SharePoint Online 1: základná práca s webmi

Kurzom sprevádza CloudForce a Tereza Hoření Česky

Cena: 19,00 € s DPH

Počet lekcií:
7
Celková dĺžka videí:
15 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Poznajte základy SharePointu Online – nástroja na spoluprácu a tvorbu firemného intranetu.

Plánujete vytvoriť pre vašich kolegov intranet? Potrebujete jedno miesto, na ktorom nájdu všetky zdieľané súbory a ďalšie dôležité informácie? Chcete to všetko mať prístupné online z akéhokoľvek zariadenia?

Potom je SharePoint Online od Microsoftu to pravé miesto pre vás! Umožní vám vytvoriť online intranet a sprístupniť informácie všetkým, ktorí k nim majú mať prístup.

Tento kurz tvorí úplný základ pre všetky ostatné kurzy pre prácu so SharePointom. Zoznámite sa v ňom so základnou terminológiou, dozviete sa, ako vytvárať priestory pre spoluprácu – weby na SharePointe. Naučíte sa základné zručnosti pre prácu s webmi.

Kurz je určený pre začiatočníkov, pre ktorých je SharePoint novinkou. Ocenia ho tiež všetci, ktorí poznali skoršiu verziu SharePointu on-premise alebo SharePointu Online a chcú sa zoznámiť s podobou SharePointu Online na začiatku roku 2019.

 Lektorka kurzu sa učením Office 365, kam patrí aj SharPoint Online, živí. Ďalej sa venuje nasadeniu a správe SharePointu v malých a stredných firmách. Vďaka tomu vám teraz môže ponúknuť to najlepšie zo všetkých školení v spojení s mnohými užitočnými tipmi z praxe.

Na kurze sa naučíte:    

  • čo je to SharePoint Online, web, knižnica alebo napríklad zoznam  
  • ako vytvoriť web a sprístupniť ho tým správnym ľuďom  
  • čo sa na webe nachádza a na čo to môžete využívať  
  • ako upraviť vzhľad webu a jeho navigačné menu.

Osnova kurzu

CloudForce

CloudForce

Špecialisti na Office 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, čítať viacimplementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.

Všetky kurzy lektora CloudForce
Tereza Hoření

Tereza Hoření

Office 365 Trainer

Tereza je školiteľkou, ktorá v spoločnosti CloudForce, s.r.o., bravúrne zvláda pozíciu Office 365 Trainer. Je čítať viactrpezlivá a preškolila už stovky nadšencov a záujemcov o oblasť Office 365. Tereza je súčasťou tímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Office 365 stará od A až po Z. Jej kolegovia sú jej tou správnou oporou v technickej podpore aj v neustálom štúdiu a sledovaním noviniek z Office 365. Je tak schopná svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.

Všetky kurzy lektora Tereza Hoření

Hodnotenie kurzu

87 %

164 hodnotenie
94x
42x
21x
4x
3x

Ing. L. M.

Stručně a přehledně vysvětleny základní pojmy a možnosti práce v prostředí SharePointu


Jana H.

Jen taková "ochutnávečka" na 15 minut, ale pro základní představu a orientaci prima.


Lenka M.

Jako základ dobrý.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.