom bestselleru Sila rozumu v bláznivej dobe o kritickom myslení, ako aj viacerých ďalších kníh o šachu a rozhodovaní. Najnovšia z nich nazvaná Medzi dobrom a zlom sa sústreďuje na etiku v rozhodovaní. V Akadémii kritického myslenia sa Ján venuje lektorovaniu firiem a organizácií.

Všetky kurzy lektora Ján Markoš

Hodnotenie kurzu

92 %

288 hodnotenie
195x
72x
18x
3x
0x

Michal M.

Zatiaľ jeden z najlepších čo som tu videl. Ďakujem.


Linda S.

Velmi zajímavý, analytický pohled na rozhodování.


Milan M.

Vynikajuci kurz. Naozaj som nacerpal vela informacii. Dakujem. Skoda,ze tu nemate ako autor viac kurzov,urcite by som si ich rad pozrel ;)

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.