Rozhovorte sa anglicky!

Kurzom sprevádza Bronislav Sobotka Česky

Cena: 40,00 € s DPH

Black Friday: 20,00 € s DPH

Platí do 27. 11. 2022

Počet lekcií:
21
Celková dĺžka videí:
2:24 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Viete anglicky čítať, ale rozprávanie vám stále robí problém? Cítite nervozitu a stres aj keď sa máte len niekoho spýtať na cestu? Poďme to spoločne zmeniť!

V kurze si osvojíte

Ak chcete vedieť hovoriť anglicky skutočne plynulo a bez zbytočného strachu, musíte robiť tri kľúčové veci: hovoriť, hovoriť a hovoriť. Lenže uprímne, toto vám povie každý. Teda, mal by vám to povedať každý. Málokto už ale tiež dodá, ako presne to robiť, na čo si dať pozor a tiež, ako zariadiť, aby ste mali stále o čom hovoriť a ideálne aj s kým. A práve tým je tento kurz jedinečný.

V čom sa tento kurz líši od ostatných?    

 • Dostanete jasný návod, ako sa naozaj rozhovoriť anglicky  
 • Zoznámite sa s 10 kľúčovými zásadami pre plynulú komunikáciu v angličtine  
 • Obdržíte 7 sád špeciálne navrhnutých kartičiek s témami, aby bolo stále o čom hovoriť  
 • Dostanete e-book so skoro 50 hrami pre rozvoj komunikácie  
 • Naučíte sa myslieť v angličtine, rýchlo a prirodzene reagovať  
 • A hlavne sa zbavíte strachu a nervozity z rozprávania.

Tento kurz je pre vás, ak:    

 • máte pocit, že vaše komunikačné schopnosti nie sú dostatočné  
 • sa bojíte hovoriť a občas sa radšej vyhýbate komunikácii v angličtine  
 • drží sa vás pocit, že nepoznáte dosť slovíčok, aby ste sa mohli efektívne vyjadrovať  
 • máte bohatú slovnú zásobu, ale aktívne používate len jej nepatrnú časť  
 • chcete sa rozprávať anglicky so svojimi kamarátmi, rodinou či deťmi, ale nie ste si istí, ako to urobiť, aby to bolo zábavné a efektívne  
 • hľadáte skupinu ďalších motivovaných ľudí, ktorí si chcú tiež zlepšiť svoje komunikačné schopnosti v angličtine.

Osnova kurzu

Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učiteľ angličtiny

Broňa je v Brne usadený učiteľ, milovník angličtiny a večný optimista, ktorý si často hovorí, že má asi tú najlepšiu prácu na čítať viacsvete. Pomáha totiž ľuďom nájsť cestu k angličtine, zbaviť ich strachu z rozprávania a radovať sa z vlastných úspechov a pokrokov. Broňa sa začal učiť anglicky sám v dvadsiatich a dotiahol to až k červenému diplomu, skúškam CPE a Celta, k učeniu angličtiny v Oxforde. Viac na  www.brona.cz  

Všetky kurzy lektora Bronislav Sobotka

Hodnotenie kurzu

88 %

383 hodnotenie
239x
95x
25x
12x
12x

Miroslav B.

kurz by mohol byt aj v slovenskom prevedeni.Prilis dlhe a pri pocuvani sa anglicky urcite nenaucim,Chyba tam vacsie zapojenie skoliaceho

Reakcia lektora:

“Díky moc za zpětnou vazbu a moc se omlouvám, že kurz nesplnil vaše očekávání.“


Pavel M.

dobrý nejspíš pro učitele


Jaroslava L.

Toto byl zatím nejslabší Broňův kurz...

Reakcia lektora:

“Hello Jaroslava! Moc zdravím, děkuji za zpětnou vazbu a moc se omlouvám, že kurz nesplnil očekávání. Vím, že ten kurz nesedne každému a zpětně mne to velmi mrzí. Je to osobně můj nejoblíbenější kurz, protože věřím, že to v něm obsažené má největší přesah a potenciál lidem pomoct, ale asi se mi nepodařilo to správně komunikovat. Ještě jednou se moc omlouvám!“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.