Seduo podcast: Rýchlokurz ESG pre každého

Podcast

Kurzom sprevádza  Seduo.sk

Vhodné na počúvanie

ESG je skratka pre merateľné kritériá, ktorými je možné hodnotiť udržateľnosť firiem. Je to také sociálne skóre firmy, na ktoré sa budú zameriavať partneri, banky a investori. Čo si pod tým predstaviť? Kde sa ESG vzalo? A aký to bude mať vplyv na firmy? Celý popisok

Celková dĺžka

39 min

Počet lekcií

13

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Lektori kurzu
Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti Alma Career, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, firmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Hodnotenie kurzu

93 %

92 hodnotenie
68x
18x
4x
1x
1x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


David G.

Perfektně shrnuto téma Základů ESG pro širokou veřejnost na malé časové ploše. Výborný kurz !


Marta N.

NĚKTERÉ ODKAZY NEJSOU AKTIVNÍ


Hana Š.

Jako základní představení problematiky podcast stačí, bude fajn, když se dočkáme podrobnějšího vysvětlení a konkrétních příkladů :)

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.