Skrátená história etikety a prečo sa ňou zaoberať

Kurzom sprevádza  Daniel Šmíd

Vhodné na počúvanie

Súčasťou jednania s ľuďmi bude vždy naše správanie k nim. To, ako sa správame k ľuďom, priamo ovplyvňuje vzájomné vzťahy. Ak vám na vzťahoch záleží a chcete sa ubezpečiť, že všetko, čím vzťahy vytvárate, robíte dobre, zaujímajte sa o etiketu. Celý popisok

39,00 € s DPH

Celková dĺžka

36 min

Počet lekcií

12

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

„Etiketa je súčasťou korektného správania a dobrých vzťahov."

Etiketa, teda súbor písaných aj nepísaných odporúčaní ako sa k rôznym ľuďom správať v rôznych situáciách, nám poskytuje slobodu a voľnosť. Je praktickou možnosťou ako získať „body“ u zákazníka, podporiť svoju kultivovanosť v zamestnaní a v neposlednom rade ako získavať priateľov v spoločnosti alebo privátne. Etiketa je všade okolo nás. Medzi dodávateľom a zákazníkom je tá obchodná, na úrovni vedenia štátov a území je tá diplomatická verzia a medzi ľuďmi alebo s priateľmi je doma etiketa spoločenská. Všetky majú rovnaký základ.

Objavte so mnou princípy, ako môžete svojím správaním pozitívne ovplyvňovať svoje okolie, vytvárať priateľské väzby a byť šťastní tam, kde ste. Vydajte sa spoločne so mnou do sveta modernej etikety.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Daniel Šmíd

Arbiter elegantiarum

Daniel Šmíd je uznávaným lektorom v oblasti korektného správania, firemnej kultúry, obliekania na úrovni a tvorby osobného čítať viacštýlu. Jeho klientmi sú napr. Allianz, Český olympijský výbor, DRFG alebo Ernst & Young, vyučuje tiež na univerzitách. Jeho vášňou sú pánske odevy a moderné gentlemanstvo, ktorému venoval svoj osobný aj pracovný život. Stretnúť ho môžete aj v krajčírstve, kde navrhuje odevy a kompletné šatníky mužov a žien. Pravidelne píše články do lifestylových časopisov. www.danielsmid.cz 

Hodnotenie kurzu

87 %

519 hodnotenie
301x
137x
56x
17x
8x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Eva Z.

ďakujem za kurz, dozvedela som sa niektoré pre mňa nové veci - postavenie muž - žena, mladší - starší, lektor kurzu pán Šmíd zaujímavo a príjemne rozpráva

Reakcia lektora:

“Milá paní, vážím si času, který jste věnovala kurzu i zpětné vazbě. Děkuji Vám.“


Vladimír K.

Hodnotný a výborný kurz v každej dobe a spoločenskom kontakte, nech už sa deje kdekoľvek, s kýmkoľvek a v akejkoľvek situácii. Ďakujem.

Reakcia lektora:

“Vážený pane, jsem Vám vděčný, že jste našel čas na shlédnutí kurzu a také vůli napsat recenzi. Děkuji Vám.“


Alexandr K.

Velmi profesionálně a pečlivě připravený kurz základů etikety a jejích principů. Velmi důležité, začasté opomíjené. Mohu jen doporučit!

Reakcia lektora:

“Vážený pane, moc Vám děkuji za hodnocení a zpětnou vazbu, jsem poctěn, že jste se tématu věnoval. Přeji Vám úspěšné a pěkné dny. Daniel Šmíd“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.