Rozšírenie pre Chrome

Kurzom sprevádza Seduo.sk Česky

Čo sa v kurze naučíte

To, že je Google Chrome najrozšírenejším internetovým prehliadačom, neznamená, že je dokonalý pre každého užívateľa. Preto podporuje rozšírenia tretích strán, ktoré mu dodávajú potrebnú funkcionalitu.

V kurze si osvojíte

V tomto kurze si ukážeme inštaláciu rozšírení, ktoré sa hodia pre väčšinu užívateľov, sú bezpečné a sú nepostrádateľné pre tých, ktorí ich už používajú.

Chcete sa zbaviť otravných reklám, uľaviť svojmu zraku či zvýšiť svoju produktivitu? Potom je tento kurz vhodný práve pre vás.

Osnova kurzu

Seduo.sk

Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti LMC, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, čítať viacfirmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Všetky kurzy lektora Seduo.sk

Hodnotenie kurzu

83 %

149 hodnotenie
76x
41x
18x
10x
4x

Vojtěch B.

Zajímavé tipy, ale asi jsem měl větší očekávání, že se dozvím něco více přínosného pro běžnou kancelářskou práci.


Vladimír K.

V IT sektore je stále čo sa učiť, ďakujem


Lukáš S.

Pěkné, ale existují lepší a kvalitnější rozšíření a test je koncipován pouze na informace z kurzu, nikoliv na obecné fakta.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.

Cena: 7,00 € s DPH

Počet lekcií:
8
Celková dĺžka videí:
6 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup