Sebaprijatie ako cesta ku spokojnosti s Adelou Vinczeovou

i v audio verzii

Cena: 55,00 € s DPH

Počet lekcií:
10
Celková dĺžka videí:
53 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Často so životom bojujeme. Vytvárame na seba rôzne tlaky. A potom nie sme spokojní. Inšpirujte sa skúsenosťami obľúbenej moderátorky a jej nástrojmi, ktoré jej pomáhajú prežívať život spokojnejšie.

Seba-vedomie je uvedomenie si seba. Svojich silných stránok. I svojich zranení. Ak si však uvedomím, že je to vo mne a budem to vedieť prijať, získam konečne skutočné seba-vedomie a zároveň slobodu. Získame i kľúč, ako změnit pocit zo seba, zmeniť to, čo môže priniesť skutočnú spokojnosť. Na chvíľu možno zosmutníme, ale postupne môžeme byť stále spokojnejší.

V tomto kurzu vedeného formou rozhovoru sa s vami Adéla podelí o svoje skúsenosti a odpovie na otázky ako:

  • Prečo je dôležité sebepoznanie?
  • Ako vníma ego a ako ho zvládať?
  • Ako vyzerá skutočná spokojnosť?
  • Ako si udržať hravosť a pozitívny postoj?
  • Ako sa pozerá na motiváciu a záväzky?
  • Prečo by sme to niekedy mali zobrať i ísť do bufetu?
  • A prečo je sebeprijatie prvý krok k zmene?

Osnova kurzu

Adela Vinczeová (Banášová)

Adela Vinczeová (Banášová)

Televízna a rozhlasová moderátorka

Adela Vinczeová (rodená Banášová) vyštudovala odbor kulturológia na Filozofickej fakulte UK v Bratislave. Najprv moderovala v slovenskom Fun Radiu. Do čítať viacpovedomia divákov sa ale dostala predovšetkým moderovaním troch sérií hudobnej súťaže Slovensko hľadá Superstar. Nasledovala tanečná súťaž Let´s Dance (obdoba českej StarDance). Účinkovala aj ako porotkyňa v programe Slovensko má talent.  V rokoch 2010/2011 uvádzala svoj program Adela show. Aktuálne sa na televíznych obrazovkách objavuje ako moderátorka talkshow Trochu inak s Adelou a hudobného programu Chart show.  Je najúspešnejšou účastníčkou v doterajšej histórii diváckej ankety Osobnosť televíznej obrazovky (OTO).

Všetky kurzy lektora Adela Vinczeová (Banášová)

Hodnotenie kurzu

94 %

1 370 hodnotenie
1122x
158x
57x
19x
14x

Petra V.

Moc pěkný kurz, děkuji.


Vladimír K.

Zaujímavý kurz, pekné prirovnania a tiež životné skúsenosti lektorky, ktorá sa veľmi dobre počúva, ďakujem.


Alena B.

Perfektný prístup k životu, ku riešeniu vecí, aby človek zostal v pohode...

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.