Rozšírenie pre Chrome

Kurzom sprevádza  Seduo.sk

To, že je Google Chrome najrozšírenejším internetovým prehliadačom, neznamená, že je dokonalý pre každého užívateľa. Preto podporuje rozšírenia tretích strán, ktoré mu dodávajú potrebnú funkcionalitu. Celý popisok

8,00 € s DPH

Celková dĺžka

6 min

Počet lekcií

8

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

V tomto kurze si ukážeme inštaláciu rozšírení, ktoré sa hodia pre väčšinu užívateľov, sú bezpečné a sú nepostrádateľné pre tých, ktorí ich už používajú.

Chcete sa zbaviť otravných reklám, uľaviť svojmu zraku či zvýšiť svoju produktivitu? Potom je tento kurz vhodný práve pre vás.


Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti Alma Career, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, firmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Hodnotenie kurzu

84 %

188 hodnotenie
98x
53x
22x
11x
4x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Petra J.

Děkuji za užitečné informace :)


Vojtěch B.

Zajímavé tipy, ale asi jsem měl větší očekávání, že se dozvím něco více přínosného pro běžnou kancelářskou práci.


Vladimír K.

V IT sektore je stále čo sa učiť, ďakujem

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.