Seduo podcast: Robte si to tu pekné (než príde zubatá)

Podcast

Kurzom sprevádza  Seduo.sk a Pavel Moric

Vhodné na počúvanie

Kto by si to na svete nechcel robiť pekné? Ale jak na to? Preskúmajte hranice obvyklého a nájdite zdroje svojej radosti. Naučte sa zastaviť a lepšie poznať sami sebe. Otvorte sa novým možnostiam a spôsobom ako aktívne na zmeny vo svojom živote. Celý popisok

Iba s firemnou licenciou

Celková dĺžka

51 min

Počet lekcií

8

Hodnotenie
Pridať do plánu
Neobmedzený prístup
Lektori kurzu
Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti Alma Career, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, firmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.


Pavel Moric

Tréner, kouč, spíker, zakladateľ klubu Karatevision

Pavel Moric je úspešný lektor a mentor na českej scéne osobného rozvoja. Okrem toho vzišiel zo športového prostredia, kde na poli karate získal 7x titul majstra Českej republiky. Vychoval mnoho majstrov ČR v karate. Je veľkým priaznivcom sebaobjavovania a cestovania za poznaním. Absolvoval viac ako 400 terapeutických schôdzok so svojím vlastným materiálom a tiež strávil týždeň na púšti Sahara. Navštívil 2x Peru a zúčastnil sa šamanských ceremónií.

Neustále inšpiruje a zdieľa svoje nadobudnuté skúsenosti rôznou formou medzi rôznymi publikami od korporátnych sfér cez širokú verejnosť až po workshopové akcie mimo ČR (Kréta/Thajsko). Uvedomenie je kľúč k zmene a dáva možnosť realizovať vyššie a rozvinutejšie formy bytia tu na Zemi. Má mnoho videí na Youtube a stovky tisíc zhliadnutí. Je to rebel :-).

Hodnotenie kurzu

98 %

279 hodnotenie
253x
19x
7x
0x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Alena Krupanová

Výborne rady,dakujem


Miroslav P.

Právě jsem se ocenil za to ,že jsem se nebál přidat hodnocení a komentář k podcastu .Díky a hezký den


Miroslava L.

Každý Pavlov kurz ma inšpiruje tým, že o tom, aký život budem žiť, rozhodujem ja sama, a že je dôležité nájsť si čas sama na seba. Pracujem na tom a vnímam , že som oveľa spokojnejšia. Dakujem Pavel :-)