Sebaprijatie ako cesta ku spokojnosti s Adelou Vinczeovou

Kurzom sprevádza  Adela Vinczeová (Banášová)

Vhodné na počúvanie

Často so životom bojujeme. Vytvárame na seba rôzne tlaky. A potom nie sme spokojní. Inšpirujte sa skúsenosťami obľúbenej moderátorky a jej nástrojmi, ktoré jej pomáhajú prežívať život spokojnejšie. Celý popisok

65,00 € s DPH

Celková dĺžka

53 min

Počet lekcií

10

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Seba-vedomie je uvedomenie si seba. Svojich silných stránok. I svojich zranení. Ak si však uvedomím, že je to vo mne a budem to vedieť prijať, získam konečne skutočné seba-vedomie a zároveň slobodu. Získame i kľúč, ako změnit pocit zo seba, zmeniť to, čo môže priniesť skutočnú spokojnosť. Na chvíľu možno zosmutníme, ale postupne môžeme byť stále spokojnejší.

V tomto kurzu vedeného formou rozhovoru sa s vami Adéla podelí o svoje skúsenosti a odpovie na otázky ako:

  • Prečo je dôležité sebepoznanie?
  • Ako vníma ego a ako ho zvládať?
  • Ako vyzerá skutočná spokojnosť?
  • Ako si udržať hravosť a pozitívny postoj?
  • Ako sa pozerá na motiváciu a záväzky?
  • Prečo by sme to niekedy mali zobrať i ísť do bufetu?
  • A prečo je sebeprijatie prvý krok k zmene?
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Adela Vinczeová (Banášová)

Televízna a rozhlasová moderátorka

Adela Vinczeová (rodená Banášová) vyštudovala odbor kulturológia na Filozofickej fakulte UK v Bratislave. Najprv moderovala v slovenskom Fun Radiu. Do povedomia divákov sa ale dostala predovšetkým moderovaním troch sérií hudobnej súťaže Slovensko hľadá Superstar. Nasledovala tanečná súťaž Let´s Dance (obdoba českej StarDance). Účinkovala aj ako porotkyňa v programe Slovensko má talent. 

V rokoch 2010/2011 uvádzala svoj program Adela show. Aktuálne sa na televíznych obrazovkách objavuje ako moderátorka talkshow Trochu inak s Adelou a hudobného programu Chart show. 

Je najúspešnejšou účastníčkou v doterajšej histórii diváckej ankety Osobnosť televíznej obrazovky (OTO).

Hodnotenie kurzu

94 %

2 338 hodnotenie
1906x
282x
100x
32x
18x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Kamila H.

Adélu mám obecně moc ráda a tenhle kurz a její pohledy, velmi srozumitelně podané, mi jen potvrdily, že ušla kus cesty a může nám brnknout na nějakou tu strunu pochopení a pomoct otevřít pokličku, kterou jsme záměrně pečlivě drželi pěkně zavřenou.Diky, super a doporučuju, pro mně to bylo inspirující 👍


Petra Č.

Zajímavé, inspirující.


Diana M.

super

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.