SharePoint Online 1: základná práca s webmi

Kurzom sprevádza  CloudForce a Tereza Hoření

Poznajte základy SharePointu Online – nástroja na spoluprácu a tvorbu firemného intranetu.

24,00 € s DPH

Celková dĺžka

15 min

Počet lekcií

7

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Plánujete vytvoriť pre vašich kolegov intranet? Potrebujete jedno miesto, na ktorom nájdu všetky zdieľané súbory a ďalšie dôležité informácie? Chcete to všetko mať prístupné online z akéhokoľvek zariadenia?

Potom je SharePoint Online od Microsoftu to pravé miesto pre vás! Umožní vám vytvoriť online intranet a sprístupniť informácie všetkým, ktorí k nim majú mať prístup.

Tento kurz tvorí úplný základ pre všetky ostatné kurzy pre prácu so SharePointom. Zoznámite sa v ňom so základnou terminológiou, dozviete sa, ako vytvárať priestory pre spoluprácu – weby na SharePointe. Naučíte sa základné zručnosti pre prácu s webmi.

Kurz je určený pre začiatočníkov, pre ktorých je SharePoint novinkou. Ocenia ho tiež všetci, ktorí poznali skoršiu verziu SharePointu on-premise alebo SharePointu Online a chcú sa zoznámiť s podobou SharePointu Online na začiatku roku 2019.

 Lektorka kurzu sa učením Office 365, kam patrí aj SharPoint Online, živí. Ďalej sa venuje nasadeniu a správe SharePointu v malých a stredných firmách. Vďaka tomu vám teraz môže ponúknuť to najlepšie zo všetkých školení v spojení s mnohými užitočnými tipmi z praxe.

Na kurze sa naučíte:    

  • čo je to SharePoint Online, web, knižnica alebo napríklad zoznam  
  • ako vytvoriť web a sprístupniť ho tým správnym ľuďom  
  • čo sa na webe nachádza a na čo to môžete využívať  
  • ako upraviť vzhľad webu a jeho navigačné menu.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
CloudForce

Špecialisti na Microsoft 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, implementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.


Tereza Hoření

Microsoft 365 Trainer

Tereza je školiteľkou, ktorá v spoločnosti CloudForce, s.r.o., bravúrne zvláda pozíciu Microsoft 365 Trainer. Je trpezlivá a preškolila už stovky nadšencov a záujemcov o oblasť Microsoft 365. Tereza je súčasťou tímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Microsoft 365 stará od A až po Z. Jej kolegovia sú jej tou správnou oporou v technickej podpore aj v neustálom štúdiu a sledovaním noviniek z Microsoft 365. Je tak schopná svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.

Hodnotenie kurzu

86 %

237 hodnotenie
131x
68x
28x
4x
6x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Rostislav Z.

Jednoduché a přehledné.


Pavel K.

pokračovanie?

Reakcia lektora:

“Děkuji Vám za milou recenzi. Co se SharePointu týče, natočili jsme mnoho dalších kurzů pro práci se seznamy a knihovnami: https://www.seduo.sk/vsetky-kurzy?kompetencie=378 Další kurz pro práci s weby zatím natočený není. Pokud byste měl nějaký specifický dotaz, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu info@cloudforce.cz - rádi pro Vás připravíme školení na míru. Přeji krásný den, Tereza Hoření“


Adéla Š.

Děkuju za stručný exkurs do základů práce s weby :-).

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.