Česky

Rozhovorte sa anglicky!

Kurzom sprevádza  Bronislav Sobotka

Viete anglicky čítať, ale rozprávanie vám stále robí problém? Cítite nervozitu a stres aj keď sa máte len niekoho spýtať na cestu? Poďme to spoločne zmeniť! Celý popisok

40,00 € s DPH

Celková dĺžka videí

2:24 hod

Počet lekcií

21

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Ak chcete vedieť hovoriť anglicky skutočne plynulo a bez zbytočného strachu, musíte robiť tri kľúčové veci: hovoriť, hovoriť a hovoriť. Lenže uprímne, toto vám povie každý. Teda, mal by vám to povedať každý. Málokto už ale tiež dodá, ako presne to robiť, na čo si dať pozor a tiež, ako zariadiť, aby ste mali stále o čom hovoriť a ideálne aj s kým. A práve tým je tento kurz jedinečný.

V čom sa tento kurz líši od ostatných?    

 • Dostanete jasný návod, ako sa naozaj rozhovoriť anglicky  
 • Zoznámite sa s 10 kľúčovými zásadami pre plynulú komunikáciu v angličtine  
 • Obdržíte 7 sád špeciálne navrhnutých kartičiek s témami, aby bolo stále o čom hovoriť  
 • Dostanete e-book so skoro 50 hrami pre rozvoj komunikácie  
 • Naučíte sa myslieť v angličtine, rýchlo a prirodzene reagovať  
 • A hlavne sa zbavíte strachu a nervozity z rozprávania.

Tento kurz je pre vás, ak:    

 • máte pocit, že vaše komunikačné schopnosti nie sú dostatočné  
 • sa bojíte hovoriť a občas sa radšej vyhýbate komunikácii v angličtine  
 • drží sa vás pocit, že nepoznáte dosť slovíčok, aby ste sa mohli efektívne vyjadrovať  
 • máte bohatú slovnú zásobu, ale aktívne používate len jej nepatrnú časť  
 • chcete sa rozprávať anglicky so svojimi kamarátmi, rodinou či deťmi, ale nie ste si istí, ako to urobiť, aby to bolo zábavné a efektívne  
 • hľadáte skupinu ďalších motivovaných ľudí, ktorí si chcú tiež zlepšiť svoje komunikačné schopnosti v angličtine.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učiteľ angličtiny

Broňa je v Brne usadený učiteľ, milovník angličtiny a večný optimista, ktorý si často hovorí, že má asi tú najlepšiu prácu na čítať viacsvete. Pomáha totiž ľuďom nájsť cestu k angličtine, zbaviť ich strachu z rozprávania a radovať sa z vlastných úspechov a pokrokov. Broňa sa začal učiť anglicky sám v dvadsiatich a dotiahol to až k červenému diplomu, skúškam CPE a Celta, k učeniu angličtiny v Oxforde. Viac na  www.brona.cz  

Všetky kurzy lektora Bronislav Sobotka

Hodnotenie kurzu

88 %

443 hodnotenie
276x
112x
29x
12x
14x

Petr Š.

Broňa Sobotka je výborný, protože vše dobře vysvětlí a protože má lekce pěkně připravené, když na to má čas a když mu do toho nikdo nemluví, ale než jsem se dostal k závěrečnému testu (než jsem všechny kartičky nastřihal :-D) trvalo mi to dlooouho :-) Kurz se mi velmi líbil

Reakcia lektora:

“Hello Petr! Moc a moc díky za milá slova hlavně za trpělivost a skvělý přísup!“


Marie K. A.

Přínosný kurz pro studenty angličtiny jakékoliv úrovně, kteří se potřebují rozmluvit. Díky, určitě si jej v budoucnu ráda připomenu.

Reakcia lektora:

“Thank you sooo much, Marie! ☺️“


Ladislav V.

super

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.