Sebaprijatie ako cesta ku spokojnosti s Adelou Vinczeovou

Kurzom sprevádza  Adela Vinczeová (Banášová)

Vhodné na počúvanie

Často so životom bojujeme. Vytvárame na seba rôzne tlaky. A potom nie sme spokojní. Inšpirujte sa skúsenosťami obľúbenej moderátorky a jej nástrojmi, ktoré jej pomáhajú prežívať život spokojnejšie. Celý popisok

55,00 € s DPH

Celková dĺžka

53 min

Počet lekcií

10

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Seba-vedomie je uvedomenie si seba. Svojich silných stránok. I svojich zranení. Ak si však uvedomím, že je to vo mne a budem to vedieť prijať, získam konečne skutočné seba-vedomie a zároveň slobodu. Získame i kľúč, ako změnit pocit zo seba, zmeniť to, čo môže priniesť skutočnú spokojnosť. Na chvíľu možno zosmutníme, ale postupne môžeme byť stále spokojnejší.

V tomto kurzu vedeného formou rozhovoru sa s vami Adéla podelí o svoje skúsenosti a odpovie na otázky ako:

  • Prečo je dôležité sebepoznanie?
  • Ako vníma ego a ako ho zvládať?
  • Ako vyzerá skutočná spokojnosť?
  • Ako si udržať hravosť a pozitívny postoj?
  • Ako sa pozerá na motiváciu a záväzky?
  • Prečo by sme to niekedy mali zobrať i ísť do bufetu?
  • A prečo je sebeprijatie prvý krok k zmene?
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Adela Vinczeová (Banášová)

Televízna a rozhlasová moderátorka

Adela Vinczeová (rodená Banášová) vyštudovala odbor kulturológia na Filozofickej fakulte UK v Bratislave. Najprv moderovala v slovenskom Fun Radiu. Do čítať viacpovedomia divákov sa ale dostala predovšetkým moderovaním troch sérií hudobnej súťaže Slovensko hľadá Superstar. Nasledovala tanečná súťaž Let´s Dance (obdoba českej StarDance). Účinkovala aj ako porotkyňa v programe Slovensko má talent.  V rokoch 2010/2011 uvádzala svoj program Adela show. Aktuálne sa na televíznych obrazovkách objavuje ako moderátorka talkshow Trochu inak s Adelou a hudobného programu Chart show.  Je najúspešnejšou účastníčkou v doterajšej histórii diváckej ankety Osobnosť televíznej obrazovky (OTO).

Hodnotenie kurzu

94 %

1 622 hodnotenie
1328x
187x
67x
25x
15x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Andrea Povazanová

Bola so veľmi zvedavá na Adelu samotnú I jej názory ohľadom ega I sebaprijatia. Akurát v tomto období veľa o tejto téme hovorím aj s kamoškami a práve na vzťahoch sa tomto egoa lekcie učia asi najčastejšie. Nie som všetkým úplne súhlasím, ako športovec jej pre mňa sa vzdať:-), ale zrejme občas by to bolo lepšie ako bojovať dokonca...je fajn vidieť aj iný pohľad, zistiť, že aj ona má nejaké otázky v sebe a hľadá spôsoby akoby ísť ďalej. Častokrát sám sa v tom našla a bolo to pre mňa zaujímavé a inšpiratívne.


Helena V.

Kurz je zajímavý. :-)


Evženie P.

Mockrát děkuji za velmi přínosný názor. Tolik se liší od toho co kolem o motivaci a sebepřijetí všude slyším! Velmi příjemné překvapení :) Má to hloubku

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.